Paslaptingoji Portugalija Mįslingoji Portugalija Manoji Portugalija

Pažintinis turas "Mįslingoji Portugalija"

8 dienų/7 naktų pažintinis turas. Garantuoti išvykimai kiekvieną pirmadienį, ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį, sekmadienį

Lisabona - Sintra - Kaskais - Obidos - Batalija - Alkobasa - Fatima - Porto - Braga - Guimaraes - Koimbra -  Tomar - Mafra - Eriseira - Azeitao - Setubal - Arrabida
8 dienos / 7 nakvynės
 
1 diena 
Lisabona
Atvykimas. Nuvežimas į viešbutį. Nakvynė Lisabonoje.
 
2 diena
Lisabona - Sintra
Po pusryčių išvykimas į žavų Sintros miestelį, buvusią Portugalijos karalių vasaros rezidenciją. Šią vietą buvo pamėgę bohemos atstovai, poetai ir rašytojai. Sintros apylinkių gamta buvo neišsenkamas XIX a. romantiškosios kartos menininkų įkvėpimo šaltinis. Apsilanjysite Quinta da Regaleira rūmuose. Vėliau Jūsų laukia ekskursija į Karaliaus rūmus, pasivaikščiojimas po senamiestį. Pietūs nacionaliniame restorane Sintroje. Toliau vyksite į iškyšulį Cabo da Roca - labiausiai į vakarus nutolusį Europos tašką, nuo kurio atsiveria neaprėpiamos vandenyno platybės. 
Užsuksite į Kaskais ir Estoril - nuostabiausius Portugalijos kurotus, kur įsikūrusios prabangios vilos ir gurmaniški restoranai. Netoli Kaskais išvysite vaizdingą uolą, dar vadinamą „Drakono nasrais", kurią gaubia daugybė mistiškų padavimų ir gandų. Apsilankysite labaiausiai į vakarus nutolusiame Europos žemyno taške, kur galėsite pasigrožėti nepaprasta panorama. Vakarienė su Fado programa. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė Lisabonoje.
Apžvalginė ekskursija po Lisaboną - kosmopolitišką šiuolaikinės Portugalijos sostinę, įsikūrusią Tejo upės žiotyse. Lisabona - tai Atlanto vandenyno vartai. Apsilankymas istoriniame Lisabonos rajone  Belem. Čia išliko puikių XVI architektūros, pasižyminčios jūrinės tematikos ornamentų gausa, pavyzdžių. Vienas jų - Belem bokštas ant upės kranto. Spėjama, jog jis stovi toje vietoje, iš kurios legendinis Vasco da Gama pradėjo savo kelionę laivais į užjūrio kraštus. Nuo šio bokšto atsiveria vaizdas, kurio pagrindinis akcentas - žymusis Atradimų monumentas. Karietų ar jūrininkystės muziejus.
Grįžimas į viešbutį. Vakarienė nacionaliniame restorane su fado programa. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.
 
3 diena
Obidos - Batalja - Alkobasa - Tomar
Atvyksite į Obidos. Tai nedidelis vaizdingas miestelis turintis kitą neoficialų pavadinimą- "Tiltų miestas". Senovėje, Portugalijos karaliai dažnai atvykdavo į Obidos  praleisti savo medaus mėnesio. Vietovė išsiskiria gražiais namais su raudonais stogais ir jaukiais kiemais. Nedidelese gatvese ir grakščiose bažnyčiose noriai lankosi ne vien  vietiniai gyventojai. Ypatingos šlovės nusipelnė senoji Šventosios Marijos bažnyčia. Kartą Obidos užėmė arabai, kurie apsupo miestelio sienas. Jie išliko iki šių dienų.
Po to vykstate į Bataliją. Miestas garsus Santa Maria da Victoria vienuolynu, kuris yra vienas ryškiausių portugalų gotikinės architektūros pavyzdžių. Visuose puošybos elementuose pastebimi puošnūs manuelino ir anglų gotikos bruožai.
Alkobasa - dar vienas ankstyvosios gotikos pavyzdys, įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Turo metu susipažinsite su portugališkąja "Romeo ir Džiuljetos" istorija - liūdna, bet kartu kerinčia karališkosios poros Ines de Castro ir Pedro I meilės legenda.

Tęsite kelionę į Tomar, kur, kaip teigia kai kurie šaktiniai, saugiai paslėptas šventasis Gralis. Miestas buvo įkuras XII a. pabaigoje Didžiojo Tamplietių Ordino Magistro įsakymu. 1983 m. Tomar vienuolynas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo dąrašą.  Jame kuriame pinasi romanikos, gotikos, manuelino ir renesanso architektūros stiliais. (Pietūs nacinaliniame restorane). Grįžimas į Lasaboną. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

4 diena
Lisabona - Porto
Po pusryčių išvykimas į Porto. Atvykus pietūs tradiciniame restorane. Leisitės į apžvalginę ekskursiją pėsčiomis po Porto miestą: išvysite Sao Bento traukinių stotį, išpuoštą azulejo keraminėmis plytelėmis, aukščiausią miesto bokštą – Klerigos varpinę ir baroko stiliaus katedrą. Vingiuotomis pasieksite Douru upės prieplauką, nuo kurios prieš Jūsų akis atsivers pasakiška miesto panorama. Išvysite 352 m ilgio geležinkelio tiltą Ponte de D. Maria Pia, 1877 m. suprojekuotą paties Gustavo Eifelio. Nusileisite į vyno rūsius, kuriuose susipažinsite su garsaus portugališko vyno portveino istorija. Portveino degustacija. Vakare Jūsų laukia kruizas Douro upe. Nakvynė viešbutyje.
 
5 diena
Braga - Guimaraes
Po pusryčių - visos dienos ekskursija.
Braga - religinis, pramoninis ir kltūrinis šalies centras. 5 km nuo Bragos yra viena svarbiausių Portugalijos šventovių - Bon Žezut - du Monte.
Miestas didžiuojasi Savo senamiesčiu, Rotuše (XVII a.), Mizerekordija cerkve (XVI a.), Katedros Soboru (XVII a.). Pietūs nacionaliniame restorane.
Guimaraes miestelis laikomas "nacijos gimtinė". Čia gimė pirmasis Karalius Alfonsas Enrikes I. Iki mūsų laikų išlikusi sena tvirtovė su San Migelio varpine, kurioje buvo karūnuotas Alfonsas. Miestas žavi senamiesčio gatvelėmis, menančiomis viduramžių laikus, San Oliveiros bei Sv. Pranciškaus cerkvėmis (XVI a. pradžia).
Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Porte.
 
6 diena
Porto - Fatima - Koimbra - Lisabona
apusryčiavę vyksite į senąją Portugalijos sostinę - Koimbrą.
Koimbra - senovinis universitetinis miestelis, kuriame pajusite ypatingą atmosferą. Aplankysite vieną seniausių Europos universitetų, įkurtą dar 1290 m. Apžiūėsite romėnų laikų palikimą - kadaise galingo Conimbriga miesto griuvėsius. Pietūs nacionaliniame restorane.
Fatima - piligrimų miestas, apgaubtas tikėjimo ir religingumo aureole. Teigiama, kad 1917 m. vietiniams vaikams čia apsireiškė Dievo Motina. 1930 m. šis stebuklas buvo oficialiai pripažintas bažnyčios. Aikštė, į kurią pamaldoms iš viso pasaulio suplaukia tikintieji yra didesnė už aikštę prie Šv. Petro bazilikos Romoje. Mergelės Marijos šventyklos aplankymas. Grįžimas į Lisaboną.
Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.
 
7 diena
Lisabona - Mafra - Portugalijos Provincija (Eriseira - Žoze Franku - Mafra)
Pusryčiai viešbutyje. 13:00 val išvykimas iš viešbučio. Degustaciniai pietūs rodizio tipo braziliškame restorane, kuriame galėsite išmėginti 7 rūšių mėsą virtą ant iešmo. Apsilankysite Eriseira miestely ant vandenyno kranto, su kuriuo siejama galybė Portugalijos istorijos įvykių. Jose Franco kaimelis - muziejus po atviru dangumi - tipiškas XX a. pradžios Portugalijos buities atspindys. Mafra centro apžvalga. Grįžimas į Lisaboną.
 
8 diena
Lisabona
Eskursija po Lisaboną: balandžio 25-osios tiltas, Vasko de Gama tiltas, Azeitao vynų rūsiai, Arrabida gamtos rezervatas, Setubal. Degustacinis meniu pietų metu - turėsite galimybę išmėginti įvairias žuvies rūšis. Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą.
 
Kelionės kaina asmeniui apsistojus 3* viešbučiuose:
615 Eur/asm. - dviviečiame kambaryje
780 Eur/asm. - vienviečiame kambaryje
575 Eur/asm. - trečiam suaugusiam dviviečiame kambaryje
385 Eur/asm. - vaikui (iki 12 m.) su tėvais gyvenant dviviečiame kambaryje
 
Kelionės kaina asmeniui apsistojus 4* viešbučiuose:
665 Eur/asm. dviviečiame kambaryje
845 Eur/asm. vienviečiame kambaryje
625 Eur/asm. trečiam suaugusiam dviviečiame kambaryje
415 Eur/asm. vaikui (iki 12 m.) su tėvais gyvenant dviviečiame kambaryje
 
Į turo kainą įskaičiuota:
• pervežimai iš / į oro uosto;
• 6 pietūs nacionaliniame restorane (su gėrimais);
• 1 vakarienė su fado programa (su gėrimais);
• komfortabilus transportas ekskursijų metu;
• rusiškai kalbančio gido paslaugos kelionės metu;
• apgyvendinimas 3* ar 4* viešbučiuose su pusryčiais;
• vyno rūsių lankymas ir degustacija.
 
Į turo kainą neįskaičiuota:
• Skrydis Vilnius - Lisabona - Vilnius (nuo 263 Eur/asm.), Ryga - Lisabona - Ryga (nuo 256 Eur/asm.);
• muziejų, kruizo bilietai (20 eurų);
• kruizas Douru upe.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:593.72 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika