Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kruizai, kruizinės kelionės


Ypatingos silversea kelionės

Išskirtinio skonio kruizai ir puikūs atsiliepimai.

Skonių ir kvapų įvairovė yra neatsiejama Silversea bruožų dalis. Coulinary Arts kelionėje susipažinsite su visame pasaulyje žinomais virėjais, kurie pasidalins savo žiniomis ir gebėjimais. Wine Series kelionėje Jūs galėsite dalyvauti seminaruose, degustacijose ir privačiuose turuose po žymius vynuogynus ir rūsius. Pasirinktose kelionėse turėsite galimybę mokytis Ecole des Chefs, laive esančioje Relais & Chateaux maisto gaminimo mokykloje.

Ecole des Chefs, Relais & Chateaux

Pasileiskite į kulinarinę kelionę, vienintelę maisto gaminimo mokyklą jūroje, kurią parengė Grand Chefs, Relais & Chateaux. Ši išskirtinė mokykla yra pasirengusi ypatingą interaktyvią programą. Tapkite šios Silversea kulinarijos projekto dalimi, susipažinkite su garsiais meistrais.

Pasikeitimas žiniomis

Interaktyvūs kursai, apimantys plačią tematiką, pradedant nuo pjaustymo, kepimo įgūdžių ir baigiant terminų žodynu.

Kepimo demonstracijos

Stebėkite virtuvės šefų patiekalų ruošimo demonstracijas, išmokite vyną priderinti prie degustuojamų patiekalų.

Pietūs ir mokymai (Pietaukite ir mokykitės)

Prisijunkite prie ekipiūriško maisto gaminimo ir degustavimo renginio. Stebėkite virtuvės šefų gaminamus užkandžius, pagrindinius patiekalus bei desertus ir mėgaukitės jau pagamintais šedevrais, kol ruošiamas kitas patiekalas.

Nuo pirkimo iki gaminimo

Apsipirkite kartu su virtuvės šefu. Turėsit galimybę įgyti žinių, kaip teisingai išsirinkti reikiamus ingredientus patiekalams pagaminti.

Maisto gaminimo varžybos

Šių varžybų metu ne tik mokykitės, bet ir linksmai praleiskite laiką. Turnyro metu Silversea virtuvės treneris varžosi su savo laivo komanda.

Kulinarijos meno kelionės

Prisijunkite prie žymių virtuvės šefų, įskaitant ir aukščiausio lygio Relais & Chateaux virėjus, kurie dalijasi savo patirtimi vertindami specialius meniu, maisto gaminimo demonstracijas, įspūdingas gurmaniškas vakarienes, kuriose didelis dėmesys skiriamas naujiems patiekalams. Lydimos maisto produktų ekskursijos po tarptautinius prekybos centrus patenkins Jūsų troškimą tikrai autentiška vietine patirtimi.

Vyno serijų kelionės

Turėsit galimybę dalyvauti seminaruose, kuriuos veda pasaulinio garso vyndariai, degustacijose ir pasirinktiniuose privačiuose turuose po garsiausius vynuogynus ir rūsius. Laive galėsite mėgautis atrinktais vynais pasirinkimu pietų ir vakarienės metu.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kruizo trukmė: d.

Išvykimo uostas: La Spezia

Laivas: Costa Celebration

Maršrutas:

Kajutės kaina asmeniui nuo:

PAKLAUSIMAS

Privatumo politika