Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Šalys ir jų aprašymai


AUSTRALIJA

NAUJASIS
PIETŲ VELSAS
VIKTORIJA KVINSLANDAS ŠIAURĖS
AUSTRALIJA
PIETŲ
AUSTRALIJA

 

Australija - Kvinslandas

 
Brisbane  
 
Noosa  
 
Blackall Range  
 
Fraiser sala  
 
Mossman Gorge  

Kvinslandas

 

Saulėta valstija

Kvinslandas - tai didžiausia Australijos provincija, kurios pakrantes skalauja Ramusis vandenynas. Traukiant gylyn į žemyną, vešlias tropines džiungles pamažu keičia sausi eukaliptų miškai, kalnai ir plynaukštės, stebinančios visai kitokia augmenija ir gyvūnija. Kvinslandas – tai vešlūs žali miškai, auksiniai paplūdimiai, žydra pakrantė ir saulė, gyvas Didžiojo barjerinio rifo kaleidoskopas ir, žinoma, spalvingi miestai ir žmonės.
Kvinslandas pribloškia savo dydžiu, ryškiomis spalvomis, savo išskirtiniu grožiu ir be abejonės nusipelno Australijos atostogų sostinės vardo. Kvinslando rytinė pakrantė tęsiasi daugiau nei 2000 kilometrų. Ji apima milžiniškus atogrąžų miškų plotus, paplūdimius, įlankas, salas ir Didyjį barjerinį rifą.
Kvinslandas vilioja milijonus turistų  savo  puikiu klimatu – čia vyrauja ilgos šiltos vasaros ir trumpos vėsios, bet jokiu būdu ne šaltos žiemos. Dėl subtropinio klimato, metų laikai čia nėra tokie ryškūskaip pietinėje Australijos dalyje.

Brisbane

Brisbane, Kvinslando provincijos sostinė, garsėja savo puikiu oru, nenutrūkstančiu šurmuliu ir spalvingu kultūriniu gyvenimu. Mieste vyrauja subtili, tačiau šilta ir draugiška atmosfera. Brisbane siūlo geriausią maisto ir vyno pasirinkimą, begalę pramoginių ir sporto renginių. Čia Jūs galėsite mėgautis pasakiškais paplūdimiais, atogrąžų miškais, upių vingiais ir kalnais. Vos viena valanda kelio automobiliu ir iš svaiginančio miesto sūkurio Jūs pateksite į tankių miškų gilumas, išvysite kalnus arba galėsite panerti į krikštolo skaidrumo vandenyno platybes.

Auksinis krantas

Aukso smėlio paplūdimiai, teminiai parkai, laukinės gamtos draustiniai, golfo laukai, puikūs prekybos centrai, naktinis gyvenimas – visa tai Jūs rasite Auksiniame krante, esančiame tik valanda kelio nuo Brisbane. 70 km besitęsiančioje kranto linijoje rasite apie 35 prižiūrimus paplūdimius, laikomus vienų geriausių pasaulyje. Tai tikras banglentininkų rojus.

Saulėtas Krantas

Nuo Caloundra į pietus iki Fraser salos šiaurėje, čia kiekvienas atras ką nors sau artimo: tiek šeimos, ieškančios ramesnio poilsio, tiek banglentininkai, išsiilgę adrenalino. Netoliese esantis Noosa miestas yra žinomas kaip vienas geriausių Australijos kurortų. Aplankykite Blackall Range kalnų masyvą,  Australijos zoologijos sodą, Fraiser salą – įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Tai vienintelė vieta visame pasaulyje, kur atogrąžų miškai auga iš smėlio. Aborigenai ją vadina "K'Gari", kas reiškia rojų.

Whitsundays

Whitsundays regionas, apimantis Didįjį Barjerinį Rifą, nesuskaičiuojamą daugybę tropinių salų, balto smėlio paplūdimius, krikštolo skaidrumo vandenį, yra apdovanotas pasakišku gamtos grožiu. Ši vieta idealiai tinka plaukioti ir nardyti. Čia taip pat įrengti golfo laukai su puikiu panoraminiu vaizdu, o Airlie Beach mieste verda tikras naktinis gyvenimas.

Atogrąžų Šiaurės Kvinslandas

Cairns - Atogrąžų Šiaurės Kvinslando sostinė - modernus miestas, ideali vieta aplankyti Didįjį barjerinį rifą. Pačiame mieste įsikūrę aukštos klasės restoranai, boutique parduotuvės, šiuolaikinio meno galerijos ir naktiniai klubai.
Į šiaurę nuo Cairns rasite puikius paplūdimius, pasakiško grožio Mossman Gorge, Daintree nacionalinį parką, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulinį gamtos ir kultūros paveldo sąrašą, Cape Tribulation.
Port Douglas, esantis vos 70 km nuo Cairns, tapo tikra atostogų Meka. Čia Jus nerasite daugiaaukščių pastatų, nes tai vieta skirta ramiam poilsiui. Iš Port Douglas patogu pasiekti šiaurinę Didžiojo barjerinio rifo dalį, Daintree atogražų miškus ir Cape Tribulation.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS