Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Konferencijos Lietuvoje ir užsienyje


KONFERENCIJA - UNIKALIOS GAMTOS PRIEGLOBSTYJE!


Šis unikalus gamtos parkas buvo įkurtas 1991 m. Jo plotas net 55 ha. Jame kasmet  apsilanko  nuo 40 000 iki 65 000 žmonių.

Išraiškingas parko reljefas, kalvelės ir lomos, nedideli tvenkiniai kartu su meno kūriniais sudaro nedalomą visumą. Žavi geltonai žydinčios pievos pavasarį ir taurūs spalvų sąskambiai rudenio rūkuose.

Jaukiose šio parko renginių salėse galite rengti konferencijas, seminarus, mokymus, projektų pristatymus ir dalykinius susitikimus. Įkvepianti kūrybinė atmosfera - puikus renginių kontekstas.

Parko pastatas, kuriame įrengtos konferencijų salės - unikalios formos, stogas apželdintas žole, o  išskirtiniai  panoraminiai langai ištirpdo ribą tarp gamtos ir vidaus erdvės. Moderni vėdinimo ir kondicionavimo sistema sudaro išskirtines sąlygas darbui. Pertraukų metu renginių dalyviai kviečiami į restoraną, įsikūrusį sename obelų sode, o žiemą renkasi prie jaukaus židinio.

 Salės aprūpintos modernia konferencijų įranga: Multimedia projektorius, nešiojamas kompiuteris, interneto ryšys, įgarsinimo įranga, grafo projektorius, skaidrių projektorius, rašymo lenta, televizorius, video grotuvas, fakso aparatas, kopijavimo aparatas, audio aparatūra ir kt. Vienu metu čia gali dirbti iki 200 asmenų.

Į konferencinio paketo kainą įskaičiuojama:

  • Konferencijų salės nuoma;
  • Konferencinės įrangos nuoma (ekranas, multimedia projektorius);
  • Stalo vanduo su citrina konferencijos dalyviams;
  • Pasitikimo kava (kava, arbata, grietinėlė, pienas, varškės pyragėlis);
  • Pietūs gamtos prieglobstyje (baravykų sriuba, kiaulienos kepsneliai su bulvytėmis ir daržovėmis, įdarytas baklažanas su daržovėmis ir parmezano sūriu, stalo vanduo);
  • Furšetas su karštais patiekalais ir taure vyno
  • Pramogos po renginio (Apžvalginė ekskursija su gidu po parką - trukmė 45 min., Edukacinė pamokėlė  - „Lobis" - tai orientacinio tipo pramoga, kuri privers ne tik pajudėti, bet kartu, pasitelkus išmonę ir vikrumą, padės smagiai praleisti laiką draugų ar kolegų draugijoje. Parko tam tikrose vietose Jūs ieškosite paslėptų dėlionės detalių, kurie bus greičiausi ir išmaniausi - tie ir laimės. Trukmė 45 min.);
  • Transportas (autobusas 49 vietų).

   
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS