Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Jungtiniai Arabų Emyratai


Verta pamatyti Jungtiniuose Arabų Emyratuose

The Palm

Turbūt keisčiausias, o kartu ir įdomiausias salas, kada nors sukurtas žmogaus, galime išvysti neabejotinai ekstravagantiškiausiame pasaulio mieste – Dubajuje. Tai Palmių salos - dar vadinamos Dubajaus palmėmis arba tiesiog palmėmis – didžiausios žmogaus rankomis sukurtos salos, todėl dažnai simboliškai dar vadinamos aštuntuoju pasaulio stebuklu.

Jūroje, maždaug 5 km spinduliu palei krantą supilti dirbtiniai Dubajaus pusiasaliai, kurių kiekvienas užima vidutiniškai apie 40 kv. km plotą, atitinkantį maždaug 800 futbolo aikščių plotą. Dėl savo dydžio pusiasaliai yra puikiai matomi net iš kosmoso.
Ant šių palmės formos dirbtinų salų jau kyla tūkstančiai prašmatnių vilų, viešbučių, kino teatrų, kino ir pramogų centrų bei teminių restoranų... Džumeiros palmės lapai nusagstyti aukščiausios klasės vasarnamiais, pasaulio garsenybių išpirktais vos per tris dienas nuo pardavimo pradžios paskelbimo.

Jumeirah dangoraižių apžvalgos aikštelė

Mėgaukitės arbata pasaulio viršūnėje!”. Ši aikštelė yra septyniasdešimt ketvirtame dangoraižio aukšte, 300 metrų aukštyje, ir yra aukščiausias Abu Dabio apžvalgos taškas. Nuo jos atsiveria nepamirštami vaizdai į miestą ir Persijos įlanką. Čia galėsite paragauti skaniausių kokteilių ar aukščiausios rūšies arbatų arba tiesiog mėgautis kerinčiu panoraminiu vaizdu. 

 

 

 

Šeicho Zayed'o Didžioji mečetė

- vienas įspūdingiausių JAE architektūros šedevrų. Neretai ji vadinama aštuntuoju pasaulio stebuklu ir trečiaisiais pagal svarbą musulmonų maldos namais. Mečetė prilygsta maždaug penkiems futbolo stadionams ir gali sutalpinti 40 960 maldininkų. Pagrindinę maldos salę puošia įspūdingo dydžio šviestuvai, dekoruoti tūkstančiais Svarovskio kristalų. Centrinio kupolo šviestuvas yra 10 m skersmens, 15 m aukščio ir sveria 9 tonas. Mečetės grindis dengia didžiausias pasaulyje rankų darbo kilimas, kurio vertė siekia 30 mln. AED

 

„Ferrari World Abu Dhabi“

- pats didžiausias uždaras pramogų parkas visame pasaulyje. Parkas išties unikalus, nes yra įsikūręs prie pat Formulės-1 lenktynių trasos, o jo lankytojams leidžiama patiems apsukti ratą šia trasa. "Ferrari" nuotykių parkas didžiuojasi siūlomų pramogų gausa. Norintieji gali nueiti į „Ferrari“ automobilių ekspoziciją, apžiūrėti jų gamyklą, sužinoti „Ferrari“ atsiradimo ir čempionatų įstoriją, pačiupinėti „Ferari 599 „ variklį ar tiesiog praleisti laiką kine. Ekstremalių pojūčių mėgėjams "Ferrari World Abu Dhabi" gali pasiūlyti tris išskirtines trasas, kurias išbandyti išdrįsta toli gražu ne kiekvienas. Parkas garsėja pačiais greičiausiais amerikietiškais kalneliais, kuria siekia 52 metrų aukštį ir išvysto 240km/h greitį.Patirtais įspūdžiais, parkas kviečia dalintis prie kavos puodelio, viename iš penkų čia įsikūrusių  restoranų. Norintys atsivežti suvenyrų, jų galės įsigyti specialiai tam skirtose "Ferrari" parduotuvėse. Nepraleiskite progos aplankyti patį didžiausią pramogų parką pasaulyje ir patirti neišdildomų įspūdžių!

Kalnų slidinėjimo kurortas "SKI DUBAI"

- pirmas dengtas kalnų slidinėjimo kompleksas Artimuosiuose Rytuose. Komplekse įrengti penki kalnų slidinėjimo nusileidimai, sniego parkas ir dvi kavinės. Sniego dangos storis - 50 cm, viršutinis trijų centimetrų sluoksnis kasdien atnaujinamas. Tam kiekvieną naktį specialūs įrenginiai pagamina po 30 tonų sniego. Ski Dubai gali priimti svečius kasdien nuo 10 val. ryto iki 10 vakaro. Kompleksas vienu metu gali priimti iki pusantro tūkstančio kalnų slidžių ar snoubordo mėgėjų. Kalnų slidinėjimo centro teritorijos plotas lygus trims futbolo laukams. Vidinė patalpos temperatūra palaikoma -2°? lygyje. Klimatinė sistema nustatyta taip, kad šalto oro pertekliai naudojami šalia esančio prekybos komplekso Mall of Emirates kondicionavimui. Komplekse bus pastatyta šešių tūkstančių vietų automobilių stovėjimo aikštė.

„Yas waterworld“ vandens pasaulis

- milžiniškas akvaparkas turintis net 43nusileidimo kalnelius ir atrakcionus, iš kurių penki yra unikalūs. Parke yra trys atrakcionų rūšys: „Adrenalino protrūkis“, "Jaudinantys nuotykiai“ ir „Čiuožiam ir pramogaujam“. Parkas yra  išskirtinis ir tuo, kad čia yra sukuriamos pačios didžiausios pasaulyje dirbtinės bangos, todėl tai puiki vieta banglentininkams išbandyti savo jėgas 3 metrų aukštyje. Parkas siūlo išbandyti unikalią pramogą "lobių ieškojimas", kuri skirta visiems norintiems. Šiame parke kviečiame apsilankyti su visa šeima, nes čia pramogų ras kiekvienas.

Šeicho Zayedo centras

Kiekvienas lankytojas mielai kviečiamas apsilankyti ir pažvelgti į didžiai gerbiamo, „tautos tėvu“ vadinamo, šeicho Zayedo gyvenimą, aplankant muziejų  Abu Dabio Bateen rajone. Šis muziejus įsikūręs į JAE paveldą įtrauktame kaimelyje, kuriame gausu kupranugarių. Didžiulė nuotraukų galerija atspindi Zayedo aplankytas vietas bei jo karališkąjį gyvenimą. Jame gausu įvairiausių jo asmeninių relikvijų, pavyzdžiui, čia eksponuojama jo mėgstamų medžioklinių ginklų kolekcija. Pagrindinę centrinę salę užima velionio prezidento mėgiami automobiliai, kuriais jis dažnai važinėdavosi po miestą be jokių apsauginių. Čia yra surinktos prabangios dovanos, tokios kaip liūto ar gepardo iškamšos, iš įvairių pasaulio šalų.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS