Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


10 dienų turas. Visas Vietnamas nuo Šiaurės iki Pietų

Garantuotas išvykimas nuo 2020 02 01 iki 2020 11 25

Kelionėje:

  • kelionės pradžia: HANOJUS – Vietnamo dvasia;
  • kvapą gniaužiantis HALONGO įlankos vaizdas;
  • SAPA – Šiaurinio Vietnamo "kalnų sostinė" ir unikalus etninių grupių kultūrų pasaulis!
  • "Rytų perlas" - HOŠIMINAS;
  • Egzotiškas keliavimas MEKONGO DELTA su nacionalinių patiekalų pietumis;
  • Poilsis įspūdinguose FANTHIETO paplūdimiuose ir tradicinio stiliaus Vietnamo viešbučiuose egzotinės gamtos apsuptyje.

 

Halong Bay 2
Sapa2

 


1 diena: Vilnius - Hanojus
2 diena: atvykimas į Hanojų – apžvalginė ekskursija

3 diena: Hanojus – Halongas (kruizas su nakvyne laive)
4 diena: Halongas – Hanojus – nakvynė keliaujant į Lao Cai
5 diena: Lao Cai – Sapa
6 diena: Sapa – Lao Cai – nakvynė keliaujant į Hanojų
7 diena: Hanojus – skrydis į Hošiminą – apžvalginė ekskursija
8 diena: Hošiminas – keliavimas Mekongo Delta – nuvežimas į Fanthietą
9 diena: Fanthietas – poilsis paplūdimyje
10 diena: Fanthietas – pervežimas į Hošimino oro uostą

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA: Skrydis Vilnius - Hanojus

2 DIENA: HANOJUS - Apžvalginė ekskursija po Hanojų

Skrydis į Hanojų (Noibai oro uostas). Rytinis reisas
Pasų kontrolė. Susitikimas su gidu
Hanojus – Vietnamo sostinė ir istorinis centras, Vietnamo civilizacijos lopšys. Ankščiau miestas buvo vadinamas Thang Long, kas išvertus reiškia „kylančio drakono miestas“. Hanojus yra įsikūręs prie Raudonosios upės tarp beribių lygumų ir upių. Hanojus yra šventyklų, ežerų ir parkų miestas, čia yra begalė kolonijinio sitliaus vilų, Senasis Kvartalas, kuriame rasite daug parduotuvių, platų bulvarą ir ramius parkus.
Apžvalginė ekskursija po Hanojų (trukmė 3,5 - 4 valandos)

Pagrindinių sostinės lankytinų vietų lankymas: 
Văn Miếu šventykla. Aplankysite savitos architektūros Literatūros šventyklą, kurioje nuo 1076 m. iki pat 1775 m. veikė Vietnamo universitetas, skleidęs Konfucijaus išmintį, ruošęs valdovo rūmams biurokratus ir valdininkus bei teikęs išsilavinimą aukštuomenės atžaloms.
- Kalavijo gražinimo ežeras (Hо Hoаn Kiеm) - Pačiame Hanojaus centre yra nuostabusis Hoan Kiem ežeras. Unikalus vandens telkinys žymus savo skaidrumu, nes net būnant ant kranto galima stebėti tolėliau esantį povandeninį gyvenimą. Vandens paviršius atrodo įspūdingai ir net nuotraukose nepamatysite tokio grožio. Ežero centre stūkso Vėžlio šventyklos bokštas. Pakrantėje galima ramiai pasėdėti vienoje iš čia esančių kavinių arba stebėti lėlių teatro pasirodymus.
- Pagoda (Chùa Mоt Cоt) - kurią puošia keturių tonų bronzinė skulptūra, vaizduojanti Šiaurės Vietnamo dievą Huyen Thien Tran Vo su jo simboliais – gyvate ir vėžliu. Pastatyta 1049-aisiais.
- Ba Đình aikštė -  centrinė aikštė, kurioje Hošiminas (Ho Chi Minh) paskelbė Vietnamo nepriklausomybę 1945 metais. Aikštėje yra Hošimino mauzoliejus (Lаng Chủ tịch Hо Chí Minh).
- Chan Vo šventykla – viena iš pačių švenčiausių Hanojaus šventyklų. Architektūrinės detalės ir reljefiniai šventi gyvūnai pagaminti iš medžio, puošia šią šventyklą, taip pat bronzinė statula Chan Vo.

group of people swimming on body of water

Ekskursija mini autobusu, trunkanti 30 min po senąjį Hanojaus kvartalą. Šis rajonas primena trikampio formą, šį rajoną sudaro 36 gatvės – kuriose ankščiau buvo prekybininkų ir amatininkų gildijos, kurios būdavo įsikūrę skirtingose gatvese. Daugelis gatvių ir iki šių dienų turi tų prekių pavadinimus, kurias kažkada čia gamino, taip pat yra išlikusi senovinė sistema – vienose gatvėse prekiaujama tik maisto produktais, kitose tik drabužiais,dar kitose tik suvenyrai ir t.t

- Laisvas laikas suvenyrų pirkimui.

Pageidaujant, vakare galima aplankyti lėlių teatrą ant vandens (už papildomą mokestį)

Tradicinio meno spektaklis „Water puppet" - tai tik šiaurės Vietnamui būdingas teatralizuotas lėlių spektaklis virš vandens, kuriame lėlės šoka, pasakoja šalies legendas, vaidina bulių kautynes, medžioklės scenas, spalvingai ir žaismingai perteikia Vietnamo istorinius momentus. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 

3 DIENA: HANOJUS – HALONGO (KRUIZAS SU NAKVYNE LAIVE) (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Ekskursija su grupe!

Pusryčiai viešbutyje.

08:00 Pervežimas į Halongo įlanką (kelionės trukmė - apie 3,5 valandos, bus sustojimas keramikos fabrike)

12:00 Atvykimas į Halongą.

Halongo įlanka (Ha Long) – tai įspūdingas „Nusileidžiančio drakono“ užutėkis, esantis į Rytus nuo Vietnamo sostinės Hanojaus. Legenda pasakoja, jog Halongo įlanką sukūrė drakonas, skridęs virš įlankos. Toje vietoje, kur jo uodega paliesdavo vandenį, atsirasdavo sala. Per 3000 salų ir įvairių formų uolų, kyšančių iš vandens, išsibarstę po visą įlanką, kuri yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Didesnės salos apaugę vešliais miškais, o kai kurios uolos – tokios stačios, kad atrodo kyla iš vandens kone vertikaliai į 300 m aukštį. Dauguma salų – negyvenamos ir neturinčios pavadinimų. Pakrantėse galima pamatyti įspūdingų uolų, susidariusių prieš milijonus metų judant žemės plokštėms ar išgraužtoms upių. Hang Dou Go uola, susidariusi maždaug prieš 50 mln. metų, stebina natūraliu gamtos menu – įvairiaspalviais stalagtitais. Kiti įspūdingi gamtos kūriniai – tai Thien Cung grota, Sung Sot ola. Šiame užutėkyje galima išvysti ant vandens plūduriuojančias valteles. Šios nendrėmis dengtos valtys yra tarsi namai ant vandens – juose gyvena žmonės. Užutėkyje gyvena per 20 etninių grupių.

group of people swimming on body of water

12:30 Nuvežimas iki laivo ir apgyvendinimas. Nemokamas pasveikinimo gėrimas.
Kelionė laivu su apsilankymu olose. Jeigu oras bus palankus, galėsite išsimaudyti Titų saloje.
O žvejybos mėgėjams bus organizuojama nemokama naktinė kalmarų žvejyba.
Pietūs ir vakarienė laive.
Nakvynė laive, kuris stovės nuleidęs inkarą vidury jūros. Kajutė - su visais patogumais.

 

4 DIENA: HALONGAS – HANOJUS – LAO CAI (pusryčiai, pietūs)

Ankstų rytą prieš pusryčius, pasitiksite nuostabaus grožio saulėtekį.
Rytinė gimnastika (pagal Tai Chi mokyklos tradicijas)
7:30 Pusryčiai (švediškas stalas) laivo denyje. Pageidaujant galima išsinuomoti 2 valandoms baidarę ir paplaukioti po jūrą tarp Taro uolų.

group of people swimming on body of water

Po pusryčių tęsite savo kelionę laivu link kranto.
Pietūs su jūros gėrybėmis laive.
Po pietų 11:00 grįžtame į krantą.
12:00 pervežimas į Hanojų.
Atvykimas į Hanojų.
Pervežimas į stotį.
Vyksime į Lao Cai naktiniu traukiniu.
Nakvynė traukinyje (4-ietis kupė su kondicionieriumi). Hanojus – nakvynė traukinyje Lao Cai – Sapa 15/03/17

 

5 DIENA: LAO CAI – SAPA (pusryčiai)

Stotyje pasitiks gidas.
Lao Cai – miestelis Kinijos pasienyje, kur rytais vietiniame turguje susirenka prekybininkai iš įvairių genčių gyvenančių kalnuose.
Atvykimas į Sapą (apie 34 km) – Sapa yra mažas kalnų miestelis pačioje Vietnamo Šiaurėje, keli šimtai kilometrų nuo sostinės Hanojaus. Sapa įdomi tuo, kad vietiniai gyventojai gyvena labai panašiai, kaip gyveno prieš šimtus metų - jų namuose sunkiai rastumėte elektros energiją, vandentiekį ar kitus vakarietiškus komforto atributus. Taip pat jie nekalba vietnamiečių kalba, bet sėkmingai išlaikė savo kultūrą, tradicijas bei kalbą.
Atvykimas į Sapą, apgyvendinimas viešbutyje, pusryčiai.

Apsilankymas prie Sidabrinio krioklio, kaimų Zao" etninės grupės.
Nakvynė Sapoje.

group of people swimming on body of water

6 DIENA: SAPA – LAO CAI – HANOJUS (pusryčiai)

Po pusryčių vyks ekskursija pėsčiomis į Tavano kaimą, kur gyvena Zay" etninei grupei priklausantys žmonės, susipažinsite su jų gyvenimo tradicijomis ir papročiais.
Aplankysite Rotango tiltą.
Laisvas laikas etninių kaimelių gyventojų šurmuliuojančio spalvingo turgaus lankymui.

group of people swimming on body of water

Pervežimas į stotį.
Nakvynė traukinyje (4-ietėje kupė su kondicionieriumi).

 

7 DIENA: Hanojus – skrydis į Hošiminą – apžvalginė ekskursija

Atvykimas į Hanojų.
Pervežimas į oro uostą.
Registracija į skrydį.
Skrydis į Hošiminą
Susitikimas su gidu ir pervežimas į viešbutį.
Apžvalginė ekskursija po Hošiminą (trukmė 3,5 – 4 valandos):
Apžvalginė ekskursija mašina po populiarias Hošimino vietoves:
Centrinė miesto aikštė ir Dong Hoi sukilimo gatvė, Nha Rong uostas, centrinis paštas, Notre Dame de Saigon katedra, Thiên Hậu šventykla arba Vĩnh Nghiêm budistų pagoda, Tai Seano lako fabrikas.
- Centrinė miesto aikštė ir Dong Hoi Sukilimo gatvė – gausios prancūziškų kolonijinių pastatų, ryškių seno ir naujo, šiuolaikiško ir tradicinio kontrastais. Gatvėje taip pat gausu dizainerių parduotuvių, šiuolaikinių prekybos centrų.
- Nha Rong uostas - Drakono namai" glaudžiai susiję su Hošimino prezidento revoliucine veikla. Dabar prieplauka yra Hošimino muziejaus filialas. Uostas buvo pastatytas prancūzų 1862 metais, aiškiai pastebimi prancūziško architektūrinio stiliaus elementai, o ant stogo yra drakonų skulptūros, būtent dėl jų ši vieta vadinama „Drakono namai".
- Kinų kvartalas Cho Lon su apsilankymu centriniame turguje Ben Thanh. Šis didelis turgus grąžins Jus į prancūzų okupacijos laikus. Turgus neatrado labai šiuolaikiškas, tačiau pritraukia daug žmonių ir ši vieta yra viena iš geriausių vietų Hošimine.
- Centrinis paštas – kolonijinio stiliaus, labai gražus rausvas pastatas su ornamentais – vienas iš seniausių mieste.
- Notre Dame de Saigon katedra pastatyta 1877 metais, – tai gražiausia šventykla, kurią pastatė prancūzų kolonizatoriai.
- Thien Hau šventykla – pastatyta 1760 metais vietinių kinų ir skirta deivei, kuri buvo jūrininkų globėja ir keliautojų sergėtoja.
- Budistų pagoda Vĩnh Nghiem – pastatyta XX amžiaus viduryje, įkūnija šiuolaikinio ir tradicinio stiliaus elementus. Pagoda išsiskiria kaip daugiausiai pamaldų turintiti šventykla, čia kiekvienas žmogus randa ramybę.
-Tai Seano lako gamykla. Jūs nustebsite pamatę, kaip yra gaminamas rankų darbo lakas ir lako gaminiai, nuo pačių mažiausių lakinių dėžučių iki pačių didžiausių komodų ir spalvotų paveikslų.

group of people swimming on body of water

8 diena: HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – HOŠIMINAS - pervežimas į Phan Thietą (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje
Vienos dienos kelionė į Mekongo Deltą.
Cao Dai šventyklos lankymas Tan An mieste.
Kelionė laivu Mekongo upe, apsilankant saloje, kurioje Jūs galėsite paragauti egzotiškų vaisių ir susipažinti su vietinių gyventojų gyvenimu ir tradicinių kokosinių saldainių gamyba.

group of people swimming on body of water

Pietūs - pagaminti iš vietinių delikatesų – įvairios žuvies.
Apsilankymas Chùa Vĩnh Tràng pagodoje arba Dong Tam gyvačių fermoje-veislyne.
Vinh Trang pagoda turi vietnamietiško, kombodžos ir kinų architektūros bruožų. Visas kompleksas sudarytas iš 5 pastatų. Šventyklos viduje yra saugomos statulos, taip pat 1854 metų varpas. Pagoda yra apsupta vaizdingais sodais, kuriuose galima pasigrožėti bonsai medeliais.

 

group of people swimming on body of water

Dong Tam gyvačių ferma-veislynas yra labai svarbus medicinoje – nuodai, kurie čia yra gaunami iš gyvačių, panaudojami vaistų gamybai ir taip pat priešnuodžių gamybai.
Grįžimas į Hošiminą.
Individualus pervežimas be gido į Phan Thietą.
Nakvynė Phan Thiete.

 

 

group of people swimming on body of water

9 Phat Thietas – poilsis prie jūros

Laisvas laikas. Poilsis šviesaus smėlio plačiuose paplūdimiuose.

group of people swimming on body of water

Laisvo laiko metu rekomenduojame šias ekskursijas (už papildomą mokestį):
1. Smėlio kopos ir Romo sala (trukmė: 3,5 – 4 valandos)
Transportas: automobilis
Susitikimas su gidu viešbutyje. Transportas džipu į kopas.
Pasivažinėjimas ant kvadraciklų ir džipų.
Baltosios kopos taip pat yra vietnamietiškų dailininkų ir fotografų įkvėpimo vieta.
Maudynės Romo saloje.
Galimybė pasivaikščioti palei upelį iki Raudonojo skardžio Hon Rom.
Grįžimas į viešbutį.

2. Lotosų ežeras (trukmė: 3,5 – 4 valandos)
Transportas: automobilis
Susitikimas su gidu viešbutyje. Pervežimas džipu per smėlingas kopas prie lotosų ežero.
Tarp smėlingų kopų yra nepaprastai gražus ežeras, kuriame lotosai auga ir žydi visus metus.
Grįžimas į viešbutį.

3. Taku kalnas ir gulinčio Budos pagoda (trukmė: 5 valandos)
Transportas: automobilis
Taku kalnas yra 410 km į pietus nuo Phat Thieto.
Susitikimas su gidu. Pervežimas automobiliu iki pagodos, kuri yra 500 metrų aukštyje, kur galėsite pasigrožėti vaizdu į mišką ir vandenyną.
Vėliau Jums reikės dar nueiti 1000 laiptelių iki Gulinčio Budos statulos. Ši statula 80 metrų ilgio, laikoma pačia didžiausia Vietname.
Taku kalnas garsus tuom, kad ant jo XIX amžiuje gyveno vienuolis Cham Chuu Duc. Šis vienuolis išgydė imperatoriaus motiną nuo sunkios ligos. Ten, kur vienuolis sustojo pernakvoti, imperatorius pastatė gražią pagodą, o ten, kur vienuolis gyveno savo paskutinius metus buvo pastatyta Gulinčio Budos statula.
Grįžimas į viešbutį.

4. Fanthietas - Dalat (gėlių miestas) (trukmė: 8 - 10 valandos)
Transportas: automobilis
Maitinimas: pietūs
- Dinh Bao Dai imperatoriaus vasaros rezidencija. Pastatyta 1933 metais, šiomis dienomis čia yra muziejus, įsikūręs gražiame šile. Šis muziejus leidžia susipažinti su istorija, kaip gyveno XX amžiuje vietnamiečių aristokratai. Dvare yra 25 kambariai, kuriuose gausu įvairių eksponatų, kurie anksčiau priklausė net pačiam imperatoriui. Didžiausią įspūdį palieka įspūdinga imperatoriaus sauna ir unikalus deginimosi aparatas. Taip pat Jūsų dėmesį patrauks stiklinis žemėlapis, imperatoriaus biustas.
- Gėlių sodai Dalatas – pakankamai didelis parkas, šalia Ho Xuan Huong ežero, kuriame galima paplaukioti gulbės formos valtimi. Sodai yra žinomi savo didžiule teritorija, kur auga tūkstančiai įvairių gėlių, bei kitų augalų, kuriuos galima pamatyti visame Vietname. Didžiausio dėmesio sulaukia visų tipų orchidėjos.
- Beprotnamis" (Сrazy House) - tai neįprastos struktūros pastatas kavinė – pensionas, taip pat ir dailininkų galerija. Сrazy House įeina į pačių keisčiausių pastatų pasaulyje sąrašą. Išskirtinės architektūros pastatas, yra netaisyklingų formų, primena Gaudžio stilių. Šio pastato architektūrinio stiliaus nustatyti neįmanoma. Šio pasato architektė yra Dang Viet Nga – buvusio Vietnamo prezidento duktė. Viešbučio pastate nėra nei vieno lygaus kampo ar linijos.
- Than Tho ežeras – ežeras yra įsikūręs į šiaurės rytus nuo Dalato centro. Nuo aukštos kalvos atsiveria įspūdingas vaizdas į ežerą, krioklį.
- Pagoda Linh Son – įsikūrusi ant kalvos maždaug 1 km nuo Dalato. Pagoda buvo pastatyta 1936-1940 metais, skirta viso pasaulio budistams. Pirmajame kieme pamatysite Avalokitešvara statulą, kuri stovi ant lotoso sosto, čia šalia yra nedidelis tvenkinys su vandens lelijomis ir auksinėmis žuvelėmis.
- Meilės slėnis. Įsikūręs 6 km nuo Dalato centro. Tai yra ypatingas parkas, kuriame pamatysite įvairias įspūdingo grožio gėles ir medžius. Šio parko pagrindinė puošmena – dirbtinių telkinių ir krioklių kaskados. Šis parkas labai mėgstamas porų ir jaunavedžių.
Pietūs vietiniame restorane.
Po pietų vyksite prie Prenn krioklio, kuris yra tarp miškų, kuriame yra retų, senovinių medžių rūšių. Vieta, kur yra krioklys, visada buvo laikoma pritraukianti ypatingą Dievų dėmesį.
Grįžimas į Phan Thietą.

10 DIENA: PHAN THIETAS – PERVEŽIMAS Į HOŠIMINO ORO UOSTĄ
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Hošiminą be gido.
Atvykimas į Hošiminą. Registracija į skrydį Hošiminas - Vilnius.

KELIONĖS KAINA:
nuo 1055 Eur (asm. dviviečiame kamb.)

1 VARIANTAS

Vietovė

Nakvynės

Viešbučiai 3*

Kambario kategorija

Hanojus

1 naktis

Lenid 54 Tho Nhuom 4*

Deluxe

Halongo

1 naktis

Glory Legend 4*

Deluxe

Traukinys:
Hanojus – Lao Cai

2 naktys

traukinys

4-vietė kupė

Sapa

1 naktis

Bamboo Sapa Hotel 3*

Standard

Hošiminas

1 naktis

New Epoch Hotel 3*

Deluxe

Phan Thietas

2 naktys

Tien Dat Mui Ne Resort 3*
(viešbutis ant jūros kranto)

Deluxe Room

Į KAINĄ YRA ĮSKAIČIUOTA:

UŽ PAPILDOMĄ KAINĄ:

- Apgyvendinimas viešbučiuose;
- Matinimas: pusryčiai pagal programą, +4 pietūs, +1 vakarienė;
- Individualūs pervežimai su gidu pagal programą;
- Individualios ekskursijos su gidu pagal programą;
- Bilietai į lankomus objektus;
- 2 geriamojo vandens buteliukai per dieną;
- Bilietai traukiniui Hanojus – Lao Cai – Hanojus;
- Kvietimas dėl vizos į Vietnamą

- Tarptautinis skrydis nuo 548 EUR;
- Skrydis: Hanojus – Hošiminas nuo 154 USD/ asm.
- Viza į Vietnamą: 25 USD;
- Draudimas;
- Gėrimai, mini baras viešbučiuose;
- Asmeninės išlaidos;

Taip pat siūlome:

Naujas maršrutas mažai kam pažįstamame Šiaurės Laose - NAM KAT YOLA PA: Luang Prabang - Udomsai - Nam Kat Yola Pa - Udomsai - Pakbeng - Pak Oy - Luang Prabang (7 d./6 n.)

Tai išvyka į provinciją Udomsai - gyvenimas viešbutyje džiunglėse NAM KAT YOLA PA. Etninių kaimelių lankymas, trekingas su pikniku gamtoje perėjimas per 13 "skraidančių" tiltų, pasiplaukiojimas tradicine laosiečių valtimi Нам Оу upe! 

 


Garantuotas turas su rusakalbių grupe "Vientamas-Laosas-Kombodža" 2019 03 01 - 2020 03 12, 2020 10 25 - 2019 11 05 arba 2020 11 15 - 2020 11 26. Kaina nuo 1129 EUR asm./dviviečiame kambaryje.


Naujametinė kelionė į Vietnamą-Laosą-Kombodžą su rusakalbiu gidu 2020 12 29 - 2021 01 09, (12 d./11 n.). Kaina nuo 1229 EUR asm./dviviečiame kambaryje.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 10 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1055 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS