Svarbi informacija klientams
Lietuvos vyriausybė bei Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja mėnesiui laiko susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki balandžio 28 d. (imtinai) stabdome visas „ŠVITĖS“ keliones.
Esant reikalui galima susisiekti nurodytais telefonais ir el. pašto adresais.

7 dienų turas. Pažintis su Omanu

Garantuotas išvykimas!

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „oman mutrrah“Susijęs vaizdas

Omanas yra seniausia Persijos įlankos nepriklausoma valstybė, kuri jokiu būdu nepanaši į kitas populiarias atostogų kryptis. Nepaisant modernizacijos ir globalizacijos, šalis išlaiko savo tautinę tapatybę ir savo kultūrą. 1650 m. portugalai buvo ištremti iš čia ir nuo to laiko Omanas gyveno visiškai izoliuotai, be jokios užsienio įtakos. 

Nors valstybėje nėra oficialios religijos, dauguma Omano gyventojų yra Ibadi musulmonai. Ibadizmas yra senovės tradicinė sekta, atsiradusi po vieno iš pirmųjų islamo skilimų. Omanas neturi religinių kovotojų, būdingų daugeliui arabų valstybių.

Omano istoriją nulėmė šalies geografija. Omanas yra strateginiame punkte prie priėjimo į Persijos įlanką, pagrindinių prekybos kelių sankryžoje. Pakrantės ilgis yra 1700 km. Omanas iš trijų pusių  yra apsuptas jūros vandeniu: Omano įlanka, Arabijos jūra ir Persijos įlanka. Tad nenuostabu, kad Omanas visada buvo jūrų valstybė, turinti turtingas laivybos ir jūrų prekybos tradicijas. Visi didieji Omano miestai yra pakrantėje.

Omanas dar vadinamas Artimųjų Rytų Karibais dėl savo plačių smulkaus smėlio paplūdimių, šiltos jūros ir delfinų bei spalvingų žuvųs. Čia dykumos kraštovaizdžiai kontrastuoja su žaliomis oazėmis.

Atraskite Omano lobius - arabų turizmo sostinę Maskatą, smėlėtą pakrantę, kalnus, kaimelius, spalvingus ir  smilkalais kvepiančius turgus!

1 diena. Šeštadienis 
Sveiki atvykę į Omano Sultontą (-/-/D)

Oro uoste jus pasitiks kelionės atstovas ir nuveš į viešbutį, įsikūrusį pačiame Maskato centre. Turėsite laisvo laiko patyrinėti miestą ar atsipalaiduoti prieš artėjančius nuotykius. Nakvynė viešbutyje ,,Sundus Rotana".

2 diena. Sekmadienis
Maskatas (B/-/D)

Po pusryčių viešbutyje aplankysite penktą pagal dydį pasaulyje Sultono Kabuso ibn Saido Didžiąją mečetę su svarovski kristalų šviestuvu ir ilgu kilimu, dengiančiu visą vyrų maldos salę (mečetės lankymui reikalingi tinkami drabužiai).  Paskui keliausite į seniausią ir didžiausią turgų visoje šalyje Muttrah. Tai bus puiki proga įsigyti suvenyrų. Pasivaikščiosite siauromis alėjomis, kurių ore tvyro užburiantis smilkalų ir sandalmedžio kvapas. Kita stotelė – rūmai al Alam, kuriuose sultonas pasitinka savo svečius. Rūmus supa du XVI a. portugalų fortai: al Džalali (1578) ir al Miranis (1581). Užsukę į muziejų susipažinsite su tradiciniais artefaktais, istorijos pėdsakais bei Maskato priešistore. Nakvynė viešbutyje Maskate. 

3 diena. Pirmadienis
Pakrantė ir upių slėniai (B/-/D)

Omaną iš kitų Persijos įlankos valstybių išskiria gamtos įvairovė ir geografinės vietovės. Dieną pradėsime pasivaikščiojimu per Wadi Shab. Drauge su gidu pasirinksite tinkamiausią žygiui maršrutą. Bus galimybė išsimaudyti, todėl būkite pasiruošę maudymosi drabužius. Kirsite nepaprasto grožio smegduobę Bimmah, kupiną žydro sūraus vandens. Vėliau vyksite į žvejų miestą Surą, kur iki šiol gaminamos tradicinės valtys dhows. Aplankysite šių valčių dirbtuves - muziejų, įsikūrusį po atviru dangumi. Vakare laukia vėžlių stebėjimas. Nakvynė viešbutyje Sur Plaza. 

4 diena. Antradienis
Dykuma (B/-/D)

Rytą pradėsite nuo pasivažinėjimo kerinčia pakrante – keliausite, kol pasieksite Wadi Bani Khalid, kur vanduo teka visus metus. Tai pats mėgstamiausias šalies slėnis, garsėjantis didžiuliais turkio ir smaragdų spalvos vandens telkiniais, prie kurių auga sodriai žalios spalvos palmės, kviečiančios pasinerti į atgaivą. Pagrindinis dienos akcentas – kelionė po Vahibos dykumą. Apsistosite autentiškoje dykumos stovyklavietėje, kur paskanausite vietinės virtuvės patiekalų ir papramogausite. Nakvynė dykumos stovyklavietėje. Nakvynė Sama Al Wasil Desert Camp.

5 diena. Trečiadienis
Pakeliui į Nizvą (B/-/D)

Važiuosite į netoliese esantį miestą Ibrą, kuris garsėja nuostabaus grožio senamiesčiu ir moterų turgumi. Pakeliui į Nizvą išvysite gražiausią Omano pilį Džabriną. Paskutinis sustojimas prieš pasiekiant Nizvą - apsilankymas Bahlos forte, įtrauktame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje Al Diyar Hotel Nizwa. 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „jabrin oman“

6 diena. Ketvirtadienis
Kaimeliai ir kalnai (B/-/D)

Pažintis su šalies kultūros sostine Nizva. Aplankysite Nizvos fortą – labiausiai turistų lankomą monumentą. Pamatysime Jebel Shams dar vadinamą Saulės kalnu. Užsuksime į greta esančią al Hamrą – 400 m. senumo Omano miestą. Jis garsėja turtingu paveldu. Galėsite aplankyti tradicinį namą Bait Al Safa, kur susipažinsite su gyvenimo Omano kaime ypatumais.  Laisvas laikas pasimėgauti tradicine kava bei datulėmis prieš grįžtant atgal į Nizvą. Nakvynė viešbutyje Nakvynė viešbutyje Al Diyar Hotel Nizwa.

7 diena. Penktadienis
Nizva - kultūros sostinė (B/-/-)

Šiandien turėsite unikalią progą užsukti į gyvulių turgų, kur iš visų apylinkių susirenka prekeiviai ir pradeda aukcioną, kuris vyksta tik kartą per savaitę. Vėliau užsuksite į Muttrah ir Nizwa turgų, kur galėsite įsilieti į arabų gyvenimo šurmulį. Išvykimas į Maskatą. Pakeliui sustosite prie al Achdaro kalno. Prieš jūsų akis atsivers nuostabūs peizažai. Pasivaikščiosite po apleistus dykumos kaimelius, apsuptus datulių plantacijų. Susipažinsite su senovės drėkinimo sistema, kuri yra Įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. 

Po kelių valandų pasieksite Muskatą.
Turo pabaiga. Pervežimas į Maskato oro uostą  ar viešbutį, jei nuspręstumėte pratęsti poilsį Omane. 

 

Apgyvendinimas

1. Sundus Rotana, Muscat (4*) - standartinis kambarys

2. Sur Plaza Hotel (3*) - standartinis kambarys

3. Sama Al Wasil Desert Camp (3*) - standartinis vasarnamis

4. Al Diyar Hotel Nizwa (3*) - standartinis kambarys

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 5 nakvynės  viešbučiuose, 1 nakvynė  dykumos stovyklavietėje;
 • 6 pusryčiai, 6 vakarienės (B - pusryčiai, D - vakarienė)
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • apsilankymas Bait Al Safa Omani House šeštą kelionės dieną;
 • dvikalbio vietinio gido  paslaugos (įskaitant anglų);
 • į kelionę  vienam asmeniui su savimi galima pasiimti 1 lagaminą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Aviabilietai nuo 585 Eur (registruojamas bagažas įsk.);
 • Omano viza (galime pasirūpinti iš anksto arba gausite atvykę);
 • Arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos;
 • priemoka už vienvietį kambarį - 455 Eur;

Kelionės kaina gali neženkliai keistis priklausomai nuo USD/EUR kurso.

Privalumai:

 • nedidelė keliautojų grupė - ne daugiau kaip 16  žmonių;
 • garantuotas išvykimas - kelionė įvyks net esant tik 2 asmenims;
 • profesionalus anglakalbis gidas;
 • keliautojai iš įvairių pasaulio kraštų;
 • pusryčiai ir vakarienė visos kelionės metu;
 • lankstumas - dėl nedidelio keliautojų skaičiaus turo metu, gidas pasistengs atsižvelgti į Jūsų individualius poreikius;
 • komfortabilumas - kelionė komfortabiliu autobusu, mikroautobusu priklausomai nuo keliautojų skaičiaus;
 • unikali galimybė iš arti susipažinti su tikra Omano kultūra, istorija ir gamta.

 

Apmokėjimas: pilnas apmokėjimas likus ne mažiau kaip 45 d. iki kelionės pradžios.

Atšaukimas:

 • likus 55 - 46 d. iki kelionės pradžios - negrąžinama 25% turo kainos.
 • likus 45 d. iki kelionės pradžios visa suma negrąžinama.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 610) 40 177
el.p.: laura@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 7 d.

Kelionės datos:

2020-04-04

2020-04-18


Kaina nuo:1395 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS