Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Meksika

Egzotiškoji Meksika Meksikos kanjonai ir kriokliai Magiškoji Meksija Kampečė - Palenkė
Didžioji Meksika Acteko Tasko Nuo Šiaurės iki Rytų Čičen Ica - Kampečė - Palenkė - Kankunas

 

 

Meksika: Gran Meksikas


9 dienos/ 8 naktys

Gran Meksikas - tai susipažinimas su 10-čia miesto įžimybių, paskelbtų UNESCO paveldo sąraše. Susipažinimas su ikikolumbinės epochos miestais, istoriniais kolonijinių miestų centrais: Pueblo, Oaxaca, Kampačė, San Cristobal de las Casas, taip pat kanjonu del Sumidero, senoviniu miestu Monte Alban ir majų Ušmalio stebuklais.

1 diena

 
 
 
 

Meksikas

Atvykimas į Meksiką, susitikimas su gidu oro uoste ir pervežimas į 4* viešbutį.

2 diena   Meksikas - antrapologinis muziejus - Teotihuanas

Pusryčiai. Pažintinė ekskursija po Meksiką ir apsilankymas istorinio miesto centre (UNESCO sąraše): Zokolo aikštė, šalia jos, kur ankščiau buvo Templo Mayor piramidė, išlikę senovės actekų ritualinio centro griuvėsiai. Apžiūrėsime pagrindinę katalikų katedrą, aplankysime prezidento rūmus su garsaus meksikiečio dailininko Diego Riveros freskomis. Vėliau aplankysime antrapologijos muziejų, kuris laikomas vienu iš svarbiausių muziejų ne tik Lotynų Amerikoje, bet ir visame pasaulyje. Jo kolekciją sudaro daug archeologinių ir etnografinių vienetų iš visos Meksikos: milžiniškos Olmekų galvos, brangenybės didžiojo majų karalio Pakalio, Atlanta iš tulio - didžiulės skulptūros, kuri kiekviena sveria apie 8 tonas, Teotikuanskinės paminklinės skulptūros, skirtos vandens dievams, garsusis Saulės akmuo ir daug kitų. Pagrindinės lankytinos vietos - „Saulės piramidė", Mėnulio piramidė, pluksnuotosios gyvatės šventykla su milžiniškos gyvatės galvos ornamentais. Grįžimas į viešbutį.

3 diena    Meksikas - Pueblas - Oachaka

Pusryčiai. Išvykstame iš Meksiko į Pueblą. Kelyje galima pamatyti įspūdingus, veikiančius ugnikalnius Popokatepetlį ir Istaksiuatlį. Apsilankysime „Angelų mieste" Pueble (įtraukta į UNESCO sąrašą), garsus ankstesnio amžiaus kolonijiniu stiliumi, taip pat savo virtuve, vyraujančiu Talavera stiliumi, rankdarbiais, bažnyčiomis ir koplyčiomis. Atvykimas į Oachaką ( įtraukta į UNESCO sąrašą). Naktinė ekskursija po šį nuostabų miestą, kuriuo dižiuojasi meksikiečiai. Nakvynė 4* viešbutyje.

4 diena    Oachaka - Monte Albanas - Tulis - Teuantepekas

Po pusryčių ekskursija po Monte Albaną (sąraše UNESCO) - iškilmingas senovės zapotekų civilizacijos centras - viena iš ispūdingiausių archeologinių Meksikos zonų. Toliau pamatysime Tulį. Apgyvendinimas 4* viešbutyje.

5 diena    Teuantepekas - Del Sumidero kanjonas - San Kristobalis - De Las Kasas

Po pusryčių pravažiuosime per Sierra Madre kalnus, pasieksime Del Sumidero kanjoną ir paplaukiosime kateriais. Jei pasiseks pamatysime krokodilų ir beždžionių. Vykstame į 4* viešbutį San Cristobal de las Casas. Tai kolonijinis miestelis, įkurtas katalikų kunigų, išsaugojęs praėjusių amžių žavesį. Rekomenduojama pasivaikščioti po naktinį miestą.

6 diena    San Kristobalis - Misol Ha - Palenkė

Po pusryčių mes aplankysime San Juan Chamula kaimelį, garsėjantį savo bažnyčia, kurioje indėnai atlieka vietines apeigas, skirtas katalikų šventiesiems. Patalpoje, pilnoje paslapties ir apšviestoje tūkstančio žvakių, skamba maldos majų tsotsil tarme. Tai tikrai įspūdinga. Tą pačią dieną mes nusileisime žemyn Sierra Madre šlaitais prie nepaprasto grožio Misol Ha krioklių. Galima bus išsimaudyti. Atvykimas į Palenkę ir apsistojimas 4* viešbutyje.

7 diena    Palenkė - Kampečė

Pusryčiai. Ekskursija po majų apeigų centrą - Palenkę. Vėliau aplankysite gražų ir draugišką Kampečės miestelį (UNESCO sąraše). Rekomenduojame pasivažinėti turistiniu tramvajumi (už papildomą mokestį). Apgyvendinimas 4* viešbutyje.

8 diena    Kampečė - Ušmalis - Merida

Po pusryčių vykstame į Ušmalį. Tai vienas gražiausių majų miestų, nepraradęs savo žavesio iki šių dienų (sąraše UNESCO). Vėliau persikelsime į Jukatano sostinę - Meridą. Aplankysite Nepriklausomybės aikštę ir monumentinį prospektą Paseo de Montejo, kur įsikūrusios prabangios, europietiško stiliaus rezidencijos, pastatytos XIX a. pabaigoje - XX a. pradžioje. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Meridoje.

9 diena    Merida - Čičen Icas - Ik Kilis - Kankunas

Po pusryčių ekekursija po Meridą. Apžiūrėsime kolonijines bažnyčias ir katedras. Aplankysime archeologinę zoną Čičen Icą, kur yra Kukulkano piramidė - vienas iš 7 pasaulio stebuklų. Aplankysime Ik Kilį (reto gamtos grožio požeminį ežerą, susiformavusį iš karstinio urvo). Bus galima išsimaudyti. Atvykimas į Kankuną arba Tivera Maya maždaug 6 valandą vakaro.

 

KELIONĖS KAINA*:

dviviečiame kambaryje 3395 Lt/asm.

vienviečiame - 3987 Lt/asm.

triviečiame - 3282 Lt/asm.

vaikui (iki 11 m. imtinai) - 35% nuolaida nuo dviviečio kambario kainos.

 

*Kaina gali nežymiai keistis dėl dolerio kurso svyravimo.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose;
 • Pusryčiai (švediškas arba amerikietiškas stalas);
 • Pervežimai 1-os klasės autobusu su oro kondicionieriumi ir tualetu (esant 15 žmonių arba mažesnei grupei -mikroautobusu su oro kondicionieriumi);
 • Rusakalbis gidas visos kelionės metu;
 • Bilietai į lankytinas vietas pagal programą;
 • Arbatpinigiai padavėjams (pusryčių metu), nešikams, kambarinėms;
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis Meksike (atvykimo dieną);
 • Pervežimas viešbutis - oro uostas Kankune.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis;
 • Viešbutis pasibaigus kelionei;
 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui;
 • Pervežimas viešbutis Majų Rivjeroje - oro uostas

Yra galimybė pratęsti kelionę poilsiu Kankuno ar Riviera Maja kurortuose:

Apgyvendinimo kainos (kainos nurodytos 1 nakčiai su AI (viskas įskaičiuota maitinimu)):

4* viešbutyje - 240 Lt/asm. dviviečiame kambaryje; vienvietis kambarys - 420 Lt.

5* viešbutyje - 400 Lt/asm. dviviečiame kambaryje; vienvietis kambarys - 560 Lt.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 9 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:951.78 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS