Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt

JAVA

Java – tankiausiai apgyvendinta ir labiausiai išsivysčiusi Indonezijos sala. Tai šalies gamybos, mokslo ir politikos centras. Čia stūkso ugnikalniai, auga tankūs miškai, plyti bekraštės ryžių laukų terasos.

VAKARŲ JAVA

Vakarų Java garsėja puikiais smėlio paplūdimiais, džiunglėmis, kvapą gniaužiančia panorama. Saloje esantis Ujung Kulon –15000 hektarų draustinis apima pietvakarinę Javos pakrantę, Panaitan ir Peukang salas. Draustinyje saugomi jau baigiantys išnykti vienaragiai raganosiai. Būtent šioje salos dalyje įvyko didžiausias žmonijos istorijoje ugnikalnio išsiveržimas. 1883 metų staiga atsibudo Krakatau ugnikalnis, išmesdamas vulkaninius pelenus į 80 km akštį. Sprogimai sukėlė milžiniškas nuo 39 metrų aukščio bangas, kurios, kaip teigiama, pasiekė Amerikos pakrantę.   

 

Bromo kalnas Vienaragis raganosis Krakatau


RYTŲ JAVA

Surabadža - antras pagal dydį miestas Indonezijoje yra pagrindinis Rytų Javos uostas. Miestą iš abiejų pusių supantys platūs smėlio paplūdimiai ir žaliuojantys ryžių laukai suformuoja spalvingą kraštovaizdį. Pakilkite į Bromo ugnikalnio (2329 m aukščio) višūnę pasitikti kylančios saulės.

DŽAKARTA

Džakarta – Indonezijos sostinė yra valdžios ir verslo centras. Vienas iš tankiausiai apgyvendintų miestų, kuriame gyvena daugiau nei 8 milijonai gybentojų. Čia persipynę daugybė etninių kultūrų, kurios suteikia miestui savotiško žavesio.

 

Ryžių terasos Džakartos senamiestis Džakarta naujamiestis

DŽOGDŽAKARTA IR CENTRINĖ JAVA

Džogdžakarta - Javos kultūros, meno, mokslo centras. Miestą garsina vieni geriausių sidabro, odos ir batikos dirbiniai. Netoli miesto yra išlikusios senovės budistų ir induistų šventyklos. Vos už 42 km nuo Džogdžakartos rasite Borobudur didžiausią pasaulyje. budistų šventyklos kompleksą, pastatytą VIII - IX a. net trimis šimtmečiais anksčiau nei žymiosios Kambodžos Angkor šventyklos. Milžiniška piramidės formos akmens šventykla išpuošta filosofinio turinio reljefais, vaizduojančiais kelią į nušvitimą. Netoliese pamatysite mažesnės Pawon ir Mendut šventyklas.

 

Borobudur Prambabnan (Džogdžakarta) Prambabnan reljefas
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS
UŽSISAKYTI NAUJIENAS