Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Pažintinė kelionė į Izraelį Izraelis - Jordanija Izraelis - Negyvoji jūra Express turas į Izraelį

11 dienų kelionė. Izraelis - Jordanija

1 diena (ketvirtadienis). Vilnius - Tel Avivas

Skrydis Vilnius - Tel Avivas. Atvykimas į Ben Guriono oro uostą, pasitikimas, pervežimas ir apgyvendinimas Jeruzalės viešbutyje.

2  diena (penktadienis). Jerichas. Judėjų dykuma

Pažintis su Jerichu. Pavadinimas, išvertus iš hebrajų kalbos, reiškia „mėnulis“. Jerichas, kaip manoma, buvo vienas pirmųjų pasaulyje Mėnulio dievybės kulto centrų. Pirmą kartą Jericho vardas buvo paminėtas Skaičių knygoje (ketvirtoji Senojo Testamento knyga). Manoma, kad Jerichas yra viena seniausių pasaulyje gyvenviečių, pastatytų daugiau nei prieš 10.000 metų.  Karantalio vienuolynas, Pagundų kalnas, ant kurio vienuoliai, toje vietoje kur Velnias gundė Jėzų, pastatė vienuolyną, Eliziejaus sūrusis šaltinis.  Apsilankymas Gerasimo Jordaniečio vienuolyne, kuriame  Šventoji šeima buvo sustojusi pailsėti pakeliui į Egiptą.  Jėzaus krikšto vieta prie Jordano upės. Pažintis su žydų tradicijomis - šabo šventimas. Nakvynė viešbutyje Jeruzalėje.

3 diena (šeštadienis). Betliejus ir Jeruzalė

Jėzaus gimimo vieta - Betliejus. Miestas vienodai reikšmingas tiek krikščionims, tiek judėjams. Centrinėje Betliejaus aikštėje stovi Kristaus gimimo bazilika - bizantiškojo periodo kūrinys. Tai paminklas Kristaus atėjimui į pasaulį. Po centrine nava esanti kripta, tiksliau keturiolikos kampų sidabro žvaigždė grindinyje, žymi tikslią Jėzaus gimimo vietą.

Atvykimas į Jeruzalę - miestą, kurio istorija ir dabartis yra susijusi su trimis pagrindinėmis monoteistinėmis religijomis - judėjams šventa vieta yra Raudų siena, krikščionims - Kristaus gyvenimo, kančios, mirties ir prisikėlimo vietos, musulmonams - Al Aksa mečetė. Tai miestas, kuris nepaisant besilankančiojo religijos, kiekvienam suteikia nepatirtų emocijų ir sužadina smalsumą bei nerimą. Neveltui Jeruzalė vadinama Dievo buveine. Apžiūrėsime kitas žymias vietas: Kristaus kančios kelias, Viešpaties Kapo bažnyčią, kuri ženklina vietą, kur Jėzus buvo nukryžiuotas, palaidotas, o vėliau prisikėlė; Dominus Flevit šventovę, kur Jėzus verkė dėl Jeruzalės likimo. Nakvynė viešbutyje Jeruzalėje.

4 diena (sekmadienis). Negyvoji jūra

Keliaujame prie Negyvosios (Mirties) jūros. Judėjos dykuma. Maudynės sūriausioje pasaulyje jūroje. Apsilankome specializuotoje kosmetikos parduotuvėje, kur parduodami produktai, pagaminti iš Negyvosios jūros mineralų. Negyvosios jūros druskos ir purvo gydomosios savybės buvo žinomos nuo seniausių laikų. Šios jūros stebuklingomis gydomosiomis galiomis tikėjo ir naudojosi Aristotelis, Erodas Didysis, Kleopatra ir kiti žymūs žmonės. Nakvynė Tel Avivo viešbutyje.

5 diena (pirmadienis). Tel Avivas - Jafa

Apžvalginė ekskursija po Tel Avivą ir jo senamiestį - Jafą, kur pasak legendos pradėta statyti Nojaus arka ir Persėjas išlaisvino Andromedą. Pasivaikščiojimas po siauras senamiesčio gatveles, kurios mena Aleksandro Makedoniečio, Ričardo Liūtaširdžio ir Napoleono Didžiojo laikus. Senamiestyje daug dailininkų dirbtuvių, jaukių kavinių, restoranų. Apsilankysime vienoje didžiausių pasaulyje deimantų biržų. Nakvynė Tel Avivo viešbutyje.

6 diena (antradienis). Galilėja

Išvykimas į vieną didžiausių Galilėjos miestų Nazaretą. Aplankysime Šventosios Šeimos namą, Tabchą, Palaimos kalną, šv. Grotą, kurioje arkangelas Gabrielius apsireiškė Marijai, vietas, susijusias su Jėzaus gyvenimu ir stebuklais.Tęsime kelionę į Kafarnaumo miestą, įsikūrusį Galilėjos jūros (Kinereto ežero) pakrantėje. Jėzus čia išgyveno svarbų periodą, kurio metu gydė žmones, skaitė pamokslus; čia įvyko ne vienas Jėzaus stebuklas. Aplankysite Palaiminimo kalną, kur Kristus pasakė garsųjį pamokslą. Sustosite Tabhoje, įsikūrusioje šiaurinėje Galilėjos ežero pusėje. Tabha - viena iš svarbiausių biblinių vietų, kur Jėzus pamaitino minią padalindamas penkis kepalus duonos ir dvi žuvis. Išvykimas į Tveriją, vieną iš keturių žydų šventųjų miestų. Nakvynė Tel Avivo viešbutyje.

7 diena (trečiadienis). Haifa - Keisarija - Akas

Ryte keliausime į Haifą – miestą, įsikūrusį prie Viduržemio jūros įlankos ant Karmelio kalno. Aplankysime XIII a. Karmeličių vienuolyną ir Stella Maris bažnyčią, įspūdingą Bahajų centro kompleksą ir babidų sektos įkūrėjo Babo kapavietę ir pasakišlp grožio „Persiškus sodus“. Tęsiame kelionę į karaliaus Erodo miestą Cezarėją. Apžiūrime romėnų laikų amfiteatrą, nuo II a. išlikusį vandentiekį – akveduką, XII-XIII a. kryžiuočių mietso - tvirtovės griuvėsius. Vykstame į senąjį Ako miestą, kurio istorija siekia keturis tūkstantmečius. Aplankysime viduramžių laikų senamiestį, turkų turgų, mečetę, pastatytą turkų sultono Al - Džazaro ir galingą kryžiuočių tvirtovę. Nakvynė Tel Avivo viešbutyje.

8 diena (ketvirtadienis). Džarašas

Ekskursija į Džarašą. Džarašas - tai įspūdingas ir vienas didžiausių bei geriausiai išlikusių senovės romėnų miestų, vadinamas Rytų Pompėja. Čia daug gerai išsilaikiusių senovės miesto statinių tiek romėniškų, tiek graikiškų - teatrų, gatvių, grįstų aikščių, puikių kolonadų, fontanų ir kitų paminklų. Džarašas garsėja kasmet vykstančiu kultūros ir meno festivaliu, kuriame dalyvauja atlikėjai  iš visų Rytų Arabijos šalių. Nakvynė viešbutyje Amane.

9  diena (penktadienis). Amanas - Madaba - Nebo kalnas
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Jordanijos sostinę Amaną, senovėje vadintą Filadelfija. Amanas - geriausia vieta Jordanijoje pirkiniams ir suvenyrams. Rytinis Amanas - senamiestis, labiau vargingųjų rajonas, yra islamiškas ir labai konservatyvus, o Vakarinis Amanas yra visai kitas - vakarietiškas pasaulis, su prašmatniais viešbučiais, kavinėmis, meno galerijomis, prabangiais gyvenamaisiais rajonais. Žymiausios vietos: Romėniškasis teatras, Odeonas ir Citadelė, mečetės. Galima apsilankyti Archeologijos, Etnografijos,  automobilių muziejuose. Išvykimas į Madabą, gyvuojančią 3500 metų ir garsią senomis mozaikomis.  Žymiausia mozaika - pats seniausias Šventosios žemės žemėlapis, menantis imperatoriaus Justiniano laikus. Išvykimas į Nebo kalną, kuriame yra memorialas pranašui Mozei. Tai pati lankomiausia vieta Jordanijoje. Čia lankėsi ir popiežius Jonas Paulius II savo vizito Jordanijoje metu. Nuo kalno atsiveria neužmirštamas vaizdas į „Pažadėtąją žemę". Išvykimas į Karakos pilį. Pasibaigus ekskursijai kelionė į Petrą. Vakare sugrįžimas į Amaną. Vakarienė nacionaliniame restorane. Nakvynė viešbutyje Amane.

10  diena (šeštadienis). Petra

Ekskursija po Petrą - vieną gražiausių ir įspūdingiausių Jordanijos lankytinų vietų. Petra - prieš 2200 metų iškalta uolose tarp beveik neprieinamų kalnų. Net ir mūsų laikais jį pasiekti galima tik pėsčiomis arba raitomis ant arklio. Visą dieną praleisite įspūdingame raudonajame mieste, kuris laikomas architektūros šedevru. Amžių bėgyje tarp kalnų užsislėpęs miestas buvo užmirštas ir 1812 metais vėl atrastas iš naujo. Šventyklos, rūmai, vienuolynai, gyvenamieji namai olose, kapavietės, amfiteatras, talpinantis 3000 žmonių paliks neužmirštamus prisiminimus. Nakvynė Tel Avivo viešbutyje.

11  diena (sekmadienis). Tel Avivas - Vilnius

Pervežimas autobusu į Tel Avivo oro uostą. Skrydis Tel Avivas - Vilnius.

Kelionės kaina apsistojus 3* viešbučiuose:

nuo 1487 USD/asm. - gyvenant dviviečiame kambaryje
nuo 2099 USD/asm. - gyvenant vienviečiame kambaryje
nuo 1450 USD/asm. - trečiam suaugusiam dviviečiame kambaryje
nuo 1143 USD/asm. - vaikui (iki 12 m.) asistojus dviviečiame kambaryje kartu su tėvais

Kelionės kaina apsistojus 3,5* - 4* viešbučiuose:

nuo 1720 USD/asm. - gyvenant dviviečiame kambaryje
nuo 2520 USD/asm. - gyvenant vienviečiame kambaryje
nuo 1680 USD/asm. - trečiam suaugusiam dviviečiame kambaryje
nuo 1295 USD/asm. - vaikui (iki 12 m.) apsistojus dviviečiame kambaryje kartu su tėvais

Kelionės kaina apsistojus 4,5* - 5* viešbučiuose:

nuo 2150 USD/asm. - gyvenant dviviečiame kambaryje
nuo 3315 USD/asm. - gyvenant vienviečiame kambaryje
nuo 2100 USD/asm. - trečiam suaugusiam dviviečiame kambaryje
nuo 1545 USD/asm. - vaikui (iki 12 m.) apsistojus dviviečiame kambaryje kartu su tėvais

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
 • Maitinimas: BB - pusryčiai arba HB - pusryčiai ir vakarienė;
 • Ekskursijos su rusakalbiu gidu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius - Tel Avivas - Vilnius (kaina nuo 230 Eur/asm.)
 • Sveikatos draudimas
 • Asmeninės išlaidos
 • Arbatpinigiai
 • Vakarienės kaina apsistojus 3* viešbučiuose 240 USD/asm.
 • Vakarienės kaina apsistojus apsistojus 3,5* - 4* viešbučiuose 360 USD/asm.
 • Vakarienės kaina apsistojus apsistojus 4,5* - 5* viešbučiuose 480 USD/asm.

Pastaba: atsiskaitoma Eur pagal galiojantį Eur/USD dienos keitimo kursą.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 11 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1475 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika