Paslauga laikinai negalima!

Leiskis į kelionę laivu Romantika į pasakiškąją Gotlando salą, kurios nuostabi gamta sužavės ir pradžiugins tiek didelius, tiek mažus keliautojus. Plačios laisvalaikio ir pramogų galimybės kelionėje jūra ir svetinga sala taps daugybės naujų ir įdomių įspūdžių šaltiniu visai šeimai. Pasivaikščiok po nuostabų viduramžių Visbį, apžiūrėk jo lankytinas vietas ir papildyk savo nuotraukų albumą gražiomis nuotraukomis.

Tavo atostogos prasidės 2020.08.10., išvykstant iš Rygos 17:30. Laivas atplauks į Visbį 08.11. ryte. 9:00 vietos laiku ir atgal į Rygą išvyks 18:30 vietos laiku. Į Rygą grįžtame 08.12., 11:00.

Kainos (įskaičiuoti 1 pusryčiai ir 1 vakarienė)

Kajutės tipas Kaina asm. / kajutėje, EUR Kaina už kajutę, EUR
B (keturvietė) nuo 109.00 nuo 433.00
A (keturvietė) nuo 137.00 nuo 548.00
De Luxe A (dvivietė) nuo 282.00 nuo 563.00
Junior Suite (dvivietė) nuo 354.00 nuo 708.00
Suite nuo 434.00 nuo 868.00

Į kainą įskaičiuota:

 • Kruizas 1–4 asmenims maršrutu Ryga - Visbis - Ryga laivu Romantika.
 • Pasirinktos klasės kajutė.
 • Nepakartojama poilsinė ir pramoginė programa laive. Kviečiame šokti grojant gyvai šokių muzikai. Pasimėgauk ir šou programa, kurią verta pamatyti.
 • 1 pusryčiai, 1 vakarienė kiekvienam keliautojui.

Autotransporto kainos:

 • Dviratis – 20 €.
 • Lengvasis automobilis – 50 €.
 • Autobusas – 100 €.
 • Automobiliai / autobusai kelionės metu gali naudoti laivo automobilių denį kaip automobilių stovėjimo aikštelę, palikti laivą Visbyje neįmanoma.

Taisyklės:

 • Pasiūlymas galioja, jei visos kajutės vietos yra išparduotos.
 • Apmokėjimas turi būti atliekamas užsakymo dieną.
 • Vienoje kajutėje gali tilpti vienas vaikas, ne vyresnis kaip 11 metų; be atskiros lovos.
 • Grupinėms rezervacijoms taikoma atskira atšaukimo politika.


Kajutės:

 • B klasės kajutės be lango. A klasės kajutės su langu.
 • B ir A klasių kajutės yra dvivietės ir keturvietės. B ir A klasės kajutės yra išdėstytos dviejuose aukštuose. Žiūrėti Romantika kajutes.

Nuolaidos bilietams:

 • Vienoje kajutėje gali būti dar vienas vaikas iki 11 metų, be atskiros lovos.
 • Su Club One keliauk A ir B klasės kajutėse palankiau.

Apie Visbį

SENAMIESTIS
Dėl 3,6 km ilgio viduramžių gynybinių sienų Gotlando salos sostinė Visbis tapo UNESCO kultūros paveldu. Mieste, statytame XIII a. viduryje, išliko dvylikos viduramžių bažnyčių griuvėsiai ir daugybė istorinių pastatų. Jūs galite apžiūrėti Hanso Burmeistaro (Burių meistro) namą, Senosios vaistinės pastatą, tradicinį Klinteno kvartalą, Šventosios Marijos katedrą, taip pat daugybę kitų įžymių objektų.
 
MIESTO GYNYBINĖ SIENA
Miesto siena, juosianti visą Visbio senamiestį, yra geriausiai išsilaikiusi viduramžių siena Šiaurės Europoje. Siekiant apsaugoti miestą nuo priešų ir sukilėlių atakų, 1288 m. buvo pradėtos jos statybos. Sienos ilgis – 3,6 km. Pradžioje ją sudarė 29 bokštai, iš kurių 27 yra išlikę iki šių dienų. Pavyzdžiui, Parako bokštas, pastatytas apie 1100 m., arba Skaisčiųjų mergelių bokštas, kuris saugojo miestą iš jūros pusės.
 
GOTLANDO MUZIEJUS
Gotlando muziejus, salos muziejų centras, apima daugybę muziejų ir apžvalgos vietų. Jame yra šimtai archeologinių radinių iš vikingų laikų, akmens amžiaus ir viduramžių. Būtinai atkreipkite dėmesį į nuolatinę ekspoziciją Gotlandium, atskleidžiančią, kaip susidarė sala ir kaip laikui bėgant keitėsi kraštovaizdis. Vaikams tikrai patiks šiuolaikinio mokslo centras Fenomenalen, kuriame yra galimybė išvysti mokslinių eksperimentų įvairovę, dalyvauti pramoginėse mokymų programose, taip pat patiems išbandyti įvairius išradimus.
 
KATEDRA
Visbio Šv. Marijos katedra yra pagrindinė Švedijos bažnyčia, taip pat vienintelė išlikusi viduramžių katedra Visbyje ir visoje Gotlando saloje. Tai trečias pagal senumą statinys Visbyje. Laikui bėgant bažnyčia kelis kartus didinta, buvo pastatytos galerijos ir du rytiniai bokštai. Tęsiant remonto darbus, bažnyčia buvo atstatoma dar keletą kartų. Po Reformacijos 1572 m. Šv. Marijos bažnyčia įgijo katedros statusą.
 
VISBIO BOTANIKOS SODAS
Botanikos sodas, įkurtas daugiau negu prieš 150 metų, yra šalia Visbio paplūdimio, jį nuo vėtrų ir Baltijos sūriųjų jūros vandenų saugo miesto siena. Sodas nedidelis, bet labai jaukus. Vos tik įžengę lankytojai pajunta sode vyraujančią atmosferą. Sodo sąsajas su viduramžių Visbiu atskleidžia Šv. Ūlavo bažnyčios griuvėsiai pietinėje sodo dalyje, kuriuos dengia dailioji Švedijos gebenė.
 
ADELSGATANO GATVĖ
Adelsgatano gatvė, pagrindinė prekybininkų vieta, yra populiariausia tarp turistų. Čia galima rasti daug įdomių parduotuvių, kuriose siūloma suvenyrų, ir vietinių amatininkų rankų darbo prekių. Pasukę kuria nors šonine gatvele, jūs galėsite grožėtis vietinių alėjų gamtos vaizdais, taip pat pailsėti jaukiose kavinėse.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Užpildę lentelę gausite tikslią informaciją apie kelto bilietų kainas.
Neradę atsakymo prašome pasitikrinti savo pašto šiukšliadėžės (spam, junk) aplankus!

Į abi puses   Į vieną pusę

Pažymėtus raudonai užpildyti būtina

Paklausimai peržiūrimi ir atsakomi darbo dienomis (I - V, 8 - 17 val.)


Privatumo politika