Sandals viešbučiai Karibuose

Sandals – tai kurortai poroms, kuriuose visos teikiamos paslaugos yra įskaičiuotos. Sandals siūlo 12 romantiškų kurortų geriausiuose Karibų paplūdimiuose, sukurtų specialiai įsimylėjėliams. Kurortai įrengti Jamaikos, St.Lucia, Antigua ir Bahamų salose. Mėgaukitės daugybe sausumos ir vandens sportų, įskaitant golfą ir nardymą. Kiekvieną akimirką Jūs jausitės tarsi rojuje. Malonus personalas visuomet Jus aptarnaus su šypsena ir išpildys kiekvieną Jūsų pageidavimą. Sandals – tai rojus, sukurtas dviems. 

Kurorte įskaičiuota: visi valgiai ir užkandžiai, puikūs gurmaniški pietūs, nardymas,  sausumos ir vandens sportai, aukščiausios kokybės gėrimai (neribojami), golfo aikštynas Jamaikoje ir St.Lucia saloje, prabangūs kambariai ir apartamentai, viešbučio mokesčiai, transportas iki oro uosto, valiutos keityklos paslaugos, bendras vestuvių komplektas, arbatpinigiai.
Atostogaudami Sandals kurortuose mėgausitės puikiais patiekalais daugiau nei 50 teminių restoranų, kasdien galėsite ragauti vis skirtingus gurmaniškus šedevrus. Kiekvieną kartą pietaudami žvakių šviesoje patirsite nepaprastą malonumą su mylimu žmogumi.

Nardymas ir kitos vandens sporto šakos. Trokštantys aktyvių atostogų tikrai turės iš ko pasirinkti – nardymas, buriavimas, plaukiojimas ir kt. – Sandals Jums pasiūlys patirti neišdildomų įspūdžių Karibuose. Jums padės patyręs personalas, galėsite išsinuomoti visą reikalingą įrangą.

Golfas
Smaragdinės spalvos golfo aikštynas, fitneso centras su naujausia įranga, teniso kortai, paplūdimio tinklinis, krepšinio aikštelė, stalo tenisas – visa tai Jums!

Spa centras

Atsipalaiduokite ir palepinkite save Red Lane Spa centre, kuris prilygsta rojui. Marmuras, raudonmedis, prabanga.. Čia Jūs pamiršite visus savo rūpesčius.

 

Prabangūs apartamentai

Dienos pabaigoje ar kai tik norėsite atsipalaiduoti Jūsų lauks nuostabūs prabangūs kambariai ir apartamentai (kiekviename kurorte galėsite rinktis iš mažiausiai 5 kategorijų kambarių ir apartamentų), įrengti su dideliu rūpesčiu. Čia visuomet rasite karališko dydžio lovas, kuriose patogiai pailsėsite, oro kondicionierių, plaukų džiovintuvą, telefoną, barą, asmeninį seifą, satelitinę TV, CD/radijo grotuvą, lygintuvą ir lyginimo lentą, vonios kambarį ir dušą. Kol Jūs mėgausitės vandenyno ar sodo vaizdais pro langus, šveicorius išpildys kiekvieną Jūsų norą ar troškimą.

Unikalūs ir egzotiniai apartamentai

Įsivaizduokite atostogas privačioje saloje... kur apartamentai priklauso tik Jums... šalia nuostabus baseinas... o su Jumis – mylimas žmogus. Čia Jūs patirsite daugybę romantiškų akimirkų ir išpildysite slapčiausius savo troškimus.

Kiekvieną vakarą Jus linksmins akrobatai, šokėjai ir gyva muzika. Sandals kurortuose dažnai rengiami paplūdimio vakarėliai, kuriuose galėsite šėlti iki pat ryto ir vaišintis rinktiniais gėrimais.

Jei atostogaujant Jums kiltų mintis susituokti, Sandals rojuje galėsite atšvęsti vestuves ir praleisti medaus mėnesį. Ir visai nesvarbu, kokių vestuvių Jūs trokštate – mažų ir jaukių tik Jums dviems ar didžiulio vakarėlio visiems draugams ir šeimai. Sandals išpildys visas Jūsų svajones!

Sandals kurortuose įskaičiuota viskas, ko Jums reikia nepriekaištingai tobuloms atostogoms – transportas į/iš aerouosto (su oro kondicionieriumi), visi arbatpinigiai, viešbučio mokesčiai. Viskas, apie ką Jūs galvosite, bus tik kaip kuo smagiau praleisti savo atostogas! Jūs būsite nustebinti, kiek visko galėsite patirti pasirinkę atostogas Sandals kurortuose. Baseinai, masažinės ir sūkurinės vonios, saunos – visa tai skirta Jums.

Jei atsitiktų taip, kad salas pasiektų uraganas, Sandals garantuoja Jums surasti kitą neprastesnį viešbutį Jūsų atostogų laikotarpiui. Apsistoję viename iš Sandals kurortų Jūs galėsite mėgautis visų Sandals kurortų siūlomomis pramogomis.

Daugiau informacijos rasite šiame tinklapyje.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS