Svarbi informacija klientams
Lietuvos vyriausybė bei Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja mėnesiui laiko susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki balandžio 28 d. (imtinai) stabdome visas „ŠVITĖS“ keliones.
Esant reikalui galima susisiekti nurodytais telefonais ir el. pašto adresais.

7 dienų turas. Atradimai Omane

Garantuotas išvykimas!

group of people swimming on body of water

Nors valstybėje nėra oficialios religijos, dauguma Omano gyventojų yra Ibadi musulmonai. Ibadizmas yra senovės tradicinė sekta, atsiradusi po vieno iš pirmųjų islamo skilimų. Omanas neturi religinių kovotojų, būdingų daugeliui arabų valstybių.Omanas yra seniausia Persijos įlankos nepriklausoma valstybė, kuri jokiu būdu nepanaši į kitas populiarias atostogų kryptis. Nepaisant modernizacijos ir globalizacijos, šalis išlaiko savo tautinę tapatybę ir savo kultūrą. 1650 m. portugalai buvo ištremti iš čia ir nuo to laiko Omanas gyveno visiškai izoliuotai, be jokios užsienio įtakos. 

Omano istoriją nulėmė šalies geografija. Omanas yra strateginiame punkte prie priėjimo į Persijos įlanką, pagrindinių prekybos kelių sankryžoje. Pakrantės ilgis yra 1700 km. Omanas iš trijų pusių  yra apsuptas jūros vandeniu: Omano įlanka, Arabijos jūra ir Persijos įlanka. Tad nenuostabu, kad Omanas visada buvo jūrų valstybė, turinti turtingas laivybos ir jūrų prekybos tradicijas. Visi didieji Omano miestai yra pakrantėje.

Omanas dar vadinamas Artimųjų Rytų Karibais dėl savo plačių smulkaus smėlio paplūdimių, šiltos jūros ir delfinų bei spalvingų žuvųs. Čia dykumos kraštovaizdžiai kontrastuoja su žaliomis oazėmis.

Atraskite Omano lobius - arabų turizmo sostinę Maskatą, smėlėtą pakrantę, kalnus, kaimelius, spalvingus ir  smilkalais kvepiančius turgus!

1 diena. Sekmadienis
Sveiki atvykę į Omano Sultontą (-/-/-)

Oro uoste jus pasitiks kelionės atstovas ir nuveš į viešbutį, įsikūrusį pačiame Maskato centre. Turėsite laisvo laiko patyrinėti miestą ar atsipalaiduoti prieš artėjančius nuotykius. Nakvynė viešbutyje ,,Sundus Rotana".

2 diena. Pirmadienis
Maskatas (B/L/-)

Po pusryčių viešbutyje aplankysite penktą pagal dydį pasaulyje Sultono Kabuso ibn Saido Didžiąją mečetę, seniausią ir didžiausią turgų visoje šalyje Muttrah. Tai bus puiki proga įsigyti suvenyrų. Pasivaikščiosite siauromis alėjomis, kurių ore tvyro užburiantis smilkalų ir santalmedžio kvapas. Kita stotelė – rūmai al Alam, kuriuose sultonas pasitinka savo svečius. Rūmus supa du XVI a. portugalų fortai. Užsukę į muziejų susipažinsite su tradiciniais artefaktais, istorijos pėdsakais bei Maskato priešistore. Užbaikite dieną grožėdamiesi Maskatu iš Omano įlankos pusės. Jūs leisitės į pamoraminį kruizą valtimi, kurio metu galėsite mėgautis tradicinės žaliosios arbatos aromatais ir gėrėtis pasakiškais pakrančių vaizaids. Nakvynė viešbutyje Maskate. 

3 diena. Antradienis
Pakrantė, upių slėniai ir vėžliai (B/-/D)

Omaną iš kitų Persijos įlankos valstybių išskiria gamtos įvairovė ir geografinės vietovės. Pradėsite dieną žygiu per Šabo ir Tiwi slėnį. Drauge su gidu pasirinksite tinkamiausią žygiui maršrutą. Pakeliui turėsite galimybę išsimaudyti, todėl turėkite pasiruošę drabužius persirengti. Kirsite nepaprasto grožio smegduobę Bimmah, kupiną žydro sūraus vandens. Vėliau vyksite į žvejų miestą Surą, kur iki šiol gaminamos tradicinės valtys dhows. Aplankysite šių valčių dirbtuves - muziejų, įsikūrusį po atviru dangumi. Naktį lauks išskirtinė patirtis vėžlių paplūdimyje, kur stebėsite į sausumą grįžtančius ir kiaušinius dedančius vėžlius. Nakvynė Tutrle Beach Resort. 

4 diena. Trečiadienis
Dykuma (B/-/D)

Rytą pradėsite nuo pasivažinėjimo kerinčia pakrante – keliausite, kol pasieksite Wadi Bani Khalid, kur vanduo teka visus metus. Tai pats mėgstamiausias šalies slėnis, garsėjantis didžiuliais turkio ir smaragdų spalvos vandens telkiniais, prie kurių auga sodriai žalios spalvos palmės, kviečiančios pasinerti į atgaivą. Pagrindinis dienos akcentas – kelionė po Vahibos dykumą. Apsistosite autentiškoje dykumos stovyklavietėje, kur paskanausite vietinės virtuvės patiekalų ir papramogausite. Nakvynė dykumos stovyklavietėje. Nakvynė Sama Al Wasil Desert Camp.   

5 diena. Ketvirtadienis
Žaliasis Kalnas (B/-/D)

Po pusryčių sėsite į 4x4 automobilį ir važiuosite Ibros, išsiskiriančio savo senuoju miestu, link. Aplankysite Jebel Al Akhdar - Omano rožių vandens namus. Ši vietovė laikoma viena derlingiausių. Čia auga įvairūs vaisiai ir gėlės. Aplankysite Saiq plokščiakalnį, nuo kurio atsiveria nuostabi panorama į terasas. Jei bus laiko, turėsite galimybę pasivaikščioti po kalnų kaimelius.
Užsuksite į šalia esantį apleistą kaimą, apsuptą datulių planatacijomis. Čia galėsite susipažinti su Aflaj - senovės drėkinimo sistema`, kuri yra Įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą.
Išvykimas į Nizvą. Nakvynė Nizwa Apartment Hotel. 

6 diena. Penktadienis
Nizva - kultūros sostinė (B/L/D)

Šiandien turėsite unikalią progą užsukti į gyvulių turgų, kur iš visų apylinkių susirenka prekeiviai ir pradeda aukcioną, kuris vyksta tik kartą per savaitę. Aplankysite Nizvos fortą – labiausiai turistų lankomą monumentą. Stabtelėsite prie Jabreen rūmų ir Bahla forto, įtrauktu į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
Tęsite kelionę į al Hamrą – 400 m. senumo Omano miestą. Čia vietinės moterys supažindins jus su tradiciniais amatais: malimu, dažymu, maisto gaminimu ir kt. Į vakarus nuo al Harmos pamatysime Jebel Shams – kalną, dar vadinamą Saulės kalnu. Tai aukščiausias kalnas Arabų pusiasalyje, kurio aukštis siekia 3030 metrų virš jūros lygio. Tęsite kelionę. Pakeliui pamatysite senovinį kaimą Ghul su žaliais tersasų laukais. Atvyksite prie Omano Didžiojo kanjono, kur galėsite pasimėgauti kvapą gniaužiančiais vaizdais. Nakvynė kalnuose įsikūrusiame viešbutyje Jebel Shams Resort. 

7 diena. Šeštadienis
Wadi Bani - Maskatas (B/-/-)

Atsikėlę anksti ryte keliausite į As Sab kaimelį, įsikūrusį kalno viršūnėje. Iš čia atsiveria kvapą gniaužinti panorama.  Pakeliui į Muskatą stabtelsime prie Bilad Sayt gyvenvietės. Tuomet, nusukus nuo pagrindinio kelio keliausite į Wadi Bani Awf. Aplankykite karštus Nakhal šaltinius ir pasivaikščiokite aplink tvirtovę. 
Grįžimas į Maskatą. Turo pabaiga. Pervežimas į Maskato oro uostą  ar viešbutį, jei nuspręstumėte pratęsti poilsį Omane. 

Apgyvendinimas:

1. Sundus Rotana, Muscat (4*) 

2. Turtle Beach Resort (2*) - ar pan.

3. Sama Al Wasil Desert Camp (3*) ar pan.

4.  Nizwa Hotel Apartments (3*) ar pan.

5. Jebel Shams Resort (3*) ar pan.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 5 nakvynės  viešbučiuose, 1 nakvynė  dykumos stovyklavietėje;
 • 6 pusryčiai, 2 pietūs, 4 vakarienės (B - pusryčiai, L - pietūs, D - vakarienė)
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • plaukimas valtim su Omani Dhow (privati valtis esant 4 asm. ir daugiau; esant mažiau nei 4 asm. - Sunset Dhow kruizas prisijungus prie kitos grupės; pietūs vietiniame restorane);
 • vėžlių stebėjimas kartu su vietos reindžeriu;
 • apsilankymas Bait Al Safa Omani House šeštą kelionės dieną;
 • dvikalbio vietinio gido  paslaugos (įskaitant anglų);
 • važiavimas 4x4 visureigiu (automobilyje bus ne daugiau kaip 4 asm. neįskaitant vairuotojo);
 • į kelionę  vienam asmeniui su savimi galima pasiimti 1 lagaminą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Aviabilietai nuo 585 Eur (registruojamas bagažas įsk.);
 • Omano viza (galime pasirūpinti iš anksto arba gausite atvykę);
 • Arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos;
 • priemoka už vienvietį kambarį - 455 Eur;

Kelionės kaina gali neženkliai keistis priklausomai nuo USD/EUR kurso.

Privalumai:

 • nedidelė keliautojų grupė - ne daugiau kaip 12  žmonių;
 • garantuotas išvykimas - kelionė įvyks net esant tik 2 asmenims;
 • profesionalus anglakalbis gidas;
 • keliautojai iš įvairių pasaulio kraštų;
 • pusryčiai ir vakarienė (arba pietūs) visos kelionės metu;
 • lankstumas - dėl nedidelio keliautojų skaičiaus turo metu, gidas pasistengs atsižvelgti į Jūsų individualius poreikius;
 • komfortabilumas - važiavimas 4x4 automobiliu;
 • unikali galimybė iš arti susipažinti su tikra Omano kultūra, istorija ir gamta.

Apmokėjimas: pilnas apmokėjimas likus ne mažiau kaip 45 d. iki kelionės pradžios.

Atšaukimas:

 • likus 55 - 46 d. iki kelionės pradžios - negrąžinama 25% turo kainos.
 • likus 45 d. iki kelionės pradžios visa suma negrąžinama.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 602) 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 7 d.

Kelionės datos:

2020-04-12

2020-04-26


Kaina nuo:1745 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS