Sandals viešbučiai Karibuose

Sandals Big Sale - sutaupykite daugiau nei 45%

Liukso klasės viešbučiai su „viskas įskaičiuota"


Jei ketinate atostogas praleisti dviese romantiškoje aplinkoje arba su šeima pabuvoti egzotiškoje, pasakiško grožio saloje, su turkio spalvos jūra ir sniego baltumo paplūdimiais, kur ištisus metus oro temperatūra yra nuo +27°C iki +35°C, o vandens – nuo +25°C iki +27°C, tai Karibų kurortai Sandals&Beaches skirti būtent Jums!

Septyniose Karibų jūros salose yra išsidėstę devyniolika Sandals&Beaches kurortų. Tarp jų - Jamaika, Sent Lusija, Antigva, Bahamai, Grenada, Barbadosas, Terksas ir Kaikosas. Kurortuose veikia sistema "viskas įskaičiuota" bei „Luxury Included®“ – itin aukštas aptarnavimo lygis, patogūs viešbučių kambariai su karališko dydžio dvigulėmis lovomis, tarp jų ir jaukūs kambariai su romantiškomis voniomis „Tranquility Soaking Tubs™“„Suite Swim-Up Lagoon“ vilos su privačiais baseinais, pramoginiai renginiai, vestuvių ir medaus mėnesio pasiūlymai, puikūs patiekalai iš 21 pasaulinio lygio „5-Star Global Gourmet™“ virtuvių ir net iki 16 specializuotų restoranų viename kurorte: italų, prancūzų, Karibų, japonų, meksikiečių, tajų, indų, jūros gėrybių ir kt.

Gėrimai, iki 11 barų prie kurorto tame tarpe ir įskaitant ir premium brend. Aukščiausios rūšies alkoholiniai gėrimai viešbučiuose nėra ribojami o „Robert Mondavi Twin Oaks®“vynas viešbučiuose visada liejasi laisvai! Ypatingus Jūsų skonio arba dietos reikalavimus išpildys mūsų rūpestingasis kulinarinis konsjeržas.

Visiems siūloma išbandyti sausumos ir vandens sporto rūšis: nardymą, buriavimą, burlentes, vandens slides, golfą, tenisą ir kt. Golfo klubus rasite Jamaikoje, Santa Liusijoje ir Great Exuma saloje, Bahamose.

Užtikrinamos transporto paslaugos oro uostas – viešbutis – oro uostas. „Club“ ir „Butler“ kambarių kategorijose svečiams siūlomos išskirtinio privataus pervežimo paslaugos į „Sandals Montego Bay“ kurortą Jamaikoje.

"Ir visa tai jau įtraukta į kelionės kainą!"

Sandals kurortai skirti poroms (nuo 18 metų), o Beaches – šeimoms su vaikais bei tiems, kurie atvyksta vieni arba su būriu draugų. Sandals&Beaches kurortų viešbučiai, esantys Karibų regione, bei "viskas įskaičiuota" sistema yra pripažinta visame pasaulyje ir veikia jau daugiau nei 22 metų. Sandals Royal Bahamian Spa – tai geriausias viešbutis Bahamuose o "Sandals Emerald Bay" - apdovanotas kaip prabangiausias "viskas įskaičiuota" ir golfo viešbutis Bahamose. "Sandals Grande Antigua" suteiktas apdovanojimas kaip Romantiškiausias pasaulio viešbutis. Beje, beveik visi "Sandals&Beaches" kurortai yra gavę "5 Star Dimond Awards, Brides Best Honeymoon Awards, Green Globe Awards, Gourmet Awards" kt. apdovanojimus.

Sandals&Beaches viešbučiai priklauso "Classical Collection", atitinkančiai 4 žvaigždučių viešbučių lygį, arba "Signature Collection", – atitinkančiai Delux arba 5 žvaigždučių viešbučių lygį. Sandals&Beaches viešbučių tinkle įsikūręs relaksacijos kompleksas "Red Lane® Spa". Mėgaukitės magiškomis ir kūną bei sielą lepinančiomis procedūromis arba ruoškitės savo šventei!

Pasirinkę Concierge numerį, Jūs galėsite mėgautis išskirtiniu poilsiu, kurį užtikrins asmeninio liokajaus paslaugos - "Professional English Butler". Medaus mėnesiui atvykusiems jaunavedžiams siūlome romantiškus kambarius "Love Nest Butler Suites®" „Sandals Royal Plantation“ viešbutyje, kuris buvo pripažintas vienu geriausių „Boutique“ klasės viešbučių Jamaikoje (buvęs „The Leading Small Hotels of The World“). Visi siūlomi kambariai su nuostabiu vaizdu į vandenyną ir asmeninio liokajaus paslaugomis, o taip pat galite rinktis ir vilą su 3 miegamaisiais.

Ypatingas pasiūlymas poroms, norinčioms nuošalumo – privačios „Sandals“ viešbučio salelės Jamaikoje ir Bahamose.

2017 m. pirmą kartą Karibų salų istorijoje „Sandals“ atidarė išskirtines Suite Villas ant vandens su privačiu Butler aptarnavimu. Šios vilos įrengtos „Sandals Royal Caribbean“ ir „Sandals South Coast“ viešbučiuose Jamaikoje bei „Sandals Grande St. Lucian“ viešbutyje Santa Liusijoje.

"Love Is All You Need!" arba "Meilė tai viskas, ko jums reikia" – taip skamba Sandals&Beaches motto ir filosofija. Patikima „Sandals“ komanda ir asmeninis vestuvių planuotojas skirs ypatingą dėmesį jauniesiems – nuo santuokos registravimo dokumentų parengimo ir konsultavimo iki smulkiausių vestuvių detalių, aksesuarų bei nuotakos ir jaunikio papuošimo ypatingajai jų dienai! Oficiali santuokos ceremonija gali vykti ant vandenyno kranto, prabangioje koplyčioje ant vandens, kurorto salelėje arba bažnyčioje. Pasirinkite sau tinkamiausią vietą arba apkeliaukite net dvi salas, pavyzdžiui, vestuvių ceremoniją surenkite Barbadose, o medų kopinėkite Grenados arba Antigvos saloje!

Jei jaunieji „Sandals“ arba „Beaches“ kurorte praleis bent 6 naktis bet kurios viešbučio kategorijos kambaryje, vestuvių ceremonija "Aisle to Isle" bus NEMOKAMA arba įtraukta į kainą! Jaunieji taip pat gali pasinaudoti ypatingu pasiūlymu – 1500 $ vertės „Premium Perks“ nuolaida individualiam vestuvių dizainui ir medaus mėnesio poilsiui: vestuvių ceremonijos dekoracijoms, aukštesnės kategorijos kambariui, vestuvių operatoriaus, fotografo paslaugų paketui arba vestuvių metinių iškilmėms, romantiškai vakarienei „Candlelight Dinner“, privačiai pavėsinei paplūdimyje arba PADI nardymo mokymams.

Taip pat siūloma ceremonija ReTie the Knot - norintiems švęsti vestuves, jubiliejus ar išgirsti tą lemtingąjį "taip". Vestuvių ceremonijoje dalyvaujančių svečių skaičius neribojamas – kviečiami visi artimieji ir draugai, apsistoję „Sandals“ arba „Beaches“ viešbučiuose.

Pasisemkite idėjų iš elegantiškų vestuvių dizaino temų („Inspirations“) ir susikurkite nepamirštamą šventę „Sandals“ kurorte!

Beaches kurortaiu šeimoms su vaikais siūlo idealų poilsį: erdvūs numeriai, tarp jų – iki 4 miegamųjų, kuriuose gali apsistoti net iki 12 asmenų, vaikų klubai Kids Camp, vaikų darželiai, ,su kvalifikuotomis auklėmis (turinčiomis INA ir IBCCES sertifikatus), paauglių klubais, vaikų restoranai, XBOX žaidimų centrai, DJ Academy, vandens atrakcijų parkai, golfas ir vaikų nardymo mokykla, bei talentų šou ir karnavalai su „Sesame Street®“ pramogų herojais.

„Stay at One, Play at All!“ Apsistoję viename iš „Sandals“ arba „Beaches“ viešbučių, Jūs galėsite naudotis visų kitų tinklo viešbučių pramogomis: 7 „Sandals“ ir 2 „Beaches“ viešbučiuose Jamaikoje, 3 viešbučiuose Santa Liusijoje ir 2 „Sandals“ viešbučiuose Barbadose. Naudokitės į kainą įtrauktomis privilegijomis, tarp jų – pervežimais iš vieno viešbučio į kitą. Kiekvienas kurortas ir Karibų sala pasižymi savitu žavesiu ir šarmu. Kviečiame Jus tai pajusti!

„Return guest“ - sugrįžtantis svečias – tai įprasta Sandals&Beaches praktika. Viskuo kitu pasirūpinsime mes!

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS