Svarbi informacija klientams
Lietuvos vyriausybė bei Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja mėnesiui laiko susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki balandžio 28 d. (imtinai) stabdome visas „ŠVITĖS“ keliones.
Esant reikalui galima susisiekti nurodytais telefonais ir el. pašto adresais.

 9 dienos/ 8 naktys

Gran Meksikas - tai susipažinimas su 10-čia miesto įžimybių, paskelbtų UNESCO paveldo sąraše. Susipažinimas su ikikolumbinės epochos miestais, istoriniais kolonijinių miestų centrais: Pueblo, Oaxaca, Kampačė, San Cristobal de las Casas, taip pat kanjonu del Sumidero, senoviniu miestu Monte Alban ir majų Ušmalio stebuklais.

1 diena

 
 
 
 

Meksikas

Atvykimas į Meksiką, susitikimas su gidu oro uoste ir pervežimas į 4* viešbutį.

2 diena   Meksikas - antrapologinis muziejus - Teotihuanas

Pusryčiai. Pažintinė ekskursija po Meksiką ir apsilankymas istorinio miesto centre (UNESCO sąraše): Zokolo aikštė, šalia jos, kur ankščiau buvo Templo Mayor piramidė, išlikę senovės actekų ritualinio centro griuvėsiai. Apžiūrėsime pagrindinę katalikų katedrą, aplankysime prezidento rūmus su garsaus meksikiečio dailininko Diego Riveros freskomis*. Vėliau aplankysime antrapologijos muziejų, kuris laikomas vienu iš svarbiausių muziejų ne tik Lotynų Amerikoje, bet ir visame pasaulyje. Jo kolekciją sudaro daug archeologinių ir etnografinių vienetų iš visos Meksikos: milžiniškos Olmekų galvos, brangenybės didžiojo majų karalio Pakalio, Atlanta iš tulio - didžiulės skulptūros, kuri kiekviena sveria apie 8 tonas, Teotikuanskinės paminklinės skulptūros, skirtos vandens dievams, garsusis Saulės akmuo ir daug kitų. Pagrindinės lankytinos vietos - „Saulės piramidė", Mėnulio piramidė, pluksnuotosios gyvatės šventykla su milžiniškos gyvatės galvos ornamentais. Grįžimas į viešbutį.

* Nacionaliniai rūmai ne visada yra atidaryti. Kelionių organizatorius pasilieka teisę praleisti apsilankymą rūmuose, centrinėje Sokalo aikštėje vykstant renginiams, rūmuose lankantis oficialiems asmenims ar esant kt. aplinkybėms, kurios gali turėti įtakos rūmų uždarymui.

 3 diena    Meksikas - Pueblas - Oachaka

Pusryčiai. Išvykstame iš Meksiko į Pueblą. Kelyje galima pamatyti įspūdingus, veikiančius ugnikalnius Popokatepetlį ir Istaksiuatlį. Apsilankysime „Angelų mieste" Pueble (įtraukta į UNESCO sąrašą), garsus ankstesnio amžiaus kolonijiniu stiliumi, taip pat savo virtuve, vyraujančiu Talavera stiliumi, rankdarbiais, bažnyčiomis ir koplyčiomis. Atvykimas į Oachaką ( įtraukta į UNESCO sąrašą). Naktinė ekskursija po šį nuostabų miestą, kuriuo dižiuojasi meksikiečiai. Nakvynė 4* viešbutyje.

4 diena    Oachaka - Monte Albanas - Tulis - Teuantepekas

Po pusryčių ekskursija po Monte Albaną (sąraše UNESCO) - iškilmingas senovės zapotekų civilizacijos centras - viena iš ispūdingiausių archeologinių Meksikos zonų, įsikūrusios ant plokščiakalnio, nuo kurio atsiveria kerintys panoraminiai vaizdai į Oaksakos slėnį. Pakeliui į Teuantepeką sustosime šalia didžiausio visame pasaulyje skersmens medžio - Tulos. Vakare atvyksime į Teuantepeką arba Salina Cruz. Apgyvendinimas 4* viešbutyje.

5 diena    Teuantepekas - Del Sumidero kanjonas - San Kristobalis - De Las Kasas

Po pusryčių pravažiuosime per Sierra Madre kalnus, pasieksime Del Sumidero kanjoną, kurio aukštis pačiame aukščiausiame jo taške siekia 1000 metrų, ir plauksime kateriais. Jei pasiseks pamatysime krokodilų ir beždžionių. Vykstame į 4* viešbutį San Cristobal de las Casas. Tai kolonijinis miestelis, įkurtas katalikų kunigų, išsaugojęs praėjusių amžių žavesį. Rekomenduojame pasivaikščioti po naktinį miestą.

6 diena    San Kristobalis - Misol Ha - Palenkė

Po pusryčių mes aplankysime San Juan Chamula kaimelį, garsėjantį savo bažnyčia, kurioje indėnai atlieka vietines apeigas, skirtas katalikų šventiesiems. Patalpoje, pilnoje paslapties ir apšviestoje tūkstančio žvakių, skamba maldos majų tsotsil tarme. Tai tikrai įspūdinga. Tą pačią dieną mes nusileisime žemyn Sierra Madre šlaitais prie nepaprasto grožio Misol Ha krioklių*. Galima bus išsimaudyti. Atvykimas į Palenkę ir apsistojimas 4* viešbutyje. Vakare rekomenduojame pasivaikščioti po naktinį miestą.

*Priėjimas prie Misol Ha krioklių ne visada yra leistinas. Kelionių organizatorius pasilieka teisę, atsižvelgiant į aplinkybes, vietoje Misol-Ha krioklių aplankyti kitus gamtos objektus.

7 diena    Palenkė - Kampečė

Pusryčiai. Ekskursija po majų apeigų centrą - Palenkę. Vėliau aplankysite gražų ir draugišką Kampečės miestelį (UNESCO sąraše). Rekomenduojame pasivažinėti turistiniu tramvajumi (už papildomą mokestį). Apgyvendinimas 4* viešbutyje.

8 diena    Kampečė - Ušmalis - Merida

Po pusryčių vykstame į Ušmalį. Tai vienas gražiausių majų miestų, nepraradęs savo žavesio iki šių dienų (sąraše UNESCO). Vėliau persikelsime į Jukatano sostinę - Meridą. Aplankysite Nepriklausomybės aikštę ir monumentinį prospektą Paseo de Montejo, kur įsikūrusios prabangios, europietiško stiliaus rezidencijos, pastatytos XIX a. pabaigoje - XX a. pradžioje. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Meridoje.

9 diena    Merida - Čičen Icas - Ik Kilis - Kankunas

Po pusryčių ekekursija po Meridą. Apžiūrėsime kolonijines bažnyčias ir katedras. Aplankysime archeologinę zoną Čičen Icą, kur yra Kukulkano piramidė - vienas iš 7 pasaulio stebuklų. Aplankysime Ik Kilį (reto gamtos grožio požeminį ežerą, susiformavusį iš karstinio urvo). Bus galima išsimaudyti. Atvykimas į Kankuną arba Rivera Maya maždaug 6 valandą vakaro*.

* Rekomenduojame neplanuoti išvykimo iš Kankuno paskutinę turo dieną, bet pasilikti viešbutyje bent vienai nakčiai. Jei Jums būtina išvykti tą pačią dieną, turėtumėte rezervuoti skrydžius, kurie prasideda ne anksčiau kaip 21.00 val. Atkreipkite dėmesį, kad registracija oro uoste prasideda 2-3 valandas iki išvykimo.


KELIONĖS KAINA*:

dviviečiame kambaryje 1780 USD/asm.

vienviečiame - 2180 USD/asm.

triviečiame - 1650 USD/asm.

vaikui (iki 11 m. imtinai) - 1195 USD/asm.


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose;

 • Pusryčiai;

 • Pervežimai 1-os klasės autobusu (nauji 2 - 3 metų autobusų modeliai);

 • Geriamasis vanduo autobuse;

 • Profesionalus rusakalbis gidas visos kelionės metu;

 • Radiogidas (grupėje esant daugiau nei 30 asm.);

 • Bilietai į lankytinas vietas pagal programą;

 • Arbatpinigiai padavėjams, nešikams, kambarinėms;

 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas* 

*Pervežimas oro uostas - viešbutis Meksikoje pirmąją kelionės dieną; pervežimai pritaikyti prie skydžių, kurių atvykimas 07:00 - 21:30. Esant vėlesniam skrydžiui, pervežimas yra mokamas - 50 USD/asm. (min 2 asm.)

Turo pabigoje pervežimas maršrutu viešbutis Kankune - Kankuno oro uostas. Pervežimams iš kitų kurortinių miestų taikomas papildomas mokestis.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis;

 • Viešbutis pasibaigus kelionei;

 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui;

 • Pervežimas į oro uostą (pasirinkus poilsį Rivjera Maja kurorte).

Yra galimybė pratęsti kelionę poilsiu Kankuno ar Riviera Maja kurortuose:

Apgyvendinimo kainos (kainos nurodytos 1 nakčiai su AI (viskas įskaičiuota maitinimu)):

4* viešbutyje - nuo 90 Eur/asm. dviviečiame kambaryje;

5* viešbutyje - nuo 130 Eur/asm. dviviečiame kambaryje.

 

  

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 9 d.

Kelionės datos:

2020-04-17


Kaina nuo:1640 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS