Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


11 dienų turas. Vietnamas vidurio rudens festivalio metu 2019 09 11 - 2019 09 20

Pažintinė kelionė su rusakalbių grupe. Garantuotas išvykimas!

VILNIUS - HANOJUS - LAO CHAI - SAPA - HALONGAS- NINH BIN - HOA LU - TAM KOK NACIONALINIS PARKAS - HUE - HAI VANO PERĖJA - BA NA HILLS - HOJANAS - VILNIUS

Kelionės metu pamatysite:

 • senasis Hanojus - Vietnamo siela,
 • dalyvavimas Tet Trung Thu festivalyje,
 • įspūdingi Halongo įlankos vaizdai,
 • kerintis Nin Bin provincijos kraštovaizdis,
 • Sapa - Šiaurės Vietnamo „kalnų sostinė“ ir unikalių tautų kultūrų pasaulis!
 • Hue -  imperatorių miestas, didingi valdovų rūmai ir kapavietės,
 • įspūdinga kalnų perėja Hai Van,
 • Auksinis Ba Na Hills tiltas,
 • Linh Ung pagoda - Danango simbolis,
 • Hojanas - miestas - muziejus po atviru dangumi.

1 diena. Vilnius - Hanojus

Skrydis su vienu tarpiniu persėdimu į Hanojų.

2 diena. Hanojus

Atvykimas į Hanojaus oro uostą. Praėjus pasų kontrolę Jus pasitiks rusakalbis gidas. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje.

Hanojus – Vietnamo sostinė ir istorinis centras, Vietnamo civilizacijos lopšys. Ankščiau miestas buvo vadinamas Thang Long, kas išvertus reiškia „kylančio drakono miestas“. Hanojus yra įsikūręs prie Raudonosios upės tarp beribių lygumų ir upių. Hanojus yra šventyklų, ežerų ir parkų miestas, čia yra begalė kolonijinio sitliaus vilų, Senasis Kvartalas, kuriame rasite daug parduotuvių, platų bulvarą ir ramius parkus.

Vakare už papildomą mokestį siūlome apsilankyti lėlių teatre ant vandens.

Vandens lėlių teatras yra populiari vietnamiečių pramoginio meno rūšis, kuri pasirodė XI-ame amžiuje Li dinastijos karaliavimo laikotarpiu, Šiauriniame Vietname. Vaidinimas vyksta grojant gyvai folkloro ansamblio muzikai, o scena yra įrengta tiesiai virš ežero vandens paviršiaus. Lempų liepsnų atspindžiai, dūmai ir šešėlių žaismas užburia žiūrovus savo mistika.

group of people swimming on body of water

Nakvynė Hanojuje.

3 diena. Hanojus - Sapa (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio.

Apžvalginė ekskursija po Hanojų (trukmė 3,5 - 4 valandos)

Pagrindinių sostinės lankytinų vietų lankymas:

 • Văn Miếu šventykla. Aplankysite savitos architektūros Literatūros šventyklą, kurioje nuo 1076 m. iki pat 1775 m. veikė Vietnamo universitetas, skleidęs Konfucijaus išmintį, ruošęs valdovo rūmams biurokratus ir valdininkus bei teikęs išsilavinimą aukštuomenės atžaloms.
 • Grąžinto Kalavijo ežeras  (Hо Hoаn Kiеm) - Pačiame Hanojaus centre yra nuostabusis Hoan Kiem ežeras. Unikalus vandens telkinys žymus savo skaidrumu, nes net nuo kranto galima stebėti tolėliau esantį povandeninį gyvenimą. Vandens paviršius atrodo įspūdingai - nuotraukose nepamatysite tokio grožio. Ežero centre stūkso Vėžlio šventyklos bokštas. Pakrantėje galima ramiai pasėdėti vienoje iš čia esančių kavinių arba stebėti lėlių teatro pasirodymus.
 • Pagoda (Chùa Mоt Cоt), kurią puošia keturių tonų bronzinė skulptūra, vaizduojanti Šiaurės Vietnamo dievą Huyen Thien Tran Vo su jo simboliais – gyvate ir vėžliu. Pastatyta 1049-aisiais.
 • Ba Đình aikštė - centrinė aikštė, kurioje Hošiminas (Ho Chi Minh) paskelbė Vietnamo nepriklausomybę 1945 metais. Aikštėje yra Hošimino mauzoliejus (Lаng Chủ tịch Hо Chí Minh).
 • Chan Vo šventykla – viena iš pačių švenčiausių Hanojaus šventyklų. Architektūrinės detalės ir reljefiniai šventi gyvūnai pagaminti iš medžio puošia šią šventyklą, kaip ir bronzinė statula Chan Vo.
 • Ekskursija rikšomis trunkanti 30 min. po senąjį Hanojaus kvartalą. Šis rajonas primena trikampio formą, šį rajoną sudaro 36 gatvės – kuriose ankščiau buvo prekybininkų ir amatininkų gildijos, kurios būdavo įsikūrę skirtingose gatvėse. Daugelis gatvių ir iki šių dienų turi tų prekių pavadinimus, kurias kažkada čia gamino, taip pat yra išlikusi senovinė sistema – vienose gatvėse prekiaujama tik maisto produktais, kitose tik drabužiais, dar kitose tik suvenyrai ir t.t.
group of people swimming on body of water

Laisvas laikas suvenyrų pirkimui. Tet Trung Thu festivalio metu vyksta didžiulė mugė.

Apsilankymas Tet Trung Thu festivalyje.

Gidas jums papasakos legendą susijusią su švente. Turėsite unikalią galimybę įsitraukti į šventės sūkurį, pamatysite maskaradą - „eitynes su drakonu“, tigro šokį, kuris simbolizuoja žmogaus kovą su džiunglių karaliumi. Festivalio metu miestas yra išpuošiamas spalvingais žibintais, šventės dalyviai vaikšto užsidėję tigro kaukes, o upėse vyksta lenktynės valtimis. Šventinės eitynės baigiasi tik vėlai vakare.

Festivalio metu galėsite paragauti mėnulio formos pyragaičių Bánh nướng, bánh dẻo - delikateso, neatsiejamo nuo šio festivalio. Jis yra gaminamas iš saldžių riešutų įdaro, raudonųjų pupelių tyrės ir lotoso sėklų pastos.

group of people swimming on body of water


Po festivalio kartu su gidu vyksite į geležinkelio stotį.

Kelionė naktiniu Express traukiniu Hanojus - Lao Cai 22:00 - 06:20 (4 vietų kupė su oro kondicionieriumi).

4 diena. Lao Cai – Sapa (pusryčiai)

06:10 stotyje Jus pasitiks gidas.

Lao Cai – miestelis Kinijos pasienyje, kur rytais vietiniame turguje susirenka prekybininkai iš įvairių genčių, gyvenančių kalnuose.

Išvykimas į Sapą – buvusį prancūzų kalnų kurortą.

Per vieną dieną čia galima pamatyti visus keturis metų laikus: ryte - pavasarį, po pietų - vasarą, vakare - rudenį, o naktį - žiemą. Sapa - tai neįtikėtinas Alpių kraštovaizdžio, etninių kultūrų ir gryniausio kalnų oro derinys. Prancūzai Sapa atrado tik XIX a.. Švelnus klimatas ir gamtos grožis juos pakerėjo. Tai tapo mėgstamiausia jų poilsio vieta vasaros laikotarpiu. Tad nenustebkite Sapoje išvydę prancūzų kolonijinio stiliaus pastatus. Nepaisant europiečių įsikišimo vietiniai gyventojai neprarado savo tautinės tapatybės. Jie po senovei gerbia savo tradicijas ir papročius. Lankymasis Sapa turgavietėje yra bene viena įsimintiniausių šios kelionės akimirkų. Turgavietėje vyksta ne tik prekyba ir prekių mainai, bet ir nacionalinės šventės bei festivaliai.

group of people swimming on body of water

Atvykimas į Sapa. Apgyvendinimas viešbutyje. Pusryčiai.

Ryte apsilankysite Lao Chai kaimelyje, kur gyvena etninė grupė juodieji hmongai. Vėliau užsuksite į dar vieną kaimelį Tavan, kur įsikūrė Zay etninė grupė. Turėsite unikalią galimybę susipažinti su vietos gyventojų buitimi iš arti. Pasivaikščiosite po bambukų giraitę ir susipažinsite su dar viena etnine grupe - raudonaisiais dao. Laisvas laikas, kurio metu rekomenduojame apsilankyti turgavietėje.

Nakvynė Sapoje.

group of people swimming on body of water

5 diena. Sapa - Lao Cai - Halongas (pusryčiai)

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Tęsime ekskursiją po Sapa. Apsilankysime prie Sidabrinio krioklio, kurio aukštis siekia 100 m. Tęsite ekskursiją pėsčiomis iki unikalaus Rotango tilto. Laisvas laikas. Pervežimas į traukinių stotį. Jūsų laukia kelionė į Hanojų naktiniu express traukiniu.

Išvykimas 21:40. Nakvynė traukinyje  (4 vietų kupė su oro kondicionieriumi).

group of people swimming on body of water

6 diena Halongas - Ninh Bin (pusryčiai, pietūs)

 • 05:50 atvykimas į Hanojaus traukinių stotį, kur Jus pasitiks rusakalbis gidas. Pusryčiai vietos restorane.
 • 08:00 pervežimas į Halongo įlanką (kelionės trukmė apie 3,5 valandos, pakeliui stabtelsite keramikos fabrike)
 • 12:00 Atvykimas į Halongą.

Halongo įlanka (Ha Long) – tai įspūdingas „Nusileidžiančio drakono“ užutėkis, esantis į Rytus nuo Vietnamo sostinės Hanojaus. Legenda pasakoja, jog Halongo įlanką sukūrė drakonas, skridęs virš įlankos. Toje vietoje, kur jo uodega paliesdavo vandenį, atsirasdavo sala. Per 3000 salų ir įvairių formų uolų, kyšančių iš vandens, išsibarstę po visą įlanką, kuri yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Didesnės salos apaugę vešliais miškais, o kai kurios uolos – tokios stačios, kad atrodo kyla iš vandens kone vertikaliai į 300 m aukštį. Dauguma salų yra negyvenamos ir neturi pavadinimų.

Hang Dou Go uola, susidariusi maždaug prieš 50 mln. metų, stebina natūraliu gamtos menu – įvairiaspalviais stalagtitais. Kiti įspūdingi gamtos kūriniai – tai Thien Cung grota, Sung Sot ola. Šiame užutėkyje galima išvysti ant vandens plūduriuojančias valteles. Šios nendrėmis dengtos valtys yra tarsi namai ant vandens – juose gyvena žmonės. Užutėkyje gyvena per 20 etninių grupių.

group of people swimming on body of water
group of people swimming on body of water

12:30 Nuvežimas iki laivo ir apgyvendinimas. Pasveikinimo gėrimas.

Kelionė laivu, kurios metu galėsite mėgautis ne tik kerinčiais Halongo įlankos vaizdais, bet ir apsilankyti prieš milijonus metų susiformavusiosie uolose bei stabtelti ties plaukiojančiu žvejų kaimeliu. Jeigu oras bus palankus, galėsite išsimaudyti. Pietūs laive.

Pasibaigus kruizui pervežimas su rusakalbiu gidu į Ninh Binh (kelionės trukmė apie 3 val.). Nakvynė viešbutyje Ninh Bin.

Ninh Binh - nepaprastai graži vietovė, neretai vadinama „mažuoju Šiaurės Vietnamu“. Gamta šiam regionui suteikė ypatingą reljefą: vyrauja kalnai, kuriuos juosia pakrantės lygumos ir žemumos. Didžiulė floros ir faunos įvairovė - daugelis gyvūnų ir augalų rūšių yra įrašyti į Vietnamo ir pasaulio raudonąsias knygas. Nin Binh provincija garsėja tropiniais Wanlong, Hoala ir Gimshon miškais bei biosferos rezervatais.

group of people swimming on body of water

7 diena. Ninh Bin - Hoa Lu - Tam Kok Nacionalinis Parkas -  Hue (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio.

Šiandien Jūsų laukia ekskursija: „Hoa Lu  ir Tam Kok nacionalinis parkas“ (ekskursijos trukmė 7-8 val.).

 • Pervežimas į Hoa Lu - buvusią senąją Vietnamo sostinę. Apsilankysite imperatorių Dinh ir Le vienas didžiausių Vietnamo budistų šventyklų. Pamatysite Hoa Lu miesto panoramą iš aukštai.
 • Pietūs vietiniame restorane .
 • Plaukimas džonkomis į Tam Kok nacionalinį parką. Mėgaukitės kelione laivu plaukdami upe, kurios pakrantes supa ryžių laukai, uolos ir paslaptingos grotos su stalaktitais. Pažintis su gyvenimo Vietnamo kaime ypatumais.
 • Pasibaigus ekskursijai kartu su rusakalbiu gidu vyksite į Nin Binh geležinkelio stotį.
 • kelionė į Hue naktiniu express traukiniu  (4 vietų kupė su oro kondicionieriumi). Išvykimas 22:25. Nakvynė traukinyje.
group of people swimming on body of water

8 diena. Hue - Plaukimas upe  - Karališkosios kapavietės (pusryčiai)

09:42 atvykimas į Hue. Pusryčiai vietiniame restorane.

Išvykimas į viešbutį kartu su rusakalbiu gidu. Susitikimas su rusakalbiu gidu viešbučio vestibiulyje.

Ekskursija „Plaukimas kvapiąja upe ir aplankymas karališkosiose kapavietėse“:

 • Apsilankymas budistų pagodoje THIÊN MỤ
 • Karaliaus TỰ ĐỨC kapavietės aplankymas;
 • Karaliaus KHẢI ĐỊNH kapavietės aplankymas;

Grįžimas į viešbutį. Nakvynė Hue.

group of people swimming on body of water

9 diena Hue - Hai Vano Perėja - Hoi An - Ba Na Hills - Auksinis Tiltas -  Linh Ung Pagada Sona Tra Pusiasalyje (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio.

Išvykimas kartu su rusakalbiu gidu į Hoi An (apie 3,5 val. kelio). Pakeliui trumpam stabtelsite nusifotografuoti prie Hai Van'o perėjos, kuri dar vadinama "Jūros Debesimi". Perėja yra pačioje Truong Son kalno viršūnėje, iš kur atsiveria pasakiškai gražūs pakrančiių vaizdai.

Ekskursija: Ba Na Hills - Auksinis Tiltas ir Linh Ung pagoda. Vyksite iki Ba Na Hills kalno papėdės, iš kur funikulieriumi pakilsite į patį kalną. Ši kelionė lyno keltuvu yra pati ilgiausia pasaulyje. Pakilimas užtrunka 17 min., o nuo pakilimo vietos iki Ba Na Hills viršūnės susidaro beveik 6 km atstumas.

group of people swimming on body of water

Apsilankysite "Le Jardin" senovinių pilių kompleksas, kurį pastatė prancūzai. Stabtelsite ties gėlių sodus ir vyno rūsiu, parko takeliu nupėdinsime iki senosios prancūzų pilies, stabtelsime prie operos teatro griuvėsių.

Asiplankymas budistų pagodoje kalno viršūnėje. Jums pageidaujant, galima bus užsukti į „Fantasy Park" su daugybe pramogų.

Šios dienos kulminacija "Auksinis tiltas" - unikalios konstrukcijos (tiltą laiko gigantiškos akmens rankos) apžvalgos tiltas, nuo kurio galėsite pasimėgauti kvapą gniaužiančia panorama. 150 m. ilgio tiltas, pastatytas 1400 metrų aukštyje virš jūros lygio buvo atidarytas 2018 m. birželį.

Ekskursijos pabaigoje apsilankysite „Linh Ung pagodoje, kuri laikoma Da Nang simboliu.
Pervežimas į viešbutį Hoi An. Nakvynė Hojane.
 

10 diena. Hojanas (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje.

08:00 ekskursija po Hoi An: pervežimas į Hoi An miesto centrą, iš kur pradėsite turą pėsčiomis. Aplankysite kultūros ir istorijos muziejų, kuriame susipažinsite su šio žavingo miesto istorija. Užsuksite į vietos turgavietę, kuri patraukia keliautojo dėmesį savo spalvų ir kvapų gausa.
Stabtelsite prie kinų šventyklos, kuri priklauso fudžien kinų bendruomene. Siauros miesto gatvelės nuves mus į krantinę - abejose upės pusėse išvysite senovinius namus, kurių fasadai dekoruoti įvairių formų ir spalvų žibintais. Miesto akcentas  - japonų tiltas, kurį XVII a. pastatė  japonų prekybininkai.

Ekskursiją baigsime apsilankę senajame Hoi An  miesto kvartale, įtrauktame UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Po ekskursijos grįžimas į viešbutį. Nakvynė Hojane.

 

group of people swimming on body of water

 

group of people swimming on body of water

Po pietų turėsite laisvą pusdienį. Už papildomą mokestį rekomenduojame pasirinkti dar vieną ekskursiją:

1. Cham Skulptūrų Muziejus (Bаo Tаng Chаm) Ir Marmuriniai Kalnai (Ngu Hanh Son)
 • Cham Skulptūrų Muziejus
 • Marmuriniai Kalnai
 • Apsilankymas akmens raižymo meno kaimelyje

2. Plaukimas upe

Plaukimas valtimi per upę. Pakeliui užsuksime į Kam Kim gyvenvietę , kur vietiniai amatininkai stato žvejybos laivus ir gamina baldus naudodami XVIII a. techniką. Nuplauksime iki Tho Ha amatininkų kaimelio, kur pamatysite, kaip vietiniai gyventojai gamina keramikos dirbinius, naudojamus kasdieniame gyvenime.

3. Paviršinis nardymas (grupinė kelionė su gidu anglų kalba).
Vyksite į Cham salas, kur galėsite panardyti ir paplaukioti. Vėliau nukaksite iki Ong paplūdimio, kur jūsų laukia pietūs su jūros gėrybėmis. Poilsis.

4. Apsilankymas Tra Que kaimelio ūkyje (pietūs), 5 - 6 val. trukmės ekskursija:

 •  Vyksite į Tra Que gyvenvietę, kur ūkininkas jums parodys, kaip vietiniai gyventojai augina daržoves ir jas tręšia dubliais iš vietos upių.
 • Pietūs kartu su ūkininku. Trumpas poilsis. Ūkininkas Jus išmokys parodys kaip teisingai surinkti ir supakuoti daržoves.

4. Maisto gaminimo pamoka su Vietnamo virtuvės šefu Hojane:

 • Ekskursijos pradžia - apsilankymas rytiniame turguje, kur pamatysime rytinį šurmulį, užkalbinsime vietos prekybininkus, pažinsime naujų vaisių ir daržovių skonį.
 • Toliau Jūsų laukia plaukimas tradicinėmis bembukinėmis valtimis
 • Maisto gaminimas. Virtuvės šefas Jus susipažindins su vietnamiečių virtuvės ypatumais: išmoksite pagaminti nacionalinės Vietnamo virtuvės patiekalus, įskaitant garsiąją jautienos sriubą Fo (Phở Bò).
 • Pietūs - ragausite savo pačių pagamintus patiekalus;

Grįžimas į Danangą/Hoi An.

5. Palao kultūrinis pasirodymas

6. "Ten Dar" kultūrinis šou Hojane

7. "The Mist" kultūrinis šou Hojane

group of people swimming on body of water
group of people swimming on body of water

11 diena. Hojanas - Da Nangas (pusryčiai) 

Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą, grįžimas namo.

Turo pabaigoje yra galimybė prasitęsti kelionę ir likti ilsėtis viename iš Danango kurortų.

Vietovė

Nakvynės

Apgyvendinimas

Kambario kategorija

Hanojus

1 naktis

Lenid 54 Tho Nhuom 4*

Deluxe 

Naktinis traukinys:
Hanojus – Lao Cai

1 naktis

Express traukinys

4-vietė kupė

Sapa

1 naktis

Cosiana Sapa Hotel 3*

Superior Mounetain View

Naktinis traukinys:
Lao Cai - Hanojus
1 naktis Express traukinys 4-vietė kupė

Ninh Bin

1 naktis

Tam Coc Rice Fields Resort 3*

Bungalow with Garden View

Naktinis traukinys:
Ninh Bin – Hue
1 naktis Express traukinys 4-vietė kupė

Hue

1 naktis

Jasmine Hue 3*

Superior

Hoi An 2 naktys Pearl River Hoi An 3*  Superior Garden

Turo kaina asmeniui dviviečiame kambaryje: 860 USD (apie 782 Eur/asm.)

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Apgyvendinimas aukščiau nurodytuose viešbučiuose,
 • Matinimas: pusryčiai pagal programą, 2 x pietūs,
 • Pervežimai su rusakalbiu gidu pagal programą,
 • Ekskursijos su rusakalbiu gidu pagal programą,
 • Bilietai į lankomus objektus, nurodytus programoje,
 • 2 geriamojo vandens buteliukai per dieną,
 • Bilietai express traukiniu maršrutu Hanojus – Lao Cai – Hanojus,
 • Bilietai express traukiniu maršrutu Ninh Bin – Hue,
 • Iškvietimas Vietnamo vizai gauti.

PAPILDOMAI:

 • Tarptautiniai skrydžiai Vilnius - Hanojus, Danangas - Vilnius, nuo 685 EUR (Turkish Airlines, Bangkok Airlines),
 • Viza į Vietnamą: 25 USD/asm. (vienkartinis įvažiavimas į šalį ne ilgesniam kaip 30 d. laikotarpiui),
 • Draudimas,
 • Gėrimai, mini baras viešbučiuose,
 • Asmeninės išlaidos.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 684) 30200
el.p.: laura@svite.lt;eglekel@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS