Svarbi informacija klientams
Karantino ir ekstremaliosios padėties laikotarpiu Lietuvos Respublikos Vyriausybė bei Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki birželio mėn. 16 d. (imtinai) užsakymų nepriimame. Esant reikalui galite susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


13 dienų turas. Vietnamas nuo Hanojaus iki Hošimino 2020 03 29 - 2020 03 12

Pažintinė kelionė su rusakalbių grupe

VILNIUS - HANOJUS - HALONGAS- HANOJUS - HUE - HAI VAN PERĖJA - HOJANAS - DANANGAS - HOŠIMINAS - VILNIUS

Kelionės metu pamatysite:

 • senasis Hanojus - Vietnamo siela,
 • įspūdingi Halongo įlankos vaizda,
 • Hue -  imperatorių miestas; didingi valdovų rūmai ir kapavietės,
 • įspūdinga kalnų perėja Hai Van,
 • Linh Ung pagoda - Danango simbolis,
 • Hojanas - miestas - muziejus po atviru dangumi,
 • Cham skulptūrų muziejus Ir Marmuriniai Kalnai,
 • Hošiminas,
 • Mekongo upės delta.

1 diena. Vilnius - Hanojus

Skrydis su vienu tarpiniu persėdimu į Hanojų.

2 diena. Hanojus

Atvykimas į Hanojaus oro uostą. Praėjus pasų kontrolę Jus pasitiks rusakalbis gidas. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje.

3 diena. Hanojus - Halongas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė)

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. 

09:00 pervežimas į Halongo įlanką (kelionės trukmė apie 3,5 valandos, pakeliui stabtelsite keramikos fabrike).

12:00 Atvykimas į Halongą.

Halongo įlanka (Ha Long) – tai įspūdingas „Nusileidžiančio drakono“ užutėkis, esantis į Rytus nuo Vietnamo sostinės Hanojaus. Legenda pasakoja, jog Halongo įlanką sukūrė drakonas, skridęs virš įlankos. Toje vietoje, kur jo uodega paliesdavo vandenį, atsirasdavo sala. Per 3000 salų ir įvairių formų uolų, kyšančių iš vandens, išsibarstę po visą įlanką, kuri yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Didesnės salos apaugę vešliais miškais, o kai kurios uolos – tokios stačios, kad atrodo kyla iš vandens kone vertikaliai į 300 m aukštį. Dauguma salų yra negyvenamos ir neturi pavadinimų.

Hang Dou Go uola, susidariusi maždaug prieš 50 mln. metų, stebina natūraliu gamtos menu – įvairiaspalviais stalagtitais. Kiti įspūdingi gamtos kūriniai – tai Thien Cung grota, Sung Sot ola. Šiame užutėkyje galima išvysti ant vandens plūduriuojančias valteles. Šios nendrėmis dengtos valtys yra tarsi namai ant vandens – juose gyvena žmonės. Užutėkyje gyvena per 20 etninių grupių.

group of people swimming on body of water


12:30 Nuvežimas iki laivo ir apgyvendinimas. Pasveikinimo gėrimas.

Kelionė laivu, kurios metu galėsite mėgautis ne tik kerinčiais Halongo įlankos vaizdais, bet esant geram orui ir išsimaudyti bei paplaukioti kajakais. Pietūs laive.

Apsilankysite Tung Sau rajone, kur gaminami perlai. 

Aplankysite gražią Titovo salą (Ti Top), pavadintą garsaus sovietinio kosmonauto Titovo garbei. Ti Top sala garsėja savo krištolo skaidrumo vandeniu ir balto smėlio paplūdimiu. Jums pageidaujant galėsite pakilti į pačią salos viršūnę, nuo kurios atsiveria kerintys Halongo įlankos vaizdai.

Vakare galėsite mėgautis nepamirštama naktine Halongo įlankos panorama.

Laive vyks maisto ruošimo pamoka - virtuvės šefas supažindins Jus su Vietnamo virtuvės ypatumais.

Vakarienė laive (ragausite jūros gėrybes). 

Vakare laivo svečiai yra kviečiami: leisti laiką viršutiniame laivo enyje, žiūrėti filmus, pažaisti kortomis ar šachmatais, ar pagaudyti kalmarus ...

Naktis laive, kuris stovės nuleidęs inkarą Halongo įlankoje. Laivo kabinoje rasite visus patogumus (minkšta lova, dušas su karštu vandeniu, oro kondicionierius).

4 diena. Halongas - Hanojus (pusryčiai ir pietūs)

Ankstų rytą prieš pusryčius, pasitiksite nuostabaus grožio saulėtekį.

Rytinė gimnastika (pagal Tai Chi mokyklos tradicijas)

7:30 Pusryčiai (švediškas stalas) laivo denyje. 

Po pusryčių tęsite savo kelionę laivu link kranto. Aplankysite Sung Sot urvus - vieną iš didžiausių Halongo įlankos urvų su įspūdingais stalaktitų ir stalagmitų deriniais.

10:30 Pietūs su jūros gėrybėmis laive. 

Po pietų apie 11:00 grįžtame į krantą.

12:00 pervežimas į Hanojų.

15:00 atvykimas į Hanojų. Laisvas laikas. Naktis Hanojuje.

group of people swimming on body of water

5 diena. Hanojus - Hue (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio.

Apžvalginė ekskursija po Hanojų (trukmė 3,5 - 4 valandos).

Hanojus – Vietnamo sostinė ir istorinis centras, Vietnamo civilizacijos lopšys. Ankščiau miestas buvo vadinamas Thang Long, kas išvertus reiškia „kylančio drakono miestas“. Hanojus yra įsikūręs prie Raudonosios upės tarp beribių lygumų ir upių. Hanojus yra šventyklų, ežerų ir parkų miestas, čia yra begalė kolonijinio sitliaus vilų, Senasis Kvartalas, kuriame rasite daug parduotuvių, platų bulvarą ir ramius parkus.

group of people swimming on body of water


Vakare už papildomą mokestį siūlome apsilankyti lėlių teatre ant vandens.

Vandens lėlių teatras yra populiari vietnamiečių pramoginio meno rūšis, kuri pasirodė XI-ame amžiuje Li dinastijos karaliavimo laikotarpiu, šiauriniame Vietname. Vaidinimas vyksta grojant gyvai folkloro ansamblio muzikai, o scena yra įrengta tiesiai virš ežero vandens paviršiaus. Lempų liepsnų atspindžiai, dūmai ir šešėlių žaismas užburia žiūrovus savo mistika.

Pagrindinių sostinės lankytinų vietų lankymas:

 • Văn Miếu šventykla. Aplankysite savitos architektūros Literatūros šventyklą, kurioje nuo 1076 m. iki pat 1775 m. veikė Vietnamo universitetas, skleidęs Konfucijaus išmintį, ruošęs valdovo rūmams biurokratus ir valdininkus bei teikęs išsilavinimą aukštuomenės atžaloms.
 • Grąžinto Kalavijo ežeras  (Hо Hoаn Kiеm) - Pačiame Hanojaus centre yra nuostabusis Hoan Kiem ežeras. Unikalus vandens telkinys žymus savo skaidrumu, nes net būnant ant kranto galima stebėti tolėliau esantį povandeninį gyvenimą. Vandens paviršius atrodo įspūdingai - nuotraukose nepamatysite to grožio. Ežero centre stūkso Vėžlio šventyklos bokštas. Pakrantėje galima ramiai pasėdėti vienoje iš čia esančių kavinių arba stebėti lėlių teatro pasirodymus.
 • Pagoda (Chùa Mоt Cоt), kurią puošia keturių tonų bronzinė skulptūra, vaizduojanti Šiaurės Vietnamo dievą Huyen Thien Tran Vo su jo simboliais – gyvate ir vėžliu. Pastatyta 1049-aisiais.
 • Ba Đình aikštė -  centrinė aikštė, kurioje Hošiminas (Ho Chi Minh) paskelbė Vietnamo nepriklausomybę 1945 metais. Aikštėje yra Hošimino mauzoliejus (Lаng Chủ tịch Hо Chí Minh).
 • Chan Vo šventykla – viena iš pačių švenčiausių Hanojaus šventyklų. Architektūrinės detalės ir reljefiniai šventi gyvūnai pagaminti iš medžio, puošia šią šventyklą, taip pat bronzinė statula Chan Vo.
 • Ekskursija mikroautobusu senąjį Hanojaus kvartalą (apie 30 min.). Šis rajonas primena trikampio formą, šį rajoną sudaro 36-ios gatvės – kuriose ankščiau buvo prekybininkų ir amatininkų gildijos, kurios būdavo įsikūrę skirtingose gatvese. Daugelis gatvių ir iki šių dienų turi tų prekių pavadinimus, kurias kažkada čia gamino, taip pat yra išlikusi senovinė sistema – vienose gatvėse prekiaujama tik maisto produktais, kitose tik drabužiais, dar kitose tik suvenyrai ir t.t.

Pervežimas į oro uostą. Registracija į skrydį Hanojus - Hue.

Skrydis į Hue. Atvykus į Phú Bа oro uostą susitiksite su gidu ir vyksite į viešbutį Hue. Nakvynė viešbutyje Hue.

6 diena. Hue - Plaukimas upe - Karališkosios Kapavietės (pusryčiai)

Pusryčiai viešbučio restorane.

Susitikimas su rusakalbiais gidais viešbučio vestibiulyje.

Ekskursija „Plaukimas kvapiąja upe ir aplankymas karališkosiose kapavietėse“:

 • Apsilankymas budistų pagodoje THIÊN MỤ
 • Karaliaus TỰ ĐỨC kapavietės aplankymas;
 • Karaliaus KHẢI ĐỊNH kapavietės aplankymas;

Grįžimas į viešbutį. Nakvynė Hue.

group of people swimming on body of water

7 diena Hue - Hai Vano Perėja - Linh Ung Pagada Son Tra pusiasalyje - Hoi An (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio.

Išvykimas kartu su rusakalbiu gidu į Hoi An (apie 4 val. kelio).

Pakeliui trumpam stabtelsite nusifotografuoti prie Hai Van'o perėjos, kuri dar vadinama "Jūros Debesimi". Perėja yra pačioje Truong Son kalno viršūnėje, iš kur atsiveria pasakiškai gražūs pakrančiių vaizdai. Ekskursijos pabaigoje apsilankysite Linh Ung pagodojeLinh Ung - 67 metrų Budos statula yra pagrindinis Da Nang simbolis. Šventykla yra kalno viršūnėje Son Tra pusiasalyje. Nuo čia atsiveria nuostabi viso miesto panorama.

Pervežimas į viešbutį Hoi An. Nakvynė Hojane.

Vakare rekomenduojame pasižiūrėti spalvingą šou (už papildomą mokestį):

 • PALAO CULTURE SHOW - tai šiuolaikiškas šokis, apjungiantis dvasią ir kultūrą. Apie 20 menininkų dainuoja, šoka ir groja tradiciniais „Cham“ instrumentais. 
 • TEH DAR CULTURAL SHOW, HOI AN - kviečia Jus pasinerti į Vietnamo kalnų gyventojų pasaulį: laukinių gyvūnų medžioklė, mėnulio romantika, pasakojimai apie reinkarnaciją. Scenoje išvysite akrobatikos elementus, išgirsite hipnotizuojančią melodiją, kurią sukurią tradiciniai muzikos instrumentai.
 • THE MIST CULTURAL SHOW, HOI AN pasakoja Pietų Vietnamo gyvenimo istoriją, išreikštą neoklasikiniu ir šiuolaikiniu šokiu. Ypatingą atmosferą sukuria gyva muzika ir šviesos efektai.
 • HOI AN MEMORIES  (naujas, 2019 m. pristatytas pasirodymas) - art šou,  perteikiantis tradicijas ir kultūros vertybes visiškai nauja ir šiuolaikine kalba.

8 diena. Hoi An (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija su rusakalbiu gidu "Cham Skulptūrų Muziejus (Bаo Tаng Chаm) Ir Marmuriniai Kalnai (Ngu Hanh Son)

 • Cham Skulptūrų Muziejus;
 • Marmuriniai Kalnai;
 • Apsilankymas akmens raižymo meno kaimelyje Non Nuoc.
group of people swimming on body of water

9 diena. Hoi An (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje.

Ekskursija po Hoi An: pervežimas į Hoi An miesto centrą, iš kur pradėsite turą pėsčiomis. Aplankysite kultūros ir istorijos muziejų, kuriame susipažinsite su šio žavingo miesto istorija. Užsuksite į vietos turgavietę, kuri patraukia keliautojo dėmesį savo spalvų ir kvapų gausa.Stabtelsite prie kinų šventyklos, kuri priklauso fudžien kinų bendruomene . Siauros miesto gatvelės nuves mus į krantinę - abejose upės pusėse išvysite senovinius namus, kurių fasadai dekoruoti įvairių formų ir spalvų žibintais. Miesto akcentas  - japonų tiltas, kurį XVII a. pastatė  japonų prekybininkai. Ekskursiją baigsime apsilankę senajame Hoi An  miesto kvartale, įtrauktame UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Pageidaujant galėsite apsilankyti šilko gamykloje: susipažinsite su šilkaverpių veisimo tradicijomis Vietname, susipažinsite su šilko gamybos technologiniu procesu.

Po ekskursijos grįžimas į viešbutį. Nakvynė Hojane.

group of people swimming on body of water

10 diena. Hojanas (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas.

Už papildomą mokestį rekomenduojame pasirinkti dar vieną ekskursiją:

1. Ba Na Hills - Auksinis Tiltas (ekskursija su rusakalbiu gidu, pietūs įskaičiuoti).

 • Vyksite iki Ba Na Hills kalno papėdės (apie 40 min. važiavimo), iš kur funikulieriumi pakilsite į patį kalną. Ši kelionė lyno keltuvu yra pati ilgiausia pasaulyje. Pakilimas užtrunka 17 min., o nuo pakilimo vietos iki Ba Na Hills viršūnės susidaro beveik 6 km atstumas.
 • Pietūs "Orchidėjų" restorane.
 • Apsilankysite "Le Jardin" senovinių pilių komplekse, kurį pastatė prancūzai. Stabtelsite ties gėlių sodu ir vyno rūsiu, parko takeliu nupėdinsime iki senosios prancūzų pilies, stabtelsime prie operos teatro griuvėsių. Asiplankymas budistų pagodoje kalno viršūnėje.
 • Jums pageidaujant, galima bus užsukti į „Fantasy Park" su daugybe pramogų.
 • Šios dienos kulminacija "Auksinis tiltas" - unikalios konstrukcijos (tiltą laiko gigantiškos akmens rankos) apžvalgos tiltas, nuo kurio galėsite pasimėgauti kvapą gniaužiančia panorama. 150 m ilgio tiltas, pastatytas 1400 metrų aukštyje virš jūros lygio buvo atidarytas 2018 m. birželį.
 • Grįžimas į Hoi An.
group of people swimming on body of water

 

2. Plaukimas upe   

Plaukimas valtimi upe. Pakeliui užsuksime į Kam Kim gyvenvietę , kur vietiniai amatininkai stato žvejybos laivus ir gamina baldus naudodami XVIII a. techniką. Nuplauksime iki Tho Ha amatininkų kaimelio, kur pamatysite, kaip vietiniai gyventojai gamina keramikos dirbinius, naudojamus kasdieniame gyvenime.

3. Mišono bokštai.  Iš Hojano keliausite į Mišoną, kur galite atrasti paslėptą „Cham“ kultūros lobį. Dėl savo konstrukcijos sudėtingumo ši vieta įtraukta į UNESCO kaip vienas iš penkių pasaulio paveldo stebuklų Vietname. Tai didžiulis religinis kompleksas, kuriame yra daugiau nei 70 bokštų ir skirtingos architektūros šventyklų. Grįžtate į Hojaną.

4. Paviršinis nardymas (grupinė kelionė su gidu anglų kalba).
Vyksite į Cham salas, kur galėsite panardyti ir paplaukioti. Vėliau nukaksite iki Ong paplūdimio, kur jūsų laukia pietūs su jūros gėrybėmis. Poilsis.

