Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Šalys ir jų aprašymai


AUSTRALIJA

NAUJASIS
PIETŲ VELSAS
VIKTORIJA KVINSLANDAS ŠIAURĖS
AUSTRALIJA
PIETŲ
AUSTRALIJA

 

Australija - Šiaurinė Teritorija

 
  Uluru
 
  Kata Tjuta
 
  Watarrka Nacionalinis parkas
 
  Simpsons Gap
 
  Katherine Gorge
 
  Tiwi sala
 
  Kakadu nacionalinio parko fauna
 
  Kakadu nacionalinis parkas
 
  Litchfield. Termitų piliakalnis

Šiaurinė Teritorija

 

Padalinta į The Red Centre ir The Top End, Šiaurinė Teritorija didžiuojasi didžiuliais raudonos dykumos plotais, besiribojančiais su vešliais atogrąžų miškais, kuriuose knibžda unikali Australijos fauna, įspūdingais kriokliais ir nuostabiais uolų dariniais.

Šiaurinė Teritorija siūlo neįtikėtiną ekskursijų įvairovę - čia Jūs galite aplankyti daugybę nacionalinių parkų, neįtikėtino grožio Ayers Rock, stebėti paukščių gyvenimą, pamatyti aborigenų buveines bei meno apraiškas, susipažinti su jų legendomis.

Kad ir kur benuvyksite, Jus pakerės nuostabus šio krašto gamtos grožis. Šiaurinė Teritorija visame pasaulyje dar žinoma kaip "Krokodilo Dandi" filmavimo vieta.

The Red Center

Įspūdingi kraštovaizdžiai, paslaptingi Uluru augalai ir gyvūnai yra tikras įkvėpimo šaltinis. Aplankykite Uluru ir Kata Tjuta, vienus gražiausių gamtos stebuklų. Stabtelkite prie Uolos pasigrožėti kvapą gniaužiančiais saulėlydžiais ir saulėtekiais. Laikantis šiame parke Jūs galėsite iš arčiau susipažinti su aborigenų tradicijomis, gyvenimo būdu ir kultūra.

Ayers Rock

Ayers Rock, Rausvo smiltainio monolitas, iškilęs 348 metrų virš žemės, slepia daugybę paslapčių. Aborigenų jis dar vadinamas Uluru. Tai šventa aborigenų vieta – dievų buveinė ir Sapnalaikio – pasaulio pradžios, kai formavosi žemė – reliktas. Uola išvarpyta olų, kurių sienos išmargintos aborigenų piešiniais. Prie Uluru rasta archeologinių radinių, liudijančių, kad aborigenai čia gyveno prieš 40 tūkst. metų. Uola
tarsi spinduliuoja nematoma jėga ir užvaldo Jūsų kūną ir protą.

Kad apeitumete šį gigantšką monolitą, Jusm teks eiti 3-4 val. ir įveikti 9,4 km kelią. Jis tęsiasi 3,1 km iš rytų į vakarus ir 1,9 km iš šiaurės į pietus. Tačiau Uolos dydis ima dar labiau stulbinti, kai paaiškėja, jog net du trečdaliai monolito glūdi po žemės paviršiumi.

Watarrka Nacionalinis parkas, Karalių Kanjonas

Watarrka nacionalinis parkas, dar kitaip žinomas kaip Karalių Kanjonas. Ši vietovė yra daugelio augalų ir gyvūnų užuovėja. Kanjone Jūs išvysite archaines smiltainio sienas. Stovint ant kanjono krašto tiesiog užgniaužia kvapą – prieš Jus atsiveria įspūdinga bedugnė. Nusileidę žemyn Jūs atrasite Edeno sodą primenačią vietovę.

Alice Springs

Pačiame raudonosios dykumos centre įsikūręs Alice Springs. Kadaise nuošalus forpostas, dabar Alice Springs yra antras pagal dydį miestas Šiaurinės Teritorijos valstijoje. Jus sužavės Vakarų Makdonelo kalnagūbrio peizažas,  Simpsons Gap, Stanley bedugnė, Ormiston ir Glen Helen tarpekliai, Palm slėnis ir Finke Gorge nacionalinis parkas.

Nuvykite pasigrožėti daubomis, skardžiais, tarpekliais, upių slėniais ir vaiduoklių miestais, besislepiančiais Makdonelo kalnagūbrio rytuose, Harts Ranges ir Arltunga aukso kasyklomis.

Top End

Pradėkite savo kelionę Darvine, kosmopolitiniame mieste, kuriame gyvena daugiau kaip 45 skirtingų etninių grupių. Patrauję į šiaurę, Jus pasieksite Tiwi salą – spalvingą kultūros ir meno buveinę. Keliaudami į pietus išvysite atogrąžų miškus, juose gyvenančius termitus, cikadas ir įspūdingą Katherine Gorge tarpeklį, į rytus – nepaliestas pelkes, nesuskaičiuojamus paukščių būrius, žuvis Mary River Wetlands, krioklius, Kakadu nacionalinio parko paslaptis, Arnhem Land ir Gove pusiasalį.

Kakadu nacionalinis parkas

Kakadu nacionalinis parkas, ko gero, yra vienas žinomiausių nacionalinių parkų pasaulyje. Beveik 20.000 kvadratinių kilometrų dydžio (sulig Danija ir Airija). Parke slypi nepaprasto grožio kriokliai. Čia Jus atrasite nepakartojamą floros ir faunos pasaulį, tame tarpe ir krokodilus.
 
Arnhemo Žemė

Arnhemo Žemė apima beveik 100.000 kvadratinių kilometrų dykumų plotus, kur gyvena Yolngu genties aborigenai, garsūs savo menu ir tradicijomis. Nuo XX a. vidurio Arnhemo Žemėje Mimi ir rentgeno stiliaus vaizdai piešiami iki šių dienų, bet ne ant uolų, o eukalipto žievėje. Į šiaurę ir į rytus žemę supa uolos ir švelnūs balto smėlio paplūdimiai.

Litchfield nacionalinis parkas

Kasmet milijonai vietos gyventojų ir turistų traukia į Litchfield nacionalinį parką pamatyti stačius smiltainio šlaitus, musoninius miškus, pavasarį patvinstančias upes ir vandens telkinius, įspūdingus krioklius.

Darvinas

Darvinas – šiuolaikinis modernus miestas, nustebins Jus savo didžiuliu uostu ir įspūdingu panoraminiu vaizdu. Didmiestis tiesiog pakeri savo žaliuojančiais parkais, jį juosiančiais smėlio paplūdimiais ir kerinčia Timoro jūra.
Darvine Jūs rasite daugybę restoranų, viešbučių, muziejų, meno galerijų bei pajusite naktinio miesto šurmulį.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS