Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kruizai, kruizinės kelionės


Nauja patirtis

Pagilinkite savo žinias ir praplėskite horizontą.

Kur tiksliai Jūs keliaujate? Pokalbiai su ekspertais, kurie praplės Jūsų akiratį diskusijų metu.

puikiai susipažinę su vietovėmis, sužinokite daugiau apie lankomus uostus, jų istoriją ir kultūrą. „Silver Perspectives“ pranešėjai yra skirtingų sričių žinovai: autoriai, žurnalistai, gamtininkai, diplomatai, profesoriai ir kiti specialistai. Į kruizo programą, bridžo pamokos.

Kelionių krypčių konsultantai

Kruopščiai atrinkti kelionių krypčių konsultantai siūlo laisvai baruose padiskutuoti apie istoriją ir kultūrą, žinomas ir rekomenduojamas aplankyti vietoves. Jie padės Jums pasirinkti tinkamiausią ekskursiją ir netgi lydės kai kurių turų metu. Tokiose vietose kaip Panamos kanalas ar Aliaska, jie suteiks detalią informaciją nuo kapitono tiltelio, kartu pateikdami komentarus apie prieš akis atsiveriančius vaizdus. Jie mielai atsakys į kiekvieno pateiktus individualius klausimus. Jūs galite prisijungti prie jų linksmam pokalbiui ir vakarienės metu.

Daugiau informacijos apie konsultantus čia.

Akiratį plečiantys seminarai

Ilgesnės trukmės kelionių metu, kai jūroje praleidžiamos bent 3 dienos, kuriuos veda žymūs lektoriai, kurie skatina nepaprastai įžvalgias diskusijas apie regiono kultūrą bei papročius. Plaukdami Raudonąja jūra sužinokite apie naujausius atradimus Karalių slėnyje, keliaudami po tolimus Pietryčių Azijos regionus, išgirskite pasakojimus apie vietos genčių ypatumus.

Daugiau informacijos apie lektorius čia.

Skonio įvairovė

Unikalių maršrutų metu žymiausi vietos virėjai ar vynininkai surengs vyno degustacijas ar maisto gaminimo demonstracijas, leisdami Jums pajusti lankomų vietų skonį.

Menas ir pramogos

Dalyvaukite šokių pamokose, sveikatingumo, mitybos seminaruose arba kartu su instruktoriumi ženkite į kibernetinę erdvę. Silversea siūlo platų nemokamų pamokų pasirinkimą, kurios pritaikytos skirtingus interesus ir poreikius turintiems žmonėms.

„Bridge Sailings“ žaidimas

Silversea siūlo „Contract ir Duplicate Bridge“ programą, kuriai vadovauja apmokyti instruktoriai. Mėgaukitės bridžo pamokomis, skirtingais lygio žaidėjais.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kruizo trukmė: d.

Išvykimo uostas: La Spezia

Laivas: Costa Celebration

Maršrutas:

Kajutės kaina asmeniui nuo:

PAKLAUSIMAS

Privatumo politika