5. Apsilankymas Tra Que kaimelio ūkyje (pietūs), 5 - 6 val. trukmės ekskursija.
Vyksite į Tra Que gyvenvietę, kur ūkininkas jums parodys, kaip vietiniai gyventojai augina daržoves ir jas tręšia dumbliais iš vietos upių. Pietūs kartu su ūkininku. Trumpas poilsis. Ūkininkas Jus parodys, kaip teisingai surinkti ir supakuoti daržoves.

6. Tradicinių valčių-krepšių Thung Chai pynimo pamoka; mokymasis valdyti šią susisiekimo priemonę.

7. Maisto gaminimo pamoka su Vietnamo virtuvės šefu Hojane:

 • Ekskursijos pradžia - apsilankymas rytiniame turguje, kur pamatysime rytinį šurmulį, užkalbinsime vietos prekybininkus, pažinsime naujų vaisių ir daržovių skonį.
 • Toliau Jūsų laukia plaukimas tradicinėmis bambukinėmis valtimis
 • Maisto gaminimas. Virtuvės šefas Jus susipažindins su vietnamiečių virtuvės ypatumais: išmoksite pagaminti nacionalinės Vietnamo virtuvės patiekalus, įskaitant garsiąją jautienos sriubą Fo (Phở Bò).
 • Pietūs - ragausite savo pačių pagamintus patiekalus;
 • Grįžimas į Danangą/Hojaną (Hoi An).

11 diena. Hojanas - Da Nangas - Hošiminas (pusryčiai) 

Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą.

Skrydis Da Nangas - Hošiminas

Atvykus į oro uostą susitiksite su rusakalbiu gidu ir vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

12 diena. Hošiminas - Mekongo delta (pusryčiai ir pietūs) 

Pusryčiai viešbutyje. Vienos dienos kelionė į Mekongo Deltą

Cao Dai šventyklos lankymas Tan An mieste. Kelionė laivu Mekongo upe, apsilankant saloje, kurioje Jūs galėsite paragauti egzotiškų vaisių ir susipažinti su vietinių gyventojų gyvenimu ir tradicinių kokosinių saldainių gamyba.

Pietūs - pagaminti iš vietinių delikatesų – įvairios žuvies.

 • Apsilankymas Chùa Vĩnh Tràng pagodoje arba Dong Tam gyvačių fermoje-veislyne.
 • Vinh Trang pagoda turi vietnamietiškų, Kombodžos ir kinų architektūros bruožų. Visas kompleksas sudarytas iš 5 pastatų. Šventyklos viduje yra saugomos statulos, taip pat 1854 metų varpas. Pagoda yra apsupta vaizdingais sodais, kuriuose galima pasigrožėti bonsai medeliais.
 • Dong Tam gyvačių ferma-veislynas yra labai svarbus medicinoje – nuodai, kurie čia yra gaunami iš gyvačių, panaudojami vaistų gamybai ir taip pat priešnuodžių gamybai.

Grįžimas į Hošiminą.Nakvynė viešbutyje.

13 diena. Hošiminas - Vilnius

Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą, grįžimas namo.

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje: nuo 860 USD (apie 782 Eur/asm.) priklausoma i nuo pasirinkto viešbučio Hojane.

 

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Apgyvendinimas 3* - 4*  viešbučiuose; 
 • Matinimas: pusryčiai pagal programą, 3 x pietūs; 1 x vakarienė;
 • Pervežimai su rusakalbiu gidu pagal programą;
 • Ekskursijos su rusakalbiu gidu pagal programą;
 • Bilietai į lankomus objektus, nurodytus programoje;
 • 2 geriamojo vandens buteliukai per dieną;
 • Iškvietimas Vietnamo vizai gauti.

PAPILDOMAI:

 • Tarptautiniai skrydžiai, nuo 585 EUR;
 • Vidiniai skrydžiai (Hanojus - Hue, Danangas - Hošiminas), nuo 240 EUR;
 • Viza į Vietnamą: 25 USD/asm. (vienkartinis įvažiavimas į šalį ne ilgesniam kaip 30 d. laikotarpiui); 
 • Draudimas;
 • Gėrimai, mini baras viešbučiuose; 
 • Asmeninės išlaidos.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 610) 40 077
el.p.: laura@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS