Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Meksika

Egzotiškoji Meksika Meksikos kanjonai ir kriokliai Magiškoji Meksija Kampečė - Palenkė
Didžioji Meksika Acteko Tasko Nuo Šiaurės iki Rytų Čičen Ica - Kampečė - Palenkė - Kankunas

 

 

Nuo šiaurės iki rytų: Meksikos kultūrų pažinimas


13 dienų / 12 naktų

Susipažinsite su Kalifornijos įlanka, kolonijiniais miestais, didingu Vario kanjonu, mįslingais uolų slėniais, pačiais aukščiausiais Meksikos kriokliais bei ikiispaniško laikotarpio kultūra.

 Kalifornijos įlanka

  Vario kanjonas

  Vario kanjonas

Tarahumara  

 Basaseachi

Pueblo

 Jaščilanas

 

 La Venta

 Čičen Icas

 
 

 1 diena    Meksikas

 Atvykimas į Meksiką, susitikimas oro uoste su gidu ir apgyvendinimas 4* viešbutyje.

 2 diena    Meksikas - antrapologinis muziejus - Teotikuanas

Pusryčiai. Pažintinė ekskursija po Meksiką ir apsilankymas istorinio miesto centre (UNESCO sąraše): Sokalo aikštė, šalia jos, kur ankščiau buvo Templo Mayor piramidė, išlikę senovės actekų ritualinio centro griuvėsiai. Apžiūrėsime pagrindinę katalikų katedrą, aplankysime prezidento rūmus su garsaus meksikiečio dailininko Diego Riveros freskomis. Vėliau aplankysime antrapologijos muziejų, kuris laikomas vienu iš svarbiausių muziejų ne tik Lotynų Amerikoje, bet ir visame pasaulyje. Jo kolekciją sudaro daug archeologinių ir etnografinių vienetų iš visos Meksikos: milžiniškos Olmekų galvos, brangenybės didžiojo majų karalio Pakalio, Atlanta iš tulio - didžiulės skulptūros, kuri kiekviena sveria apie 8 tonas, Teotikuanskinės paminklinės skulptūros, skirtos vandens dievams, garsusis Saulės akmuo ir daug kitų. Pagrindinės lankytinos vietos - „Saulės piramidė", Mėnulio piramidė, pluksnuotosios gyvatės šventykla su milžiniškos gyvatės galvos ornamentais. Grįžimas į viešbutį.

3 diena    Los Mochis Sinaloa - Kalifornijos įlanka - El Fuerte

Po pusryčių ankstyvas skrydis į Los Mochis Sinaloa. Aplankysime Topolobampo įlanką, kuri yra už 25 km nuo Los Mochis. Pasivaikščiosime po Kalifornijos įlanką, kuri yra įtraukta i UNESCO paveldo sąrašą. Žymus keliautojas Žanas Žakas Ruso šia vietą praminė „pasaulio akvariumu", dėl neįtikėtinai turtingos povandeninės faunos. Salose gyvena paukčiai Bobo, kirai ir daugelis kitų paukščių rūšių, o vėsiame įlankos vandenyje plaukioja delfinai ir jūros liūtai, kurie gyvena čia ištisus metus. Toliau laukia poilsis Maviri paplūdimyje, kuriame galima paragauti stebėtinai skanių jūros gėrybių. Atvykimas į El Fuerte miestą, kuris yra itrauktas į „stebuklingų Meksikos miestų" sąrašą ir žavi savo kolonijine architektūra. Šiame mieste prasideda legenda apie drąsųjį Zoro. Vėliau laisvas laikas ir nakvynė 4* viešbutyje El Fuerte.

4 diena    Vario kanjonas - Divisadero Barrancas

Pusryčiai ir pervežimas į geležinkelio stotį, nuo kur pradėsime kelionę komfortišku traukiniu po vieną gražiausių pasaulyje Vario kanjoną. 5 valandų kelionės metu turėsime galimybę mėgautis žaliais kalnais, vaizdingais tiltais, upių, krioklių ir nuostabių prieplaukų vaizdais. Apie 15 val. atvykstame į Divisadero Barrancas stotį ir keliaujame į to paties pavadinimo viešbutį. Antroje dienos pusėje laukia pasivaikščiojimas po kanjoną, kur turėsite galimybę įamžinti nuostabius panoraminius vaizdusinėse aikštelėse. Jūs tapsite liūdytojais pačių gražiausių kraštovaizdžių pasaulyje, juos matytami tiesiog iš savo balkono. Nakvynė 4* viešbutyje.

5 diena    Funikulierius - Kril - Tarahumara indėnų urvai

Po pusryčių vykstate į ekskursiją. Susipažinsite su kanjono stebuklais važiuodami per bedugnę funikulieriumi, sėdint moderniuose vagonėliuose (antras pagal ilgį pasaulyje). Vėliau pratęsime kelionę į miestelį Kril, kuris yra stebuklingų Meksikos miestų sąraše. Pakeliui aplankysime Arareko ežerą, šalia kurio yra Vienuolių slėnis bei varlės ir grybelių slėniai, kurie yra naturalūs gamtos kūriniai. Slėnio teritorijoje yra pranciškonų koplyčia, įkurta XVI a. Taip pat susipažinsime su gimtąja indėnų Tarahumara gyvenviete, kurie gyveno kalnų urvuose. Nakvynė 4* viešbutyje Krilyje.

6 diena    Basaseachi krioklys - Menonitų bendruomenė - Čihuahua

Po ankstyvų pusryčių keliausime prie paties aukščiausio Meksikos veikiančio krioklio Basaseachi, kurio aukštis siekia net 246 metrų. Kelias eina per Kuautemoko miestelį, šalia kurio 1923 metais įkurta Menonitų bendruomenė iš Europos. Menonitai saugo savo tradicijas, užsiima ūkininkavimu ir taip išlaiko savo nepriklausomybę. Jie garsėja savo obuoliais ir skaniu sūriu. Būdami pacifistais jie atsisako mišrių santuokų, o kas nesilaiko bendruomenės tradicijų, tuos visam laikui ištremia iš bendruomenės. Jų muziejuose galima pamatyti prisimininų net iš Rusijos ir Ukrainos, kur gyveno tam tikrą laiko tarpa. Po pietų atvykstame į Čihuahua, valstybės sostinę su tokiu pačiu pavadinimu. Nakvynė 4* viešbutyje.

7 diena    Pancho Villa muziejus - Meksikas

Po pusryčių laukia apsilankymas Pancho Villa muziejuje. Tai dižio meksikos revoliucionieriaus ir vietinio herojaus, atidavusio savo gyvybę už tėvynę namas. Kelionė į oro uostą ir skrydis į Meksiką. Nakvynė 4* viešbutyje.

8 diena    Meksikas - Pueblo - Verakrusas

Pusryčiai. Išvykimas iš Meksiko į Pueblą. Pakeliui galima pamatyti nuostabius ir aktyvius ugnikalnius Popocatepetl ir Istaksiuatl. Apsilankysime „Angelų mieste" Pueble (įtraukta į UNESCO sąrašą), garsiame ankstesnio amžiaus kolonijiniu stiliumi, taip pat savo virtuve, vyraujančiu Talavera stiliumi, rankdarbiais, bažnyčiomis ir koplyčiomis.

Atvykstame į Verakrusą, vieną iš didžiausių uostų šalyje, pripildytą geraširdžių gyventojų džiaugsmo, nuostabios kavos ir ilgaamžių tradicijų. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Verakruse.

9 diena    Verakrusas - La Venta - Palenkė

Pusryčiai. Išvykimas iš Verakruso ir atvykimas į Palenkės miestą. Aplankysime muziejų po atviru dangumi Viljhermose, kur saugomos garsiosios akmeninės galvos, ir kitos, seniausios ir paslaptingiausios Amerikos Olmekų civilizacijos, skulptūros. Išvyka į Palenkę ir apsistojimas 4* viešbutyje Palenkėje.

10 diena    Jaščilanas - krioklys - Palenkė

Pusryčiai ir ankstyvas išvykimas iš viešbučio. Keliausime į džiungles prie upės Usumacinta, sėsim į valtis, kurios yra vienintelis būdas nusigauti iki griuvėsių. Aplankysime Jaščilaną, vieną vaizdingiausių Majų kultūros vietų, apsuptų džiunglių ir turtinga savo flora ir fauna (galima pamatyti bezdžiones ir tukanus). Iš Jaščitalio keliausime  į Palenkę. Pakeliui aplankysime nuostabų krioklį, kur bus galima išsimaudyti. Grįžimas į Palenkę.

11 diena    Palenkė - Kampačė

Pusryčiai. Šiandien aplankysime bene pačius gražiausius archeologinius išnykusios Majų civilizacijos griuvėsius - Palenkę. Apie 2 - 3 valandas galėsime studijuoti šios mistiškos vietos lobius, kur pilna ikiispaniškų pastatų, skęstančių atogražų augaluose. Persikeliame į gražų ir draugišką uostamiestį - Kampačę (įtraukta i UNESCO sąrašą). Apgyvendinimas 4* viesšbutyje Kampačėje.

12 diena    Kampačė - Ušmalis - Merida

Po pusryčių mes aplankysime archeologinę zoną - Ušmalį. Tai puikus architektūrinio stiliaus „Puuk"pavyzdys, vienas gražiausių majų miestų, nepraradęs savo žavesio iki mūsų dienų, įtrauktas į UNESCO sąrašą. Vėliau keliausime į Meridą - Jukatano valstijos sostinę. Ypatingą turistų susidomėjimą kelia nepriklausomybės aikštė ir monumentinis prospektas  Poseo del Montejo, kur įsikūrę prabangios europietiško stiliaus rezidencijos, pastatytos XIXa. pabaigoje - XXa. pradžioje. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Meride.

13 diena  Merida - Čičen Icas - Ik Kilis - Kankunas

Pusryčiai. Čičen Icas - miestas, siūlantis unikalią kelionę. Čičin Ice yra Kukulkano piramidė - vienas iš 7 pasaulio stebuklų ir UNESCO saugomas objektas. Taip pat didžiausia observatorija Centrinėje Amerikoje. Vėsus požeminio Ik Kilio ežero vanduo atgaivins Jus prieš kelionę į pakrantę. Jukatanas siūlo kur kas daugiau, bet turistai svajoja apie Karibų jūrą ir nusipelnytą poilsį hamake su didele taure „Margaritos". Sveiki atvykę i Karibų jūros kurortus Meksikoje - Kankuną ir Rivera Maya. Atvykstame apie 18 val. vakaro.

KELIONĖS KAINA*:

dviviečiame kambaryje 6293 Lt/asm.

vienviečiame - 7917 Lt/asm.

triviečiame - 6080 Lt/asm.

vaikui (iki 11 m. imtinai) - 35% nuolaida nuo dviviečio kambario kainos.

 

*Kaina gali nežymiai keistis dėl dolerio kurso svyravimo.

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose;
 • Pusryčiai (švediškas arba amerikietiškas stalas);
 • Pervežimai 1-os klasės autobusu su oro kondicionieriumi ir tualetu (esant 15 žmonių arba mažesnei grupei -mikroautobusu su oro kondicionieriumi);
 • Traukinio bilietas;
 • Bilietas važiavimui funikulieriumi;
 • Rusakalbis gidas visos kelionės metu;
 • Bilietai į lankytinas vietas pagal programą;
 • Arbatpinigiai padavėjams (pusryčių metu), nešikams, kambarinėms;
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis Meksike (atvykimo dieną);
 • Pervežimas viešbutis - oro uostas Meksike (antro atvykimo į sostinę metu);
 • Pervežimas viešbutis - oro uostas Čihuahua;
 • Pervežimas viešbutis - oro uostas Kankune.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis;
 • Viešbutis pasibaigus kelionei;
 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui;
 • Skrydis Meksikas - Los Močis ir Čihuahua - Meksikas;
 • Pervežimas viešbutis Majų Rivjeroje - oro uostas.

Yra galimybė pratęsti kelionę poilsiu Kankuno ar Riviera Maja kurortuose:

Apgyvendinimo kainos (kainos nurodytos 1 nakčiai su AI (viskas įskaičiuota maitinimu)):

4* viešbutyje - 240 Lt/asm. dviviečiame kambaryje; vienvietis kambarys - 420 Lt.

5* viešbutyje - 400 Lt/asm. dviviečiame kambaryje; vienvietis kambarys - 560 Lt.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 5) 26 29 000, (8 5) 26 27 777, mob.(8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 13 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1763.2 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS