Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Šalys ir jų aprašymai


AUSTRALIJA

NAUJASIS
PIETŲ VELSAS
VIKTORIJA KVINSLANDAS ŠIAURĖS
AUSTRALIJA
PIETŲ
AUSTRALIJA

 

Australija - Viktorija

 
Melburnas  
 
ančiasnapis  
 
Grampians  
 
Pingvinų Paradas  

 
Grampians  

VIKTORIJA


Viktorija – valstija pietryčių Australijoje – ryškių kontrastų kraštas – baltuojantys smėlio pakrančių ruožai, vešlūs miškai, įspūdingi kalnų masyvai.

Melburnas

Melburnas – antras pagal dydį miestas Australijoje, Viktorijos valstijos sostinė, dar žinomas kaip šalies kultūros sostinė. Didmiestyje gyvena daugiau nei 3,7 mln. 140 tautybių žmonių. Melburno senamiestis žavi Viktorijos laikų architektūra, teatrais, meno galerijomis, sodais ir parkais, kurie suteikia neribotą erdvės pojūtį. Neabejotinai Melburnas – tai elegancijos, aukštosios mados, aukštos klasės virtuvės namai. Elektriniai tramvajai suteikia dar daugiau unikalumo šiam miestui.
Melburnas – tai miestas turintas savo charakterį, savo veidą ir jo neįmanoma neįsimylėti. Pasimėgaugite miesto panorama, pakilę į Rialto Towers, prisėskite ant suolelio parke, aplankykite Botanikos sodą, Vakare išmėginkite tramvajaus vagono restoraną, kuris siūlo ne tik puikų maistą, bet ir užburiančią naktinio miesto panoramą.
Apsilankykite Nacionalinėje galerijoje arba viename iš daugelio pasaulinio garso sporto renginių.

Great Ocean Road

Great Ocean Road prasideda Torquay ir tęsiasi iki pat Adelaidės, Warrnambool miesto. Tai vienas iš įspūdingiausių pakrantės maršrutų, kuris apima fantastiškus pakrantės vaizdus ir žaliuojančius atogrąžų miškus.
Torquay – Australijos banglentininkų rojus. Kasmet balandį tūkstančiai banglenčių sporto mėgėjų ir profesionalų vyksta į čia gaudyti bangų.

Važiuojant Didžiuoju vandenyno keliu Jūs rasite pasakiško grožio Port Campbell nacionalinį parką, kuriame išvysite  Dvylikos Apaštalų – kvapą gniaužiančius akmens stulpus, London Bridge – iš uolų suformuotą arką.

Phillip Island

Pusantros valandos kelio iki Melburno, Phillip Island nacionalinis parkas  garsėja savo svaiginančiais paplūdimiais, įspūdingas pakrančių kraštovaizdžiu ir nuostabia laukine gamta. Tačiau labiausiai salą išgarsino naktinis Penguin Parade. Kiekvieną vakarą saulei leidžiantis mažieji pingvinai krypuoja savo urvų link.  Netoliese yra Koala draustinis, kur galima stebėti medžių viršūnese įsitaisiusius sterblinius gyvūnus, ryškiaspalvius paukščius.

Yarra Valley ir Dandendongs

Vos 50km nuo Melburnas, Dandenong Ranges, išvysite įspūdingus šermukšnių miškus, kurie supa daugybę mažų miestelių. Nuo Dandenong kalno atsiveria puikus panoraminis vaizdas. Ferntree Gully nacionalinis parkas, esantis Dandenong kalnų grandinės papėdėje, - vieta, kur galima išvysti daugybę gyvūnų ir paukščių rūšių: ančiasnapius, echidnas, kukaburas ir kakadu. Yarra Slėnis pagrįstai didžiuojasi geriausiomis šalies vyno tradicijomis.

Goldfields

Nuvykus į šiaurės vakarus nuo Melburno esančiuos Victorian Goldfields, Jūs sugrįšite atgal į praeitį. Ballarat miestas - vartai į Goldfields regioną – tarptautinį pripažinimą pelnęs muziejus po atviru dangumi, kur Jūs persikelsite į XIX a. vidurio angliakasių gyvenvietę.

Grampians

Grampians nacionaliniame parke Jūs išvysite į 1000 metrų aukštį kylančias smiltainių viršūnes, miškų platybes, ežerus,  žydinčius gėlių laukus, putojančius krioklius. Grampians siūlo lankytojams galimybę pasinerti 500 metų atgal į praeitį – apsilankyti Brambuk aborigenų kultūros centrą, kur saugomas turtingas Koori meno paveldas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yarra slėnis
Ballarat Port Campbell
Rialto bokštai
Skruzdžiaėdis Kakadu 12 apaštalų Pingvinų paradas
Ančiasnapis Melburnas Londono tiltas Torquay


 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS