Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


16 dienų. Rytinė ir Vakarinė JAV pakrantė 11 dienų. JAV nacionaliniai parkai 3 dienos. Niujorkas - Niagaros kriokliai 11 dienų. Niujorkas - Niagaros kriokliai - Čikaga

10 dienų turas. Niujorkas - Niagaros kriokliai - Čikaga

Turas su rusakalbių grupe. Garantuotas išvykimas

1 diena. Vilnius - Niujorkas
Skrydis į Niujorką (su vienu tarpiniu persėdimu). Atvykimas ir pervežimas iš oro uosto į viešbutį, poilsis po skrydžio. Nakvynė viešbutyje miesto centre.

2 diena. Niujorkas
Pusryčiai. Apžvalginė visos dienos ekskursija po Niujorką prasideda nuo Manheteno - centrinio miesto rajono.  Apsilankysite Battery parke, iš kurio atsiveria puikus panoraminis vaizdas į Laisvės statulą, kurią 1886 m. prancūzai padovanojo amerikiečiams kaip laisvės ir draugystės simbolį. Iš pradžių statula stovėjo Paryžiuje, tačiau vėliau buvo pervežta į Niujorką. 

 

Tarptautinis finansų centras: žymusis Wall Street, kur įsikūrę didžiausi pasaulio bankai, vertybinių popierių birža ir stambiausių finansinių institucijų centriniai biurai. Iš arti pamatysite garsiausius Manheteno dangoraižius - Empire State Building, Trump World Tower, Crysler Building.

Tęsite išvyką miesto pakrante Pietinio tilto link, iš kur atsiveria miesto panorama.
Bruklino tiltas – vienas seniausių kabančių tiltų JAV, 1825 m ilgio, jungiantis Manheteno ir Bruklino rajonus. Trumpa pažintis su tokiais Niujorko kvartalais kaip China Town ir Little Italy ir Harlemas. Eksursijos metu pamatysite Time Square, Brodvėjų, Rokfelerio centrą, Metropolitano Operą. Užsuksite į Linkolno scenos menų centrą. Centrinias parkas, įkurtas 1958 m., Kolumbijos universitetas – vienas seniausių JAV ir prestižiškiausių pasaulyje universitetų.
Pasibaigus ekskursijai laisvas laikas Manhatane. Grįžimas į viešbutį savarankiškai. Nakvynė viešbutyje miesto centre.

3 diena. Niujorkas
Laisvas laikas Niujorke. Vakare siūlome apsilankyti viename iš garsių Brodvėjaus miuziklų.  Nakvynė viešbutyje miesto centre.

4 diena. Niujorkas - Niagaros kriokliai
Kelionė vaizdingu maršrutu per Niujorko valstiją Niagaros krioklių link (trumpi sustojimai pakeliui kas 3- 4 val.): lygumose plytintys ežerai, kalvų apsupti, upių vingiai. Kelionės metu gidas Jus supažindis su kolonijine šalies praeitimi, XVIII - XIX a. istorija ir to meto ypatumais. Pasiekus kelionės tikslą, stabtelsite Niagaros parke, Niagaros upės pakrantėje. Toliau Jūsų laukia pirmoji pažintis su didingu Niagaros kriokliu, dar vadinamu „griaustinio vandens" kriokliu.  Tai vandeningiausias ir galingiausias krioklys Šiaurės Amerikoje, susiformavęs prieš 25 000 metų. Galėsite pamatyti krioklio galybę tiek dienos metu, tiek sutemus, kada krioklys yra apšvečiamas galingais prožekortiais visomis vaivoryštės spalvomis. Trumpam stabtelsite Niagaros parke, Niagaros upės pakrantėje. Nakvynė viešbutyje, įsikūrusiame šalia Niagaros parko. (Tam tikrais atvejais grupė gali apsistoti viešbutyje Bufalo mieste). 

5 diena Niagaros kriokliai - Klivlandas
Tęsiate kelionę po gamtos draustinį. Ožio sala, iš kurios atsiveria įspūdinga upės ir krioklio panorama. Pageidaujantys už papildomą mokestį galės leistis į kruizą Niagaros upe* iki krioklio (tik sezono metu) arba pasirinkti kruizą, kurio maršrutas eina "po kriokliu" (už kruizą mokama vietoje; plaukimas kruizu neįeina į kelionės kainą). Norintieji turės unikalią galimybę apsilankyti "Vėjų olose" * - ėjimas pėsčiomis per uolą, krioklio link, kur leidžasi milžiniška vandens srovė (apmokėjimas vietoje).

Išvykimas į Klivlandą, Erio ežero pakrantės link (Ohajo valstija). Pažintis su miestu: senasis miesto centras, šiuolaikinės architektūros pastatai Erio pakrantėje. 

 

5 diena Čikaga
Pervežimas į Čikagą (Ilinojaus valstija), trečią pagal dydį JAV miestą, įsikūrusį  Mičigano ežero pakrantėje. Apžvalginė eksursija - Didingoji Mylia (Magnificent Mile), Šiaurinė miesto dalis. Apsilankysite vienoje iš septynių bahajų šventyklų pasaulyje, stabtelsite prie "Art Institute", pasivaikščiose Mičigano ežero pakrante, kur įsikurę daugybė parkų. Nakvynė viešbutyje.

6 diena Čikaga
Tolesnė pažintis su Čikaga: miesto centras, kuriame yra daugiau nei 200 pastatų, kurių aukštis siekia virš 100 metrų, aukščiausias JAV dangoraižis - Willis Tower (norintys galės pakilti į pastato viršūnę). Kruizas Mičigano ežeru  ir Čikago upe (apmokėjimas vietoje). Pasivaikščiojimas miesto centre dar vadinamame "Loop". Bakingemo fontanas, pasikėlimas į Willis Tower apžvalgos aikštelę*, iš kurios atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama (pagal pageidavimą). Jums pageidant yra galimybė apsilankyti Art Institute. Nakvynė viešbutyje.

7 diena Milvokis
Pervežimas į Viskonsino valstijos miestą Milvokį, įsikūrusį Mičigano ežero pakrantėje. Apvalginė ekskursija po miestą: senoji miesto dalis. Grįžimas į Čikagą. Nakvynė viešbutyje Čikagoje.

8 diena Detroitas
Išvykimas į Detroitą - didžiausią Mičigano valstijos miestą. Aplankykite Henry Ford muziejų* (bilietų apmokėjimas vietoje), kuriame po vienu stogu eksponuojami inžinerinės minties raidos ir Amerikos moto industrijos šedevrus. Didžiąją ekspozicijos dalį sudaro automobiliai, tačiau didžiuliame plote įsikūrusiuose paviljonuose pristatoma ryški motorų ir transporto pramonės evoliucijos istorija: nuo namų apyvokos prietaisų iki lėktuvų.  Apgyvendinimas Toledo mieste, Ohajas.

9 diena Toledas - Niujorkas
Grįžimas į Niujorką. Kelias drieksis per Ohajo ir Pensilvanijos valstijas. Kelias tolimas, tačiau kelionė Jums neprailgs, nes pakeliui Jus iš vakarų lydės Pensilvanijos kalnų masyvai. Važiuodami stabtelsite mažuose miesteliuose ir turėsite progą iš arčiau susipažinti su gyvenimo ypatumais Ameriko provincijoje.  Nakvynė viešbutyje Niujorko miesto centre.

10 diena  Niujorkas - Vilnius 
Skrydis namo (su vienu tarpiniu persėdimu). * (Jums pageidaujant galite dar kelias dienas praleisti Niujorke).

Kelionės kaina:
nuo 1869 EUR asmeniui dviviečiame kambaryje*

Į kainą įskaičiuota: 
 • grupinis pervežimas iš oro uosto į viešbutį pirmą kelionės dieną;
  grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą paskutinę kelionės dieną;
 • visi pervežimai komfortabiliu autobusu pagal programą;
 • 4 nakvynės 3* viešbutyje Niujorko centre;
 • 6 nakvynės ekonominės klasės viešbutyje turo metu (Buffalo, Klivledas, Čikaga, Toledo);
 • maitinimas: pusryčiai;
 • apžvalginės ekskursijos su rusakalbiu gidu visos programos metu.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Tarptautinis skrydis ( Vilnius – Niujorkas – Vilnius) nuo ~ 370 EUR
 • Leidimas įvažiuoti į JAV;
 • Asmeninės išlaidos kelionės metu;
 • Pervežimas iš viešbučio į oro uostą;
 • Sveikatos draudimas;
 • Bilietai į mokamus objektus.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 10 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1869 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika