Kodėl verta rinktis Silversea?

Silversea - vienintelė prabangių kruizų kompanija keliaujanti per visus 7 žemynus.

Silversea jaukūs laivai gali prisišvartuoti nuošaliuose uostuose. Apkeliaukite gražiausias pasaulio vietas mėgaudamiesi rafinuota prabanga. Aplankykite nuošalius Mustique salos paplūdymius, privačias galerijas Romoje. Atraskite, kur rytai sutinka vakarus, ir senasis pasaulis - naująjį. Keliaujant su Silversea Jūsų galimybės beribės.

Jaukūs laivai nedideliam svečių skaičiui - nuo 296 iki 540.

Erdvūs išskirtinai prabangūs apartamentai, iš kurių daugiau nei 85% turi privačias verandas. Silversea apartamentai vieni didžiausių jūroje.

Elegancija ir grakštumas – tai Mūsų gyvenimo būdas.

Silversea „All-inclusive“ kruizai turi apčiuopiamų privalumų:

  • gurmaniška vakarienė, vynas, šampanas, alus bei kiti alkoholiniai gėrimai, taip pat kavos ir nealkoholiniai gaivieji gėrimai.
  • Vakarieniavimas kambaryje, kartu su kambaryje esančiu baru bei šaldytuvu, kuris bus nemokamai pripildytas Jūsų pasirinktu vynu ar kitais alkoholiniais gėrimais.
  • Įskaičiuoti arbatpinigiai laive yra įskaičiuoti. Kruizas taip pat apima nematerialius privalumus: prabangią, modernią atmosferą ir nuoširdų personalo aptarnavimą.

Jaukūs laivai, skirti 296-540 svečiams

Laivo svečių ir darbuotojų tarpusavio santykiai sukuria laive malonią ir rafinuotą atmosferą, kuri atspindi tikrą Europietiško paveldo vertę.

Erdvūs ir itin prabangūs liukso kambariai – daugiau nei 85% su privačiomis verandomis

Silversea liukso kambariai yra vieni didžiausių jūroje, galintys pasiūlyti prabangius patogumus, kurie gali būti individualiai pritaikyti Jūsų poreikiams.

Liokajaus paslaugos visuose laivuose ir kambariuose

Mėgaukitės aukšto lygio aptarnavimu.„Silversea“ yra vienintelė kruizų bendrovė, siūlanti liokajų paslaugas visuose kambariuose.

Nemokami gėrimai kambariuose ir visame laive

Išsirinkite norimą vyną, šampaną ar kitus aukščiausios kokybės alkoholinius gėrimus, mėgaukitės skirtingų derinių ir skonių kava, sultimis bei kitais gaiviaisiais gėrimais, kuriuos rasite visuose baruose ir restoranuose. Jūsų kambario baras ir šaldytuvas taip pat papildytas Jūsų pasirinktais gėrimais, įskaitant vyną ir kitus stipriuosius gėrimus. Jūsų asmeninis kajutės stiuardas užpildys juos vos tik paprašius.

Arbatpinigiai visada įskaičiuoti

Laive arbatpinigiai įskaičiuoti į Jūsų kruizo kainą, užtikrinant aukštą aptarnavimo lygį , kurį motyvuoja noras matyti Jus besišypsančius. Spa paslaugos neįskaičiuojamos.

Vakarienė atviroje erdvėje

Vakarieniaukite kada ir su kuo norite Silversea restorane, pagrindinėje vakarieniavimo vietoje. Mėgaukitės pusryčiais ir pietumis restorane, esančiame prie baseino ar terasoje. Jokių rezervacijų ar staliukų užsakymų.

Vakarienė kambaryje ir 24 val. kambarių tarnybos paslaugos

Silversea Jums gali pasiūlyti pilną pusryčių meniu kambaryje ar pietus, užsakytus iš restorano meniu, pateikiant patiekalą po patiekalo. Lengvi užkandžiai pateikiami iš 24 val. Silversea meniu iš tisą parą.

Transportas į miestą

Silversea pasirūpins transportu į miestą ir iš jo daugumoje įplaukimo uostų, kurie negali būti pasiekiami pėsčiomis.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kruizo trukmė: d.

Išvykimo uostas: La Spezia

Laivas: Costa Celebration

Maršrutas:

Kajutės kaina asmeniui nuo:

PAKLAUSIMAS

Privatumo politika