Svarbi informacija klientams
Lietuvos vyriausybė bei Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja mėnesiui laiko susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki balandžio 28 d. (imtinai) stabdome visas „ŠVITĖS“ keliones.
Esant reikalui galima susisiekti nurodytais telefonais ir el. pašto adresais.

8 dienos / 7 naktys

Ekskursinės programos „Magiškoji Meksika" metu prisiliesite prie senovės kultūros iki Kolumbo eros. Galėsite mėgautis unikalia Jaščilano flora ir fauna, La Venta, kriokliais bei kolonijinės Meksikos miestais: Verakrusu, Puebla, Kampačė ir Merida.

1 diena   Meksikas

Atvykimas į Meksiką, susitikimas su rusakalbiu gidu oro uoste ir apgyvendinimas 4* viešbutyje.

2 diena   Meksikas - antropologijos muziejus - Teotikuanas

Pusryčiai. Pažintinė ekskursija po Meksiką ir apsilankymas istorinio miesto centre (įtrauktas į UNESCO sąrašą): Sokolo aikštė, šalia jos, kur ankščiau buvo Templo Mayor piramidė, įšlikę senovės actekų ritualinio centro griuvėsiai. Apžiūrėsime pagrindinę katalikų katedrą, aplankysime prezidento rūmus, kuriuose išvysite garsaus meksikiečio dailininko Diego Riveros freskas*.

Vėliau aplankysime antrapologijos muziejų, kuris laikomas vienu svarbiausių muziejų ne tik Lotynų Amerikoje, bet ir visame pasaulyje. Jo kolekciją sudaro daug archeologinių ir etnografinių vienetų iš visos Meksikos, išskiriant kiekvienos kultūros objektus: milžiniškos Olmekų galvos, didžiojo majų karalio Pakalio brangenybės, Atlanta iš tulio - didžiulės skulptūros, kurių kiekviena sveria apie 8 tonas.

Teotihuakanas: paminklinės skulptūros, skirtos vandens dievams, garsusis Saulės akmuo ir daug kitų. Pagrindinės lankytinos vietos - „Saulės piramidė", Mėnulio piramidė, pluksnuotosios gyvatės šventykla su milžiniškos gyvatės galvos ornamentais. Grįžimas į viešbutį.

* Nacionaliniai rūmai ne visada yra atidaryti. Kelionių organizatorius pasilieka teisę praleisti apsilankymą rūmuose, centrinėje Sokalo aikštėje vykstant renginiams, rūmuose lankantis oficialiems asmenims ar esant kt. aplinkybėms, kurios gali turėti įtakos rūmų uždarymui.

3 diena   Meksika - Puebla - Verakrusas

Pusryčiai. Išvykstame iš Meksikos į Pueblą. Kelyje galima pamatyti įspūdingus veikiančius ugnikalnius - Popokatepetlį ir Istaksiuatlį. Apsilankysime „Angelų mieste" Pueble (įtrauktas į UNESCO sąrašą), kuris garsėja praėjusio amžiaus kolonijiniu stiliumi bei virtuve, vyraujančiu Talavera stiliumi, rankdarbiais, bažnyčiomis ir koplyčiomis.

Atvykstame į Verakrusą, vieną iš didžiausių uostų šalyje, pripildytą geraširdžių gyventojų džiaugsmo, nuostabios kavos ir ilgaamžių tradicijų. Apgyvendinimas keturių žvaigždučių viešbutyje Verakruse.

4 diena   Veraksusas - La Venta - Palenkė

Pusryčiai. Išvykimas is Verakruso į Palenkės miestą. Aplankysime muziejų po atviru dangum Villahermose, kur saugomos Olmekų, seniausios ir paslaptingiausios Amerikos civilizacijos, garsiosios akmeninės galvos ir kitos skulptūros.

Išvykimas į Palenkę. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Palenkėje.

5 diena   Jaščilanas - kriokliai - Palenkė

Pusryčiai ir ankstyvas išvykimas iš viešbučio. Mes keliausime į džiungles prie upės Usumacinta, sėsim į valtis (kurios yra vienintelis būdas nusigauti iki griuvėsių). Aplankysime Jaščilaną, vieną iš vaizdingiausių Majų kultūros vietų, apsuptą džiunglių ir tuntingą sava flora ir fauna (čia galima pamatyti bezdžiones ir tukanus). Iš Jaščitalio keliausime  į Palenkę. Pakeliui aplankysime nuostabų krioklį, kur bus galima išsimaudyti.

6 diena   Palenkė - Kampečė

Pusryčiai. Šiandien aplankysime bene pačius gražiausius archeologinius išnykusios Majų civilizacijos griuvėsius  - Palenkę. Apie 2 - 3 valandas galėsime studijuoti šios mistiškos vietos lobius, kur pilna ikiispaniško laikotarpio pastatų, skęstančių atogražų augaluose. Persikeliame į gražų ir draugišką uostamiestį - Kampečė (įtrauktas į UNESCO sąrašą). Apgyvendinimas 4* viešbutyje Kampečėje.

7 diena   Kampečė - Ušmalis - Merida*

Po pusryčių aplankysime Ušmalį, nuostabų architektūrinio stiliaus Voras pavyzdį. Tai vienas gražiausių Majų miestų, nepraradusių savo žavesio iki mūsų dienų (įtrauktas į UNESCO sąrašą). Vėliau keliausime į Jukatano valstijos sostinę - Meridą. Turistus ypač domina Nepriklausomybės aikštė ir monumentinis prospektas Paseo de Montejo, kur įsikūrusios prabangios, europietiško stiliaus rezidencijos, pastatytos XIX a. pabaigoje - XX a. pradžioje. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Meridoje.

* Tik sausio - kovo mėn. į kelionės maršrutą yra įtrauktas nemokamas apsilankymas Selestune - rožinių flamingų draustinyje.

Pakeliui iš Ušmalio į Merida mes sustosime Selestune, nedidelėje gyvenvietėje, esančioje vakarinėje Jukatano pusiasalio dalyje, Meksikos įlankos pakrantėje. Čia mes aplankysime rožinių flamingų rezervatą ir galėsime žavėtis didele šių nuostabių paukščių kolonija. Lengvas plokščiadugnis laivas tyliai priartės prie paukščių pulko, kad Jūs galėtumėte iš arti mėgautis kerinčiu vaizdu. Išvykos metu mes taip pat įplauksime į pačią mangrovių, kurios suformavo vaizdingą "baldakimą" virš upės vandenų, gilumą.

 

8 diena   Merida - Čičen Icas - Ik Kilis - Kankunas

Po pusryčių ekekursija po Meridą. Apžiūrėsime kolonijines bažnyčias ir katedras. Aplankysime archeologinę zoną Čičen Icą, kur yra Kukulkano piramidė - vienas iš 7 pasaulio stebuklų. Aplankysime Ik Kilį (reto gamtos grožio požeminį ežerą, susiformavusį iš karstinio urvo). Bus galima išsimaudyti. Atvykimas į Kankuną arba Rivera Maya maždaug 6 valandą vakaro*.

* Rekomenduojame neplanuoti išvykimo iš Kankuno paskutinę turo dieną, bet pasilikti viešbutyje bent vienai nakčiai. Jei Jums būtina išvykti tą pačią dieną, turėtumėte rezervuoti skrydžius, kurie prasideda ne anksčiau kaip 21.00 val. Atkreipkite dėmesį, kad registracija oro uoste prasideda 2-3 valandas iki išvykimo.


KELIONĖS KAINA*:

dviviečiame kambaryje 1615 USD/asm.

vienviečiame - 2090 USD/asm.

triviečiame - 1530 USD/asm.

vaikui (iki 11 m. imtinai) - 1060 USD/asm.


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose;

 • Pusryčiai;

 • Pervežimai 1-os klasės autobusu (nauji 2 - 3 metų autobusų modeliai);

 • Geriamasis vanduo autobuse;

 • Profesionalus rusakalbis gidas visos kelionės metu;

 • Radiogidas (grupėje esant daugiau nei 30 asm.);

 • Bilietai į lankytinas vietas pagal programą;

 • Arbatpinigiai padavėjams, nešikams, kambarinėms;

 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas* 

*Pervežimas oro uostas - viešbutis Meksikoje pirmąją kelionės dieną; pervežimai pritaikyti prie skydžių, kurių atvykimas 07:00 - 21:30. Esant vėlesniam skrydžiui, pervežimas yra mokamas - 50 USD/asm. (min 2 asm.)

Turo pabigoje pervežimas maršrutu viešbutis Kankune - Kankuno oro uostas. Pervežimams iš kitų kurortinių miestų taikomas papildomas mokestis.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis;

 • Viešbutis pasibaigus kelionei;

 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui;

 • Pervežimas į oro uostą (pasirinkus poilsį Rivjera Maja kurorte).

Yra galimybė pratęsti kelionę poilsiu Kankuno ar Riviera Maja kurortuose:

Apgyvendinimo kainos (kainos nurodytos 1 nakčiai su AI (viskas įskaičiuota maitinimu)):

4* viešbutyje - nuo 90 Eur/asm. dviviečiame kambaryje;

5* viešbutyje - nuo 130 Eur/asm. dviviečiame kambaryje.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:

2020-04-24


Kaina nuo:1495 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS