Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Šalys ir jų aprašymai


AUSTRALIJA

NAUJASIS
PIETŲ VELSAS
VIKTORIJA KVINSLANDAS ŠIAURĖS
AUSTRALIJA
PIETŲ
AUSTRALIJA

 

Australija - informacija apie šalį

 

Ayers uola (Uluru)
Sidnėjus
Didžiojo barjerinio rifo gelmėse

Australija tai unikali tauta, žemynas, kuriam būdingi ryškūs regioniai skirtumai. Tai, ką mes dabar vadiname Australija (ko gero, ne vienam iš mūsų šis kraštas asocijuojasi su poilsiu, saule, jūra ir pavydėtinu "Krokodilo Dandi" gyvenimo būdu), tėra tik labai siaura samprata. Realybė yra kur kas proziškesnė – dauguma žmonių dirba visą dieną, bandydami sutalpinti savo visą gyvenimą į 2 dienų savaitgalį. Tik turistai gali sau leisti i gali mėgautis saule ir jūra smėlėtame paplūdimyje.

Kiekviena valstija turi ne vieną nacionalinį parką su jam būdingais išskirtiniais bruožais,  kur galima keliauti pėsčiomis, ar net užsiimti alpinizmu. Jei Jus domina vandens pasaulio stebuklai, nepraleiskite progos apsilankyti prie Didžiojo barjerinio rifo, esančio rytinėje pakrantėje (Tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl dauguma turistų vyksta į Cairns). Nuvykę į The Wet Tropics of Queensland galėsite pasinerti į tankių atogrąžų miškų gelmes ir išvysti kvapą gniaužiančius putojančius krioklius. Retas gyvūnų rūšis, senovės aborigenų meno pėdsakus rasite žymiajame Kakadu nacionaliniame parke. Beje, jei domitės aborigenų kultūra, būtinai užsukite į Namadgi nacionalinį parką.

Tasmanijos saloje, vienoje iš Australijos valstijų, galima išvysti, ko gero, vieną įspūdingiausių kraštovaizdžių. Net penktadalis salos yra įtraukta į UNESCO pasaulinį gamtos ir kultūros paveldo sąrašą.


Jei jau atvykote į Australiją, gera mintis yra išsiruoti į vieną iš didžiųjų miestų, pavyzdžiui, Kanberą, Darviną, Adelaidę ar Pertą – kiekviename iš jų aptiksite įdomių objektų ir pajusite savitą atmosferą. Žinoma, Australija yra apsupta jūros, tad geri paplūdimiai, kur galėsite panardyti ar tiesiog paplaukioti, yra ne išimtis, o taisyklė. Paplūdimiai čia paprastai būna pilni ne vietos gyventojų, o turistų. Tad visai smagu  stebėti žmones, kurie, ko gero, pamiršę apie apsaugą nuo saulės, po kelių valandų pralesitų pakratėje virsta tikrais vėžiais, arba bando tapti banglentininkais ir be atodūsio kovoja su bangomis.

Į šiaurę nuo Brisbane rasite Saulėtąjį Krantą, vieną iš daugelio pakrantės ruožų, kur galima mėgautis puikiais smėliopaplūdimiais.  Paplūdimiai, esantys į pietus nuo Brisbane yra geriau žinomi kaip Auksinis Krantas, garsėja kaip vieta, kur renkasi australai ir paaugliai, kurie negali sau leisti paišlaidauti per atostogas.

Nepamirškite, kad Australijoje yra ne mažiau patrauklūs istoriniai paminklai Alice Springs ar William Creek (labiausiai izoliuotas miestas šalyje), kurie nuves Jus tiesiai prie garsios Ayers uolos.

Dykumos, atogrąžų miškai, didieji miestai ... ir tą akimirką, kai pagaliau nusprendžiate, kad Jums pagaliau pavyko pajusti tikrąjį Australijos skonį, Jūs prisimenate, kad dar neaplankėte Melburno ir neišbandėti slidinėjimo trasų Alpių nacionaliniame parke. O kaip Sniego kalnai Naujajame Pietų Velse? Taigi natūraliai kyla klausimas - kiek mėnesių reikėtų praleisti šiame krašte?

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS