Viešbučiai ir konferencijos


 

Pas jus atvyksta verslo partneriai?
Laužote galvą, kaip organizuoti konferenciją?

Lietuvos ir užsienio verslininkams, norintiems investuoti Lietuvoje ar ieškantiems būdų užmegzti ryšius su Lietuvos verslo žmonėmis.

*padėsime rengti susitikimus;

*organizuosime verslo keliones, suderintas su poilsiu ir kultūrine programa;

*pasiūlysime platų konferencijų salių pasirinkimą: parinksime tinkamiausią - nuo standartinių viešbučiuose esančių konferencijų centrų paslaugų iki susitikimų, mokymų organizavimo nuošaliuose, bet komfortabiliuose kaimo turizmo tipo viešbučiuose;

*organizuosime renginius užsienio šalyse, kurių profesionalų aptarnavimą garantuoja ilgamečiai agentūros partneriai Dubajuje, Turkijoje, Meksikone, Skandinavijos ir kitose šalyse, garsėjančiose puikiomis darbo ir poilsio derinimo galimybėmis;

*organizuosime konferencijų dalyvių maitinimą, kultūrinę programą, šventes (pvz., „Viduramžių fiesta Trakų pilyje”,Tradicinės lietuviškos vakarienės“, „Romantiški savaitgaliai“ ir pan.); Įsivaizduokite, kaip nustebinsite savo partnerius, pasiūlę jiems susitikimą organizuoti šalia ežero esančioje konferencijų salėje, o vietoj įprastinio pobūvio pateikę staigmeną – skrydį oro balionu!

*viso renginio „paketas – reikiama konferencijų įranga, prie renginio grafiko pritaikytos specialios išvykos po Lietuvą ir Baltijos šalis. Taigi sutaupysite laiko ir tikrai nenuvilsite savo partnerių bei svečių pasirinkę profesionalų aptarnavimą!

*individualiai atvykstantiems verslininkams – automobilių nuoma, apgyvendinimas viešbučiuose, ekskursijos su gidu, vertėjų paslaugos.
 

 

Spec. pasiūlymai konferencijoms

Konferencija - Renesanso epochos viduramžių pilyje!
Konferencija - unikalios gamtos prieglobstyje!

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt