Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kruizai, kruizinės kelionės


Silversea maistas

Aukštos klasės virtuvė

Būdami ištikimi savo itališkam paveldui, Silversea stengiasi pateikti geriausias italų virtuvės tradicijas. Kiekvienas laivas, esantis mūsų Classic Fleet (Klasikinėje flotilėje), turi mažiausiai keturis vakarieniavimo pasirinkimus. Pagrindinis restoranas visada yra atidarytas, taigi galite apsilankyti ne tik vakarienės, bet ir laisvu laiku. Bendravimas – tai vienas didžiausių Silversea patiriamų džiaugsmų. Aukštą virtuvės lygį užtikrina partnerystė su Relais & Chateaux.

Restoranas

Pagrindiniame restorane pietaukite apsupti spindinčių kristalų, puikaus porceliano, žvakių šviesos ir gėrėkitės žodžiais neapsakomais vandenyno vaizdais. Silversea meniu patiekalai keičiami kiekvieną dieną.

La Terazza ir Slow Food

Vienintelis tokio tipo restoranas jūroje, puoselėjantis ir saugantis kultūrines tradicijas. Pajuskite skonių įvairovę ir paragaukite buivolų „mocarela“ iš Nepalo, organinį aliejų iš Ambrijos, vytintą „prosciutto“ iš Panamos, 24 mėnesius brandintą sūrį iš Emilia-Romagna.

Le Champagne by Relais & Chateaux („Relais & Chateaux“ šampanas)

Mėgaukitės išskirtiniu vakaru, vieninteliame Relais & Chateauxrestorane jūroje, kur patiekalai gaminami iš vietoje įsigytų ingredientų, kurie atspindi lankomų kraštų skonį.

„Seishin“ restoranas

„Seishin“ – tai japonų kalbos žodis, reiškiantis „siela“. Šis jaukus restoranas specializuojasi azijietiškoje virtuvėje, įskaitant japonų, kinų, indų, Vietnamo, bei Tailando regionų patiekalus. Nuo Kobe jautienos iki omarų. Įmantrūs kūriniai pagaminti iš šviežių ir tradiciškų ingredientų. Įvertinkite meistriškai pagamintus jūros gėrybių delikatesus, stebėkite jų gaminimą. Dienomis, kai keliaujama jūra, mėgaukitės nemokamais sushi ir sashimi pietumis bare.

Žvaigždžių vakarienės klubas (Silver Spirit)

Tai retro stiliaus klubas, primenantis romantišką ir žavingą legendinį Rainbow Room restoraną Niujorke. Čia Jūs kviečiami pralesti vakarą, pradedant kokteiliais, vėliau – vakariene ir visą naktį trunkančiais šokiais, grojant gyvai džiazo muzikai ar skambant švelniems kabareto dainininkių balsams.

Pool Grill and The Grill (Baseino baras ir Restoranas)

Baras prie baseino – puiki vieta pusryčiams ir pietums, kur galėsite mėgautis ką tik iš krosnies ištraukta pica ir užkandžiais. Vos pasirodžius pirmoms žvaigždėms, ši populiari užkandinė pavirsta į The Grill, interaktyvią valgymo vietą, kur galėsite ragauti šviežias jūros gėrybes, keptas ant įkaitintos vulkaninės uolienos plokštės.

Kambarys (Kajutė)

Silversea Jums suteikia galimybę vakarieniauti kambaryje. Jums tik belieka išsirikti patiekalus iš plataus restorano meniu.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kruizo trukmė: d.

Išvykimo uostas: La Spezia

Laivas: Costa Celebration

Maršrutas:

Kajutės kaina asmeniui nuo:

PAKLAUSIMAS

Privatumo politika