Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt

Viešbutis DAR AL MASYAF MADINAT JUMERAH

DAR AL MASYAF MADINAT JUMERAH  5*

 

8 nakvynių poilsio kaina nuo 9100Lt/asm.


Viešbutis priklauso viešbučių kompleksui JMadinat Jumeirah - Arabian Resort. Viešbučio apdaila atlikta ištisai tik senoviniu arabišku stiliumi - Rytų egzotikos karalystė. 
 
Išsidėstymas: viešbutis stovi Persijos įlankos pakrantėje, netoli viešbučių Jumeirah Beach ir Burj al Arab, taip pat vandens atrakcionų parko Wild Wadi.

Viešbutis: buvo atidarytas 2004 metų liepos 15 d. Kompleksą sudaro 29 vilos. 283 kambariai, tarp jų 8 Ocean kategorijos kambariai, 21 Arabian kategorijos kambarys, 48 Ocean Deluxe kategorijos kambariai ir 206 Arabian Deluxe kategorijos kambariai.

Kambariuose: balkonas/terasa, palydovinė televizija, greitas Internetas, vonios kambarys, pilnai įrengta virtuvė, telefonas, seifas.
Įlankos vasarnamis, Vandenyno liukso kambarys: kambario plotas 120 kv. metrų. Visi liukso kambariai yra 1 aukšte, turi 2 didelius balkonus, vienas balkonas su išėjimu iš salės, antrasis su išėjimu iš miegamojo, visi kambariai su centriniu vaizdu į jūrą. Prieškambaris, virtuvėlė (kur negaminamas maistas), tualetas svečiams, svetainė, rašomasis stalas, kairėje pietų stalas 6 asmenims, išėjimas į balkoną, atskiras miegamasis, balkonas, dvi rūbinės, kambarys su sūkurine vonia, vonios reikmenų rinkinys.
Įlankos vasarnamis, Ocean Deluxe: kambario plotas 60 kv. metrų. 32 kambariai su išėjimu į paplūdimį ir terasa, 16 kambariai yra 1 aukšte ir turi balkoną iš jūros pusės. Kambario interjeras turi šiltų spalvų, rankinio darbo arabiško stiliaus baldai, kambaryje yra minkšta sulankstoma sofa (galės būti panaudota pap. lova tiek suaugusiam, tiek ir vaikui), išeinanti į paplūdimį terasa, jeigu kambariai yra pirmame aukšte, vasaros staliukas, vonios kambarys su atskira dušo kabina ir atskiru tualetu.
Įlankos vasarnamis, arbiškas liukso kambarys: kambario plotas 120 kv. metrų. Visi liukso kambariai yra 1 aukšte, turi 2 didelius balkonus, vienas balkonas su išėjimu iš salės, antrasis su išėjimu iš miegamojo, visi kambariai su centriniu vaizdu į lagūną ir sodą. Prieškambaris, virtuvėlė (kur negaminamas maistas), tualetas svečiams, svetainė, rašomasis stalas, pietų stalas 6 asmenims, išėjimas į balkoną, atskiras miegamasis, balkonas, dvi rūbinės, kambarys su sūkurine vonia, vonios reikmenų rinkinys.
Įlankos vasarnamis, Arabian Deluxe: kambario plotas 60 kv. metrų. Kambarių dizainas atliktas senoviniu arabišku stiliumi, kambariai su terasomis ir balkonu. Visų kambarių langai iš sodo pusės, yra vidaus kanalas viešbutyje.
Arabiško vasarnamio liukso kambarys: kambario plotas 135 kv. metrų, 2 terasos, svetainė, valgomasis, miegamasis, vonios kambarys, vonios reikmenų rinkinys, sūkurinė vonia, fojė, atskiras miegamasis su vonios kambariu (marmuro apdaila), nedidelis atskiras baseinas.
Arabiškas vasarnamis, Arabian Deluxe: kambario plotas 65 kv. metrų. Visų kambarių langai iš lagūnos pusės ir sodo. Kambarių interjeras atliktas senoviniu arabišku stiliumi, rankinio darbo baldai, dekoratyvinė apdaila. Visi kambariai su balkonu.

Viešbučio infrastruktūroje: 2 restoranai, lauko baseinai, gydytojas, seifas, Internetas, konferencijų salė, automobilių nuoma, parkavimo vieta. Judėti po komplekso Beit Al Bahar teritoriją galima vandens kanalais tautinėmis valtimis.

Pramogos ir sportas: sūkurinė vonia, sauna, masažas, treniruoklių salė, tenisas, stalo tenisas, tinklinis, biliardas, vandens sportas. Visi svečiai gali naudotis sportinio komplekso „Marina Sports Club“ paslaugomis.

Vaikams: baseinas, vaikų aikštelė. Į kainą neįskaičiuotas mokestis už papildomą lovą.

Nuosavas smėlio paplūdimys.

 

Į kainą įskaičiuota:

  • apgyvendinimas (8 nakvynės) dviviečiame kambaryje su nurodytu maitinimu;
  • sutikimas oro uoste;
  • Pervežimas (Dubajaus oro uostas - viešbutis - Dubajaus oro uostas);
  • JAE viza
  • visi mokesčiai.

* Lėktuvo bilietas į kainą neįeina (nuo 1100Lt/asm.)

 

 

 


Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt
PAKLAUSIMAS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS