Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Ekskursijos Abu Dabyje

Išvyka į Abu Dabį - JAE sostinę

Vykstame į vieną gražiausių arabiško pasaulio miestų - JAE sostinę. Dar visai neseniai šioje vietoje buvo nedidelė gyvenvietė su žemais nameliais - trobomis. Šiandieną - tai naftos pramonės centras, mečetės su didingais minaretais, puikūs fontanai, spindintys dangoraižiai, žalieji sodai ir parkai - tokį, stebinančiai gražų, Jus pamatysite Abu Dabį. Jusų laukia nepamirštama vakarienė arabų restorane, apžiūrėsite miestą iš aukštumos, galima parūkyti kaljano, paveldo kaimo aplankymas, fotografavimas su tautiniais drabužiais - visa tai padarys kelionę nepamirštamą. Vakarienė įtraukta į išvykos kainą.

Kaina: nuo 62 Eur, vaikui - nuo 48 Eur
Iš Abu Dabio: nuo 25 - suaugusiems, nuo 15 Eur - vaikams (pietūs neįeina).

Nurodytos išvykoms į Arabų Emyratus kainos taikomos turistams, gyvenantiems emyratuose Dubajus ir Šardža. Išvykų kaina turistams, gyvenantiems kituose emyratuose, gali būti didesnė (apytikriai 14 Eur) dėl išlaidų kurui ir nugabenimui.

Šeicho Zayed'o Didžioji mečetė - vienas įspūdingiausių JAE architektūros šedevrų. Neretai ji vadinama aštuntuoju pasaulio stebuklu ir trečiaisiais pagal svarbą musulmonų maldos namais. Mečetė prilygsta maždaug penkiems futbolo stadionams ir gali sutalpinti 40 960 maldininkų. Pagrindinę maldos salę puošia įspūdingo dydžio šviestuvai, dekoruoti tūkstančiais Svarovskio kristalų. Centrinio kupolo šviestuvas yra 10 m skersmens, 15 m aukščio ir sveria 9 tonas. Mečetės grindis dengia didžiausias pasaulyje rankų darbo kilimas, kurio vertė siekia 30 mln. AED

Jumeiro dangoraižių apžvalgos aikštelė – Mėgaukitės arbata pasaulio viršūnėje!”. Ši aikštelė yra septyniasdešimt ketvirtame dangoraižio aukšte, 300 metrų aukštyje, ir yra aukščiausias Abu Dabio apžvalgos taškas. Nuo jos atsiveria nepamirštami vaizdai į miestą ir Persijos įlanką. Čia galėsite paragauti skaniausių kokteilių ar aukščiausios rūšies arbatų arba tiesiog mėgautis kerinčiu panoraminiu vaizdu. 

 

 

„Ferrari World Abu Dhabi“ – tai pats didžiausias uždaras pramogų parkas visame pasaulyje. Parkas išties unikalus, nes yra įsikūręs prie pat Formulės-1 lenktynių trasos, o jo lankytojams leidžiama patiems apsukti ratą šia trasa. "Ferrari" nuotykių parkas didžiuojasi siūlomų pramogų gausa. Norintieji gali nueiti į „Ferrari“ automobilių ekspoziciją, apžiūrėti jų gamyklą, sužinoti „Ferrari“ atsiradimo ir čempionatų įstoriją, pačiupinėti „Ferari 599 „ variklį ar tiesiog praleisti laiką kine. Ekstremalių pojūčių mėgėjams "Ferrari World Abu Dhabi" gali pasiūlyti tris išskirtines trasas, kurias išbandyti išdrįsta toli gražu ne kiekvienas. Parkas garsėja pačiais greičiausiais amerikietiškais kalneliais, kuria siekia 52 metrų aukštį ir išvysto 240km/h greitį. Patirtais įspūdžiais, parkas kviečia dalintis prie kavos puodelio, viename iš penkų čia įsikūrusių  restoranų. Norintys atsivežti suvenyrų, jų galės įsigyti specialiai tam skirtose "Ferrari" parduotuvėse. Nepraleiskite progos aplankyti patį didžiausią pramogų parką pasaulyje ir patirti neišdildomų įspūdžių!

 

 

 

„Yas waterworld“ vandens pasaulis – milžiniškas akvaparkas turintis net 43nusileidimo kalnelius ir atrakcionus, iš kurių penki yra unikalūs. Parke yra trys atrakcionų rūšys: „Adrenalino protrūkis“, "Jaudinantys nuotykiai“ ir „Čiuožiam ir pramogaujam“. Parkas yra  išskirtinis ir tuo, kad čia yra sukuriamos pačios didžiausios pasaulyje dirbtinės bangos, todėl tai puiki vieta banglentininkams išbandyti savo jėgas 3 metrų aukštyje. Parkas siūlo išbandyti unikalią pramogą "lobių ieškojimas", kuri skirta visiems norintiems. Šiame parke kviečiame apsilankyti su visa šeima, nes čia pramogų ras kiekvienas.

Šeicho Zayedo centras – kiekvienas lankytojas mielai kviečiamas apsilankyti ir pažvelgti į didžiai gerbiamo, „tautos tėvu“ vadinamo, šeicho Zayedo gyvenimą, aplankant muziejų  Abu Dabio Bateen rajone. Šis muziejus įsikūręs į JAE paveldą įtrauktame kaimelyje, kuriame gausu kupranugarių. Didžiulė nuotraukų galerija atspindi Zayedo aplankytas vietas bei jo karališkąjį gyvenimą. Jame gausu įvairiausių jo asmeninių relikvijų, pavyzdžiui, čia eksponuojama jo mėgstamų medžioklinių ginklų kolekcija. Pagrindinę centrinę salę užima velionio prezidento mėgiami automobiliai, kuriais jis dažnai važinėdavosi po miestą be jokių apsauginių. Čia yra surinktos prabangios dovanos, tokios kaip liūto ar gepardo iškamšos, iš įvairių pasaulio šalų.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. (8 616) 16777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS