Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Pažintinė kelionė į Izraelį Izraelis - Jordanija Izraelis - Negyvoji jūra Express turas į Izraelį

8 dienų pažintinė kelionė į Izraelį

Garantuoti išvykimai kasdien

 

1 diena (sekmadienis). Vilnius - Tel Avivas

Skrydis Vilnius - Tel Avivas. Atvykimas į Ben Guriono oro uostą, pasitikimas, pervežimas ir apgyvendinimas Netanijos viešbutyje.

2 diena (pirmadienis). Tel Avivas - Jafa

Apžvalginė ekskursija po Tel Avivą ir jo senamiestį - Jafą, kur pasak legendos pradėta statyti Nojaus arka ir Persėjas išlaisvino Andromedą. Pasivaikščiojimas po siauras senamiesčio gatveles, kurios mena Aleksandro Makedoniečio, Ričardo Liūtaširdžio ir Napoleono Didžiojo laikus. Senamiestyje daug dailininkų dirbtuvių, jaukių kavinių, restoranų. Apsilankysime vienoje didžiausių pasaulyje deimantų biržų. Nakvynė viešbutyje Netanijoje.

3 diena (antradienis). Galilėja (už papildomą mokestį) arba laisva diena prie jūros.

Išvykimas į vieną didžiausių Galilėjos miestų Nazaretą. Aplankysime Šventosios Šeimos namą, Tabchą, Palaimos kalną, šv. Grotą, kurioje arkangelas Gabrielius apsireiškė Marijai, vietas, susijusias su Jėzaus gyvenimu ir stebuklais.Tęsime kelionę į Kafarnaumo miestą, įsikūrusį Galilėjos jūros (Kinereto ežero) pakrantėje. Jėzus čia išgyveno svarbų periodą, kurio metu gydė žmones, skaitė pamokslus; čia įvyko ne vienas Jėzaus stebuklas. Aplankysite Palaiminimo kalną, kur Kristus pasakė garsųjį pamokslą. Sustosite Tabhoje, įsikūrusioje šiaurinėje Galilėjos ežero pusėje. Tabha - viena iš svarbiausių biblinių vietų, kur Jėzus pamaitino minią padalindamas penkis kepalus duonos ir dvi žuvis. Išvykimas į Tveriją, vieną iš keturių žydų šventųjų miestų. Nakvynė viešbutyje Netanijoje.

4 diena (trečiadienis). Betliejus ir Jeruzalė

Jėzaus gimimo vieta - Betliejus. Miestas vienodai reikšmingas tiek krikščionims, tiek judėjams. Centrinėje Betliejaus aikštėje stovi Kristaus gimimo bazilika - bizantiškojo periodo kūrinys. Tai paminklas Kristaus atėjimui į pasaulį. Po centrine nava esanti kripta, tiksliau keturiolikos kampų sidabro žvaigždė grindinyje, žymi tikslią Jėzaus gimimo vietą.

Atvykimas į Jeruzalę - miestą, kurio istorija ir dabartis yra susijusi su trimis pagrindinėmis monoteistinėmis religijomis - judėjams šventa vieta yra Raudų siena, krikščionims - Kristaus gyvenimo, kančios, mirties ir prisikėlimo vietos, musulmonams - Al Aksa mečetė. Tai miestas, kuris nepaisant besilankančiojo religijos, kiekvienam suteikia nepatirtų emocijų ir sužadina smalsumą bei nerimą. Neveltui Jeruzalė vadinama Dievo buveine. Apžiūrėsime kitas žymias vietas: Kristaus kančios kelias, Viešpaties Kapo bažnyčią, kuri ženklina vietą, kur Jėzus buvo nukryžiuotas, palaidotas, o vėliau prisikėlė; Dominus Flevit šventovę, kur Jėzus verkė dėl Jeruzalės likimo. Nakvynė viešbutyje Netanijoje.

5 diena (ketvirtadienis). Per Judėjos dykumą - pailsėti prie Negyvosios jūros

Keliaujame prie Negyvosios jūros. Judėjos dykuma. Maudynės sūriausioje pasaulyje jūroje. Apsilankome specializuotoje kosmetikos parduotuvėje, kur parduodami produktai, pagaminti iš Negyvosios jūros mineralų. Negyvosios jūros druskos ir purvo gydomosios savybės buvo žinomos nuo seniausių laikų. Šios jūros stebuklingomis gydomosiomis galiomis tikėjo ir naudojosi Aristotelis, Erodas Didysis, Kleopatra ir kiti žymūs žmonės. Vykstame į Netaniją. Nakvynė viešbutyje.

6 diena (penktadienis). Poilsis Netanijoje, prie Viduržemio jūros

Pusryčiai ir nakvynė viešbutyje Netanijoje arba ekskursija už papildomą mokestį.

7 diena (šeštadienis). Poilsis Netanijoje, prie Viduržemio jūros

Pusryčiai ir nakvynė viešbutyje Netanijoje arba ekskursija už papildomą mokestį.

8 diena (sekmadienis). Tel Avivas - Vilnius

Pusryčiai, pervežimas autobusu į Tel Avivo oro uostą. Skrydis Tel Avivas - Vilnius.

Pastaba: galimas kelionės maršruto pasikeitimas dėl šventinių dienų ar dėl priežasčių, nepriklausančių nuo kelionės organizatorių.

Kelionės kaina nuo 520 Eur (vienam asmeniui su pusryčiais)

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
  • Maitinimas: BB - pusryčiai arba HB - pusryčiai ir vakarienė (už papildomą mokestį);
  • Ekskursijos su rusakalbiu gidu
  • Skrydis Vilnius - Tel Avivas - Vilnius (nuo 230 EUR/asm.); tiesioginiai skrydžiai kiekvieną antradienį, ketvirtadienį ir šeštadienį
  • Sveikatos draudimas;
  • Asmeninės išlaidos;
  • Arbatpinigiai
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.


Kaina nuo:520 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika