Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Paslaptingoji Portugalija Mįslingoji Portugalija Manoji Portugalija

Pažintinis turas "Paslaptingoji Portugalija"

8 dienų/7 naktų pažintinis turas. Garantuoti išvykimai kiekvieną pirmadienį, ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį ir sekmadienį

Lisabona - Sintra - Kaskais - Obidos - Batalija - Alkobasa - Fatima - Porto - Braga - Guimaraes - Koimbra - Evora
8 dienos / 7 nakvynės
 
1 diena  Lisabona 
Atvykimas. Nuvežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė Lisabonoje.
 
2 diena  Lisabona - Sintra
Po pusryčių - apžvalginė ekskursija po Lisaboną - kosmopolitišką šiuolaikinės Portugalijos sostinę, įsikūrusią Tejo upės žiotyse. Lisabona - tai Atlanto vandenyno vartai. Apsilankymas istoriniame Lisabonos rajone Belém. Čia išliko puikių XVI a architektūros, pasižyminčios jūrinės tematikos  ornamentų gausa, pavyzdžių. Vienas jų -  Belém bokštas ant Targaus upės kranto. Spėjama, jog jis stovi  toje vietoje, iš kurios  legendinis  Vasco da Gama pradėjo savo kelionę laivais į užjūrio kraštus. Nuo bokšto atsiveria įsimintinas vaizdas, kurio pagrindinis akcentas - žymusis Atradimų monumentas. Apsilankymas karietų muziejuje. Pamatysite nuostabų Jeronimos vienuolyną, įkurtą 1450 metais.
Apžvalginė ekskursija po Sintrą. Quinta Da Regaleira rūmai.  Apžvalginis turas po Kaskais ir Estoril - nuostabiausius Portugalijos kurotus, kur įsikūrusios prabangios vilos ir gurmaniški restoranai. Netoli Kaskais išvysite vaizdingą uolą, dar vadinamą „Drakono nasrais", kurią gaubia daugybė mistiškų padavimų ir gandų. Apsilankysite vakariausiame Europos žemyno taške, kur galėsite pasigrožėti nepaprasta panorama. Vakarienė su Fado programa. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė Lisabonoje.
 
3 diena Obidos - Alkobasa - Batalija - Tomar
Atvyksite į Obidos. Tai nedidelis vaizdingas miestelis turintis kitą neoficialų pavadinimą- "Tiltų miestas". Senovėje, Portugalijos karaliai dažnai atvykdavo į Obidos  praleisti savo medaus mėnesio. Vietovė išsiskiria  gražiais namais su raudonais stogais ir jaukiais kiemais. Nedidelese gatvese ir grakščiose bažnyčiose noriai lankosi ne vien  vietiniai gyventojai. Ypatingos šlovės nusipelnė senoji Šventosios Marijos bažnyčia. Kartą Obidos užėmė arabai, kurie apsupo miestelio sienas. Jie išliko iki šių dienų.
Po to vykstate į Bataliją. Miestas garsus Santa Maria da Victoria vienuolynu, kuris yra vienas ryškiausių portugalų gotikinės architektūros pavyzdžių. Visuose puošybos elementuose pastebimi puošnūs manuelino ir anglų gotikos bruožai.
Alkobasa - dar vienas ankstyvosios gotikos pavyzdys, įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Turo metu susipažinsite su portugališkąja "Romeo ir Džiuljetos" istorija - liūdna, bet kartu kerinčia karališkosios poros Ines de Castro ir Pedro I meilės legenda.

Tęsite kelionę į Tomar, kur, kaip teigia kai kurie šaktiniai, saugiai paslėptas šventasis Gralis. Miestas buvo įkuras XII a. pabaigoje Didžiojo Tamplietių Ordino Magistro įsakymu. 1983 m. Tomar vienuolynas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo dąrašą.  Jame kuriame pinasi romanikos, gotikos, manuelino ir renesanso architektūros stiliais. (Pietūs nacinaliniame restorane). Grįžimas į Lasaboną. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.
 
4 diena Lisabona - Porto
Po pusryčių išvykimas į Porto. Atvykus pietūs tradiciniame restorane. Leisitės į apžvalginę ekskursiją pėsčiomis po Porto miestą: išvysite Sao Bento traukinių stotį, išpuoštą azulejo keraminėmis plytelėmis, aukščiausią miesto bokštą – Klerigos varpinę ir baroko stiliaus katedrą. Vingiuotomis pasieksite Douru upės prieplauką, nuo kurios prieš Jūsų akis atsivers pasakiška miesto panorama. Išvysite 352 m ilgio geležinkelio tiltą Ponte de D. Maria Pia, 1877 m. suprojekuotą paties Gustavo Eifelio. Nusileisite į vyno rūsius, kuriuose susipažinsite su garsaus portugališko vyno portveino istorija. Portveino degustacija. Vakare siūlome vykti į kruizą Douro upe (10 EUR/asm.). Nakvynė viešbutyje.
 
5 diena Braga - Guimaraes
Išvikimas į Bragą. Romos imperijos klestėjimo laikais Bragoje susikirsdavo 5 pagrindiniai keliai, kurie prisidėjo prie jos ilgalaikio klestėjimo. Gana ilgą laiką šis miestas buvo, Romos provincijos Galletsiya sostinė. Mūsų laikais Braga yra teologinių studijų centras, dėl to miestas pramintas "Arkivyskupų miestu" . Beveik keturios dešimtys bažnyčių ir rūmų – tai  turtas, kurį vietiniai gyventojai tvirtai išsaugojo ir brangina šiandien.  Aplankysite Bom Jesus bažnyčią do Monte. Ji pastatyta kalnų terasoje, kurioje iškalti senoviniai laiptai. Bom Jesus bažnyčia nuo seno laikoma krikščionių piligrimystės vieta. Kai kurie piligrimai net pasiryžta į bažnyčią užlipti keliais, stengdamiesi įveikt per šimtmečius nusidėvėjusius laiptus.
Atvykimas į Guimaraes, Portugalijos tautos lopšį. Čia aplankysite miniatiūrinę Romaninio stiliaus koplyčią San Miguel, bei centrinėje miesto dalyje išsilaikiusius viduramžių dvarus, šventąją Francisco Oliveira XIV bažnyčią. Nepaisant to, kad dabar mieste gana gerai išvystyta pramonė, kultūros paveldas kruopščiai prižiūrimas ir atviras turistams. Šiame žavingame miestelyje galima atsekti architektūros raidą, pamatyti, kaip per amžių amžius keitėsi jos struktūra.
Nakvynė viešbutyje Porto.
 
6 diena Porto - Koimbra - Fatima - Lisabona
Apsilankymasis Koimbroje ir Fatimoje. Papusryčiavę vyksite į senąją Portugalijos sostinę - Koimbrą.
Koimbra - senovinis universitetinis miestelis, kuriame pajusite ypatingą atmosferą. Aplankysite vieną seniausių Europos universitetų, įkurtą dar 1290 m. Apžiūėsite romėnų laikų palikimą - kadaise galingo Conimbriga miesto griuvėsius. Pietūs nacionaliniame restorane.
Fatima - piligrimų miestas, apgaubtas tikėjimo ir religingumo aureole. Teigiama, kad 1917 m. vietiniams vaikams čia apsireiškė Dievo Motina. 1930 m. šis stebuklas buvo oficialiai pripažintas bažnyčios. Aikštė, į kurią pamaldoms iš viso pasaulio suplaukia tikintieji yra didesnė už aikštę prie Šv. Petro bazilikos Romoje. Mergelės Marijos šventyklos aplankymas. Grįžimas į Lisaboną.
Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.
 
7 diena Evora
Po pusryčių viešbutyje vyksite į istorinį Evoros miestą, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Tai vienas iš seniausių ir gražiausių miestų ne tik Portugalijoje, bet ir visoje Europoje. Čia išvysite galybę unikalių istorinių, architektūrinių paminklų, menančių  skirtingas epochas. Degustaciniai pietūs braziliškame restorane, kurių metu padragausite 7 mėsos, keptos ant iešmo, rūšių.
Grįžimas į Lisaboną. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.
 
8 diena Lisabona
Pervežimas į oro uostą.
 
Kelionės kaina apsistojus 3* viešbučiuose:
 
nuo 550 Eur /asm. (1899 Lt) - gyvenant dviviečiame kambaryje
nuo 750 Eur/asm. (2590 Lt) - gyvenant vienviečiame kambaryje
nuo 490 Eur/asm. (1692 Lt) - trečiam suaugusiam dviviečiame kambaryje
320 Eur/asm. (1105 Lt) - vaikui (iki 12 m.) asistojus dviviečiame kambaryje kartu su tėvais
 
Kelionės kaina apsistojus 4* viešbučiuose:
 
nuo 620 Eur (2140 Lt) gyvenant dviviečiame kambaryje
nuo 840 Eur (2900 Lt)  gyvenant vienviečiame kambaryje
nuo 520 Eur (1795 Lt)  trečiam suaugusiam dviviečiame kambaryje
nuo 402.57 Eur (1390 Lt) vaikui (iki 12 m.) su tėvais gyvenant dviviečiame kambaryje
 
Į turo kainą įskaičiuota:
  • Pervežimai iš/į oro uosto;
  • 5 pietūs nacionaliniame restorane (gėrimai pietų metu įskaičiuoti);
  • 1 vakarienė su Fado programa (gėrimai vakarienės metu įskaičiuoti).
  • Komfortabilus transportas ekskursijų metu;
  • Rusiškai kalbančio gido paslaugos kelionės metu;
  • Apgyvendinimas 3* ar 4* viešbučiuose su pusryčiais;
Į turo kainą neįskaičiuota:
  • Skrydis Vilnius - Lisabona - Vilnius 284 Eur, Ryga - Lisabona - Ryga (apie 231.70 Eur/asm.);
  • Įėjimo į lankomus objektus bilietai (~ 45 EUR);
  • Papildomos nakvynės, jei pageidaujate, - 30 EUR/asmeniui dviviečiame kambaryje 3* viešbutyje ar 40 EUR/asmeniui dviviečiame kambaryje 4* viešbutyje.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:535.8 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika