Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Šalys ir jų aprašymai


Poilsis Mauricijuje

Apie Mauricijų Viešbučiai Mauricijuje Žemėlapis Vestuvės ir povestuvinės kelionės

Mauricijus. Informacija apie šalį

Mauricijus -  valstybė Ramiojo vandenyno saloje, nutolusi 900 km į rytus nuo Madagaskaro. Mauricijų suformavo povandeninių ugnikalnių išsiveržimo serija prieš 8 - 10 mln metų. 330 km kranto liniją turinčioje saloje vyrauja tropinis klimatas, bet dėl jį sušvelninančių pietryčių vėjų karštis nėra nepakeliamas. Vidutinė temperatūra vasarą (lapkritis - balandis) būna apie +30 laipsnių C ir apie +22 C žiemą (gegužė - spalis). Pirmieji europiečiai, aplankę salą, buvo portugalai. Vėliau sala priklausė olandams, prancūzams, britams, kol 1968 m. Mauricijus gavo nepriklausomybę Britanijos Tautų sandraugos sudėtyje, o 1992 m. tapo respublika. Dabar šalyje gyvena 1,2 mln gyventojų. Vyraujanti religija - hinduizmas. Mauricijaus gyventojai yra daugiakalbiai: kalba kreolų, prancūzų, anglų kalbomis.

Šalies kultūrą formavo įvairių kultūrų ir religijų mišinys. Šventiniai renginiai vyksta visus metus. Tradiciniai salos šokiai ir muzika - Sega. Sega yra kilus iš Madagaskaro ir Afrikos ritualinės muzikos. Pagrinde grojama mušamaisiais instrumentais, aptrauktais ožio oda, dainos apibūdina vergovės kančias.

Mauricijus yra žymus savo nepaprastu grožiu. Garsus amerikiečių rašytojas Markas Tvenas rašė: ,,Galima pamanyti, kad Mauricijus buvo sukurtas pirmiau už rojų, kuris vėliau buvo nukopijuotas nuo Mauricijaus''.

LANKYTINOS VIETOS:

Port Luisas

Port Luisas - energingas uostamiestis ir Mauricijaus sostinė, kurioje susiduria skirtingos kultūros ir tradicijos. Miestą 1975 m. įkūrė prancūzai, pavadindami gyvenvietę Liudviko XV garbei.  Šurmuliuojančiame Le Caudan Waterfront rajone galima lengvai prarasti laiko nuovoka. Čia įsikūrę kazino, kino teatrai, prekybos pasažai, barai, restoranai, verda spalvingas naktinis gyvenimas. Esant Port Luise verta aplankyti Gamtos istorijos muziejų. Jame eksponuojamos išnykusių paukščių, gyvūnų, jūrų būtybių kopijos. Muziejuje galima išvysti ir nacionalinio simbolio - išnykusio paukščio Dodo kopija. Kiti lankytini Port Luiso objektai: miesto uostas, esantis tarp kalnų, nuo kurių viršūnių atsiveria įspūdinga panorama, Père Laval šventykla, kuri kaip kalbama, turi gydomųjų galių, nuostabią islamo architektūrą atskleidžianti Jummah mečetė, senove dvelkiantis Adelaide fortas.

Pasivaikščiojimas su lūtais

Atvykę į Mauricijų turėsite unikalią galimybę pasivaiščioti kartu su liūtais!  Be liūtų, parke galima sutikti tigrų ir gepardų.Lydimi prižiūrėtojo ištisą valandą Jūs galėsite ne tik iš arti stebėti, kaip jie žaidžia vienas su kitu, laipioja medžiais, bet ir prisiglausti prie šių mielų padarų.

Tyrolienne nuotykių parkas

Rivière des Galets upės pakrantė - tai tikras rojaus kampelis žemėje. Tyroliennes parke Jūs turėsite išskirtinę galimybę pamatyti tropinius Mauricijaus miškus  iš paukčio skrydžio. Nusileidimas lynu, trekingas, maudynės krištolo skaidrumo vandenyke - visa tai Jus rasite vienoje vietoje. Parke siūlomos net 7 skrydžio lynu trasos, kurių bendras ilgis siekia 1,5 km. Ilgiausios trasos ilgis - 250 metrų! Kiekvienas skrydis lynu yra ypatingas, nes skiriasi trasų ilgis, aukštis, nusileidimo greitis ir panorama. Įspūdžiai nepakartojami!

Pamplemousses  parkas

Pamplemousses  parkas - viena iš pagrindinių turistinių vietų Mauricijuje. Parkas tęsia botanikos sodo, įkurto Prancūzijos gubernatoriaus prieš 300 metų, tradicijas. Sodai gali pasigirti savo turtinga retų vietinių augalų rūšių kolekcija. Ypač gausi palmių ir karalienės Viktorijos vandens lelijų kolekcijos. Parkas yra labai didelis, jį apžiūrėti prireiks beveik dviejų valandų.

Casela paukščių parkas 

Vizitas į Casela paukščių parką yra tikra šventė gamtos mylėtojams. Čia galima klausytis įvairių paukščių čiulbėjimo garsų. Parkas, tarsi stebuklų šalis, kur aplink jo lankytojus skraido 140 paukščių rūšių. Ornitologai megėjai į šį parką plūsta iš viso pasaulio.

La Vanille Crocodile parkas

La Vanille Crocodile parkas įsikūręs pietinėje Mauricijaus salos dalyje. Parke, tarp atogražų augmenijos žalumos, lankytojai patiria jaudinančių įspūdžių stebėdami daugybę Nilo krokodilų. Parkas yra panašus į atogražų mišką su palmėmis, gėlo vandens upeliais, vietos gėlėmis ir augalais. Čia taip pat galima pamatyti įvairių kitų gyvūnų rūšių: beždžionių, šikšnosparnių, vėžlių, skirtingų rūšių vabzdžių ir tt.

Kitos pramogos: 

Mauricijaus paplūdimiai yra vieni geriausių pasaulyje su sidabro spalvos smėliu, kuris kontrastuoja su mėlinu vandeniu. Tai tikras penas akims. Paplūdimiai yra gerai prižiūrimi, čia galima išmėginti įvairias vandens sporto pramogas: vandens slides, buriavimą ir tt.

Black River Gorge nacianalinis parkas.  Šiame 6,574 hektarų ploto parke lankytojai supažindinami su natūralia Mauricijaus augmenija, istoriniais europiečių gyvenviečių griūvėsiais.

L'Etoile gamtos rezervate lankytojai turi galimybę važiuodami dviračiais mėgautis panoraminiu tropiniu kraštovaizdžiu, įvairiaspalviais paukščiais, kavos ir vanilės ūkiais.

Kodėl verta važiuoti į Mauricijų?

Saulė, jūra, paplūdimiai - su savo gražiais ir smelėtais paplūdimiais bei mariomis, Mauricijus yra tikras rojus tiems, kurie mėgsta plačius, balto smėlio paplūdimius.

Medaus mėnesis ir vestuvės - dauguma viešbučių jaunavedžiams taiko specialias nuolaidas, tam tikrais atvėjais iki 100% nuolaidą nuotakai, nemokama romantiška vakarienė arba šampanas. Organizuoti vestuves Mauricijuje labai paprasta - tereikia pateikti tik keletą dokumentų.

Golfas - Mauricijus žinomas kaip viena geriausių vietų pasaulyje žaisti golfą. Saloje yra keletas profesionalių golfo aikštynų. Apsistojus tokiuose viešbučiuose kaip Paradis, Dinarobin, Touessrok, Heritage Awali, Heritage Telfair, Anahita, Four Seasons, Constance Belle Mare Plage ar Constance Prince Maurice golfo aikštynai jau bus įskaičiuoti į kainą.

Sportas - daugelyje viešbučių visos vandens sporto pramogos yra nemokamos. Svečiai gali maudytis, žaisti tinklinį, stalo tenisą, nardyti, plaukioti baidarėmis, banglentėmis ar išbandyti kitas sporto rūšis. Pasirinkimas tikrai didelis, tad nuobodžiauti neteks.

Kultūra - būdamas daugiakultūrine šalimi, Mauricijus yra tikras pavyzdys daugeliui kitų pasaulio šalių. Indai, kinai, europiečiai, afrikiečiai, arabai gyvena santarvėje ir visi jie yra įnešę dalelę savo kultūros, todėl čia galima pamatyti katalikų bažnyčią, musulmonų mečetę ir induistų šventyklą vienoje gatvėje.

Kada geriausia vykti į Mauricijų? 

- Visus metus. Kai Europą sukausto žiema, Mauricijuje būna vasara. Dieną temperatūra pakrantėje siekia 32 - 34 laipsnius. Galimi lietūs, bet jie trumpalaikiai. Į Europą atėjus vasarai, Mauricijuje - žiema. Dieną būna 25 - 28 laipsniai šilumos. Tai ne sezono metas, todėl viešbučių kainos yra labai patrauklios per šiuo laikotarpiu.

Kiek laiko trunka skrydis iš Europos į Mauricijų?

- TIK 11 - 12 val.

Kokiomis kalbomis kalbama Mauricijuje?

- Pagrindinės kalbos yra anglų ir prancūzų, tačiau viešbučių personalas taip pat kalba vokiečių, italų, rusų kalbomis. Jei gatvėje kieno paprašysite pagalbos pagrindinėmis kalbomis, vietiniai gyventojai tikrai supras jus ir padarys viską, kad jums padėtų.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS