Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Šalys ir jų aprašymai


Bali Nusa Tenggara Lombokas Java Somatra Kalimantas Sulavesis

Lomboko sala - informacija

LOMBOKO SALA

Lombok išvertus iš Java kalbos, reiškia "čili pipirai". Tai nedidelė sala, kiek mažesnė už Bali, kuri pakerės Jus baltais smėlio paplūdimiais, kalnų viršūnėmsis ir bekraštėmis savanomis. Lombok nuo Bali skiria siauras sąsiauris. Didelę Lomboko dalį užima vulkaninės kalnų grandinė dalis. Saloje stūkso Rindžani  - vienas aukščiausių Indonezijos kalnų (3800 km), kurio aukštis siekia net 3276 metrų. Kalno viršūnėje tyvuliuoja Segara Anak ežeras, užburiantis savo didybe.

Lombok – kontrastų sala. Saulės nutvieksti geltoni laukai ribojasi su žaliomis kalnų šlait

uose įrengtomis ryžių terasomis. Saloje stūkso keturi beveik 3 km aukščio krateriai. Už sausros nualintų laukų driekiasi vešlūs tropikų miškai.

Lomboko saloje esantys Sengkol, Pujut ir Rambitan kaimeliai nukelia tiesiai į praeitį. 5 km besitęsiantis Lamboko Kuta pakrantė vilioja savo baltais smėlio paplūdimiais ir krikštolo skaidrumo vandeniu. Vakarinėje salos dalis – būriuotojų rojus.

 

Panorama nuo Rinjani viršukalnės Rambitan kaimelis  
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS
UŽSISAKYTI NAUJIENAS