Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Jungtiniai Arabų Emyratai - ekskursijos

 

Apžvalginė ekskursija po Dubajaus miestą

Paskutiniais dešimtmečiais Dubajus virto prabangiu, moderniu didmiesčiu, bet jis vis dar rūpestingai saugo senovės tradicijas, išvyka į miestą kas kartą sukelia susižavėjimo jausmą. Net jeigu Jus ir nė kartą buvote Dubajuje, rekomenduojame Jums važiuoti čia vėl ir vėl.
Išvykos maršrutas eina pro miesto prekybinę dalį į Džumeiros rajoną, kur stovi Emyrato valdovų rūmai, mečetė su dviem minaretais, privačios vilos, dideli prekybos centrai. Po to važiuosite prie kupranugarių hipodromo ir į Dubajaus dalykinį centrą. 

Išvyka į Abu Dabį - JAE sostinę

Vykstame į vieną gražiausių arabiško pasaulio miestų - JAE sostinę. Dar visai neseniai šioje vietoje buvo nedidelė gyvenvietė su žemais nameliais - trobomis. Šiandieną - tai naftos pramonės centras, mečetės su didingais minaretais, puikūs fontanai, spindintys dangoraižiai, žalieji sodai ir parkai - tokį, stebinančiai gražų, Jus pamatysite Abu Dabį.

 

Džipais į dykumą - Safari

Išgirdę žodį "safari", daugelis turistų mano, kad tai - medžioklė dykumoje, o kai vyrai išgirsta žodį "Džipų safari", paprastai jie mano, kad džipą vairuos būtent jie, o moterys iš karto pasako, jog bijo greitai važiuoti. Norime nuliūdinti vienus ir nuraminti kitus - džipus vairuos patyrę vairuotojai, todėl jokio pavojaus išvykoje nėra. Bet įspūdžiai bus nepamirštami. Svarbu teisingai nusiteikti: nelaukite, kad Jus veš vakarieniauti į 5* viešbutį. Visai ne - atvažiuosite į stovyklą, kur kilimai ir pagalvės guli ant smėlio, kur galima pavažinėti kupranugariais, parūkyti kaljano, pasidaryti tatuiruotę su chna, pamatyi tradicinį pilvo šokį ir patiems pašokti. Alkoholiniai gėrimai sveikinami, jų galima nusipirkti stovykloje. Vakarienė bus gardi, ją pagamins čia pat stovykloje, o tokio saulėlydžio kaip dykumoje ir tokio pilno žvaigždžių dangaus daugiau niekur nepamatysite. Ilsėkitės ir mėgaukitės. Tai tokia išvyka, į kurią būtinai reikėtų nuvažiuoti! Į kainą įeina: vakarienė, kaljanas, tatuiravimas chna.

Akvaparkas "WILD WADI"

Tai Jūsų svajonių šalis, virtusi tikrove. Baseinas su didžiulėmis bangomis, milžiniškas krioklys, atrakcionai "juodoji skylė". Į kainą įeina: 6 valandų įėjimo bilietas visiems atrakcionams ir transportui.

 

 

Pasiplaukiojimas arabiška valtimi

Labai romantiškas kruizas po įlanką tradiciniame arabų laive "dhou", kurio konstrukcija nesikeitė nuo Sindbado-jūrininko laikų. Važinėjimas "dhou" panašus į kelionę į tolimą praeitį. Visą laiką ramus užtakis leis mėgautis apšviečiamo šiuolaikinio miesto vaizdu. Paragausite nacionalinės arabų virtuvės patiekalų klausydamiesi tylios muzikos, pasigrožėsite miestu iš įlankos pusės, susipažinsite su atvykstančiais iš kitų šalių, Jūs niekados nepamiršite šį gražų pasivažinėjimą po naktinį Dubajų. Vakarienė įtraukta į išvykos kainą. Alkoholis - už papildomą mokestį.

Ekskursija į Burj Al Arab viešbutį ir Burj Khalifa bokštą

Apsilankymas lenegndiniuose architektūros  šedevruose - aukščiausiame Burj Khalifa bokšte bei  7* viešbutyje Burj Al Arab. Turo trukmė - 5  valandos.
Į kainą įskaičiuota popiečio arbata Burj Al  Arab viešbučio restorane.

 

 

Ekskursija į Omaną (Musandamas)Jūs leisitės į įdomią kelionę į senovės Musandamą - šiaurinę Omano dalį, kur Jums atsiskleis stulbinantis vaizdas - aukšti kalnai, iškylantys tiesiai iš jūros tūkstančius metrų. Jūs vyksite paplaukioti palei jūros krantą tradiciniu arabų laiveliu - dou ir galėsite pasigrožėti nuostabiomis baltomis olomis, įlankomis ir paplūdimiais, padengtais žvirgždukais, o alkį numalšinsite puikiais arabiškais priešpiečiais pačiame laive! Be to, aplankysite Chafos kaimelį ir jo nepaprastą paplūdimį ant Omano įlankos kranto, kurio vandenys garsėja savo įvairumu, povandeninio pasaulio turtingumu, koralais ir vėžliais! Musandamas - tai ideali vieta plaukiojimui, nardymui ir žvejybai!

Turas po Maskato miestą (Omanas, pusė dienos)

Jūsų kelionė prasideda nuo apsilankymo Mutraho turguje. Nebijokite susimaišyti su minia. Aplankysite Mutraho turgų, kur susiduria naujos bei senos tradicijos. Toliau važiuojame į miesto centrą ir sustojame prie Sultono Rūmų, kuris stovi tarp portugalų fortų, Jalali ir Mirani. Taip pat aplankome Bait Az Zubeir muziejų (Etnografijos muziejus), kur galima susipažinti su Omano kultūra ir istorija.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. (8 616) 16 777
el.p.: laimute@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika