Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Šalys ir jų aprašymai


AUSTRALIJA

NAUJASIS
PIETŲ VELSAS
VIKTORIJA KVINSLANDAS ŠIAURĖS
AUSTRALIJA
PIETŲ
AUSTRALIJA

 

Australija - Pietų Australija

Pietų Australija


Pietų Australija – tai kontrastų ir netikėtumų kraštas. Kviečiame pajusti svaiginanti Barossa regiono vyno aromatą, leistis į kelionę po dykumas beieškant tauriųjų opalų arba žygį link nuostabių
Flinders Ranges. Ir tai tik nedidelė dalis to, ką Jums gali pasiūlyti šis kraštas.

Nuo Adelaidės - bažnyčių miesto, iki požeminių opalo kasyklų Coober Pedy, Pietų Australija gali kiekvienam pasiūlyti ką nors įdomaus. Eyre ir Yorke pussiasaliai sužavės Jus įspūdinga pakrante. Čia Jūs galėsite leisti laiką žvejodami ar skrosdami Australijos įlankos bangas. Na o jeigu Jūs ieškote nuotykių vykite tiesiai į Kengūrų salą.

Adelaidė ir jos apylinkės

Pietų Australijos sostinė
Adelaidė yra išsidėsčiusi tarp jūros ir Adelaidės kalvų. Malonus klimatas, kultūriniai renginiai, skanus maistas ir vynas nepaliks nė vieno abejingo. Adelaidė garsėja kaip maisto ir vyno miestas – vieta kurioje pajusite malonų, tačiau jokiu būdu neįkyrų didmiesčio šurmulį. Pažintis su vietos virtuve prasideda miesto centre esančiome Nacionaliniame Vyno Centre, Adelaidės Centriniame Turguje. Be to, nepraleiskite progos užsukti į vietos kavines bei restoranus, kurie didžiuojasi geriausiais Australijos virėjais. Na, o jei pavyks, būtinai apsilankykite kasmetiniuose Adelaidės renginiuose, kaip kad Tasting Australia”.
Miesto centras apsuptas parkų yra žavingas istorinių pastatų, plačių gatvių, parduotuvių, kavinių ir restoranų derinys.
Adelaidė yra patogiai įsikūrusi netoli žinomiausių Pietų Australijos valstijos turistinių objektų, tokių kaip Barossa, Fleurieu pusiasalis, Kangaroo sala ir Flinders Ranges. Tai ideali vieta pradėti pažintį su Pietų Australija.


Lankomiausios vietos

Adelaidės miesto architektūra. Adelaidė - tai grakštus miestas su plačiomis gatvėmis, elegantiškais pastatais ir daugybe parkų. Pietų Australijos Jūrų muziejus įrengtas švyturyje.

Barossa slėnis – pats garsiausias Australijos vyno regionas, esantis vos 50 km nuo Adelaidės. Jame pagaminama net ketvirtadalis visos šalies vyno produkcijos. Barossa Jus rasite tikrą Europos kultūros paveldą – vokiečių ir anglų stiliaus kaimelius, bažnyčias, rūmus. Barossa gyvuoja unikali vyno ir maisto kultūra - vietos restoranuose ir kavinėse Jūs galėsite paragauti tradicinių pyragų, duomos ir mėsos gaminių.

Kangaroo sala, esanti 115 km nuo Adelaidės, - tai stebuklingas kraštas, kuriame rasite gražiausius paplūdimius, įspūdingus kraštovaizdžius (tame tarpe ir The remarkable Rocks) ir unikalias augalų ir gyvūnų rūšis.

Coober Pedy - Opalų miestas, kur didžioji dalis namų pastatyti požeminėse grotose. Tokiu būdu vietos gyventojai apsisaugo nuo svilinančios kaitros. Čia Jūs rasite viešbutį, kuris taip pat įkurtas po žeme, ir opalų muziejų.
Barossa regionas
Adelaidė
Flinders Ranges
The remarkable Rocks

Kangaroo sala Flinders Ranges Opalai
Adelaidės centrinis turgus Kangaroo sala Barossa slėnio vynas

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS