Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


16 dienų. Rytinė ir Vakarinė JAV pakrantė 11 dienų. JAV nacionaliniai parkai 3 dienos. Niujorkas - Niagaros kriokliai 10 dienų. Niujorkas - Niagaros kriokliai - Čikaga

11 dienų turas. JAV Nacionaliniai parkai

Garantuoti išvykimai. Prisijungimas prie rusakalbių grupės1 diena VILNIUS - LOS ANDŽELAS

Pervežimas į oro uostą. Skrydis - Niujorkas - Los Andželas. Atvykimas į Los Andželą. Los Andželas – angelų miestas! Tai daugelio amerikiečių svajonių miestas. Čia vyksta visame pasaulyje garsūs – „Gremi“ ir „Oskaro“ apdovanojimai. Tačiau visų pirma Los Andželas visame pasaulyje garsus kaip kinoindustrijos sostinė. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį. Pirmoji pažintis su miestu. Santa Monikos pakrantė. Holivudo žvaigždžių alėja. Nakvynė viešbutyje.


2 diena LOS ANDŽELAS – SAN DIEGAS
Išvykimas į San Diegą – didelį pajūrio uostą Meksikos pasienyje, garsėjantį švelniu klimatu ir beribiais smėlio paplūdymiais. Ekskursija po miestą apsilankant Krištolinėje katedroje, istoriniame „Coronado“ viešbutyje, Balboa parke, dujinių žibintų kvartale, uosto pakrantėje. Nakvynė viešbutyje Los Andžele.


3 diena LOS ANDŽELAS – DIDYSIS KANJONAS
Pratęsite apžvalginę ekskursiją po miestą. Apsilankymas Getty muziejuje, turinčiame didžiausią pasaulyje privačią vaizduojamojo meno kolekciją. Išvykimas Didžiojo Kanjono link. Nakvynė viešbutyje.


4 diena DIDYSIS KANJONAS – PAUELO EŽERAS
Apsilankymas Didžiojo Kanjono nacionaliniame parke. Didysis Kanjonas (Grand Canyon) – tai stačių šlaitų tarpeklis, kurį suformavo Kolorado upė ir jos intakai Arizonos valstijoje. Tai spalvingas ir kvapą gniaužiantis reginys, susiformavęs per 6 milijonus metų. Beveik visas Didysis Kanjonas, nutįsęs daugiau nei 400 km, priklauso Didžiojo Kanjono nacionalinio parko teritorijai, kuri yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Kanjono gylis – apie 1600-2000 m. Kadaise indėnai pačiame tarpeklyje ar jo urvuose statydavo savo gyvenvietes. Įspūdingo vaizdai, atsiveriantys iš Kanjono apžvalgos aikštelių. Nakvynė viešbutyje.


5 diena DIDŽIOJO BRAISO IR SIONO NACIONALINIAI PARKAI – LAS VEGAS 
Pervežimas į Jutos valstiją. Apsilankymas Braiso nacionaliniame parke. Braiso kanjonas - daugybė arklio pasagos pavidalo amfiteatrų, gamtos išskobtų uolose, rytiniame Paunsaugunto plokščiakalnio pakraštyje, pietų Jutoje. Įvairiausias uolų formas išgraužė vanduo, ledas ir sniegas. Vėliau aplankysite Siono nacionalinį parką, garsėjantį unikalia geologine struktūra ir ypatinga spalvine gama: nuo kreminės iki raudonos. Pervežimas į Las Vegą. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarinio miesto panorama.


6 diena LAS VEGAS
Apžvalginė ekskursija po Las Vego miestą.  Apsilankysite garsiojoje „Strip“ juostoje, garsėjančia įspūdingų kazino ir viešbučių koncentracija. Aplankysite žymiausias miesto vietas. Pageidaujantiems už papildomą mokestį apsilankymas viename iš garsių šou. Nakvynė viešbutyje Las Vege.


7 diena NEVADA - KALIFORNIJA
Išvykimas iš Las Vego. Kelias drieksis dykumą, kurią pakeis Siera-Nevados kalnų panorama ir žaliuojantys Kalifornijos slėniai. Nakvynė viešbutyje Kalifornijos valstijoje.


9 diena JOSEMIČIO NACIONALINIS PARKAS
Apsilankymas nacionaliniame Josemičio nacionaliniame parke. Jūsų laukia kvapą gniaužiantys vizdai: didingi kriokliai, masyvios granito uolos, beribiai slėniai bei gigantiškų sekvojų girios. Pervežimas į San Franciską. Nakvynė viešbutyje.


9 diena SAN FRANSISKAS
San Fransiskas - vienas gražiausių JAV miestų, pastatytas ant daugiau nei 40 kalvų. Miestas žavi savo unikalia atmosfera: Viktorijos epochos stiliaus namai, stačios gatvės, kuriomis į kalną kyla tramvajai. Auksinių Vartų tilto vaizdai, kinų kvartalas, Pier 39, prieplauka kurioje tyso ruonių galybė.  Visa tai Jūs pamatysite apžvalginės ekskursijos po miestą metu. Nakvynė viešbutyje.


10 diena SAN FRANSISKAS
Išsiregistravimas iš viešbučio. Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą skrydžiui namo.      

11 diena  SAN FRANSISKAS - VILNIUS
Atskridimas į Vilnių
 
Kelionės kaina:
nuo 1360 EUR asmeniui dviviečiame kambaryje


Į kelionės kainą įskaičiuota:
•    Apgyvendinimas ekonominės klasės viešbučiuose su pusryčiais (už papildomą priemoką galima apsigyventi 4* viešbučiuose);
•    Ekskursijos
•    Transporto paslaugos pagal programą
•    Rusakalbio gido paslaugos visos kelionės metu
•    Bilietai į parkus pagal programą
•    Pervežimai iš/į oro uostą (pagal galimybes, priklausomai nuo pasirinkto skrydžio laiko).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
•    Tarptautiniai skrydžiai (nuo 700 EUR/asm.)
•    Papildomos nakvynės viešbučiuose pagal Jūsų pageidavimą
•    Individualūs pervežimai
•    Papildomos ekskursijos
•    Arbatpinigiai vairuotojui ir gidui
•    Leidimas vykti į JAV, medicininių išlaidų draudimas
•    Asmeninio pobūdžio išlaidos, pvz., telefono sąskaitos viešbučiuose, taksi paslaugos ir kt.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 21 24 107, mob. (8 610) 40077
el.p.: eglekel@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 11 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1360 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS