CIEF ruduo

kinijos importo ir eksporto prekių mugė

  

Kviečiame į 126-ąją Kinijos importo ir eksporto prekių mugę

CIEF 2019 (KANTONO MUGĖ)

I etapas vyks 2019 m. spalio mėn. 15 – 19 dienomis.

II etapas vyks 2019 m. spalio mėn. 23 – 27 dienomis.

III etapas vyks 2019 m. spalio mėn. 31 – lapkričio mėn. 4 dienomis.

Kinijos importo-eksporto prekių mugė, kitaip vadinama Kantono muge, vykstanti nuo 1957 m. Kiekvieną pavasarį ir rudenį ją organizuoja Kinijos užsienio prekybos centras Guangdžou mieste. Šį rudenį paroda Guangdžou tarptautinių parodų centre įvyks 126-ąjį kartą. Tai aukščiausio lygio ir pati didžiausia Kinijos prekybinė mugė, sulaukianti didžiulio skaičiaus lankytojų iš viso pasaulio. CIEF importo-eksporto paroda suteikia galimybę pristatyti savo produkciją ir technines naujoves bei užmegzti naudingus verslo ryšius. Praėjusios parodos metu verslo sandorių apyvarta siekė daugiau nei 27 bilijonus JAV dolerių. Mugėje kasmet lankosi didžiausi Lietuvos mažmeninės prekybos atstovai.

2018 m. rudenį parodoje apsilankė beveik 200 000 svečių iš užsienio, dalyvavo 25 000 eksponentai. Parodos plotas siekė 1 180 000 M2. Verslo sandorių apyvarta siekė daugiau nei 27 bilijonus JAV dolerių.
Su kiekviena paroda atnaujinama virš 40% Kinijos produkcijos. Paroda, kaip įprasta, vyks trimis etapais:

1-OJO MUGĖS ETAPO PRODUKCIJA (PRAMONINĖS PREKĖS):

Elektronika ir buitinė technika:  audio-video technika, skaitmeninės pramogos, masinės komunikacijos priemonės, kompiuteriai ir jų dalys, kompiuterių programinė įranga,  energijos šaltiniai, elektronikos produktai, buitiniai elektriniai prietaisai ir kt.
Apšvietimo įranga: apšvietimo sistemos ir jų taikymas, įvairūs apšvietimo įtaisai, elektriniai šviesos šaltiniai ir t.t.
Transporto priemonės ir jų dalys: dviračiai, motociklai, automobiliai ir kitos transporto priemonės bei jų dalys.
Mašinos ir įranga: elektros energijos tiekimo mechanizmai; pramonės, statybų ir žemdirbystės įranga (darbui patalpose ir lauke), fotoprietaisai, spausdinimo įranga, universalios mašinos; siuvimo mašinos, audimo staklės, jų atsarginės dalys; tekstilės įranga, detalės ir kt.
Techninė įranga ir įrankiai: statybinė technika, durų ir langų įranga, furnitūra, dekoratyvinė įranga; spynos ir priedai, šilkografija; suvirinimo reikmenys, žemo spaudimo vožtuvai/sklendės, vandens šildymo įranga, sklendės, išlieti ir iškalti gaminiai, kiti metalo gaminiai; matavimo prietaisai, tekinimo įranga, peiliukai, rankiniai instrumentai, elektriniai, pneumatiniai, mechaniniai ir hidrauliniai įrankiai, suvirinimo prietaisai, pjovimo įrankiai, žemės ūkio prietaisai ir kt.
Statybinės medžiagos, virtuvės įranga ir santechnika: statybinės medžiagos, cheminės statybinės medžiagos, stiklas, cemento produktai, statybinė keramika, grindų dangos, akmuo, plytos ir čerpės, sienos, durys ir langai, lubos, pertvaros, dekoratyvinės medžiagos, santechnika ir vonios įranga, kitos statybinės medžiagos.
Cheminės medžiagos: įvairių paskirčių organinės ir neorganinės kilmės cheminės medžiagos (žemdirbystei, tekstilės pramonei ir t.t.).
Nauji energijos ištekliai: saulės (fotovoltinė) energija, vėjo energija ir kt. (inžinerija, gamybinės medžiagos, įranga, produktai ir t.t.).
Tarptautinis paviljonas: elektronika ir buitinė technika, statybinės medžiagos ir techninė įranga, mechanizmų įranga.

    

     

2-OJO MUGĖS ETAPO PRODUKCIJA (KASDIENINIO VARTOJIMO PREKĖS):

Kasdienio vartojimo prekės: namų apyvokos reikmenys, virtuvės reikmenys, stalo aksesuarai, keramika; valymas ir priežiūra, vonios kambario aksesuarai, namų priežiūros reikmenys ir kt; asmens higienos reikmenys ir tualetiniai reikmenys, kosmetika; augintinių priežiūros produktai.
Dovanos, žaislai ir šventinės dekoracijos: laikrodžiai ir optiniai prietaisai (rankiniai laikrodžiai, laikrodžiai, laikrodžių dalys, akiniai, akinių stiklai, aksesuarai ir kt.); žaislai (kūdikių žaislai, elektriniai žaislai, nuotolinio valdymo ir su laikrodiniu mechanizmu žaislai, veiksmo žaidimai, lavinamieji žaidimai ir žaislai, pliušiniai ir skuduriniai žaislai, lėlės, muzikiniai žaislai, pripučiami žaislai, kiti žaislai ir žaislų priedai); vakarėlių ir švenčių reikmenys ir dekoracijos; tradicinio kinų meno dirbiniai, juvelyriniai dirbiniai, nefritinės skulptūrėlės, kaulo raižiniai, dirbiniai iš polyresin medžiagos, reklaminės dovanos, dovanų pakavimo priemonės ir t.t.
Namų dekoracijos ir baldai:  dirbiniai iš keramikos, stiklo, pinti daiktai; stalo dekoracijos, dirbtinės gėlės ir ikebanos; paveikslai ir rėmeliai, langų ir durų dekoracijos, kaulo ir nefrito raižiniai; sodo baldai ir reikmenys, akmens ir geležies lauko dekoracijos;  baldai (namų, viešbučių bei restoranų, biuro, medicinos įstaigų, lauko baldai, komerciniai baldai, baldų aksesuarai).

  

3-IOJO MUGĖS ETAPO PRODUKCIJA (TEKSTILĖ IR KT):

Tekstilė ir audiniai: drabužiai vyrams, moterims, vaikams; kasdieniniai, proginiai, aukštosios mados, sporto apranga, apatinis trikotažas; aksesuarai, priedai, speciali apranga, audiniai ir kt.
Namų tekstilė: antklodės, staltiesės, dekoratyvinė tekstilė, rankšluosčiai, užuolaidos; kilimai, gobelenai;
Avalynė: avalynė vyrams, moterims ir vaikams (išeiginė ir laisvalaikio avalynė);
Biuro reikmenys:  rašymo priemonės, duomenų saugojimas, popieriaus produkcija, stalo dekoracijos, etiketės;
Lagaminai ir rankinės: lagaminai, portfeliai, rankinės, aksesuarai ir kt.;
Sporto ir laisvalaikio prekės: stalo žaidimai, sporto suvenyrai, iškylų reikmenys ir kt.;
Vaistai, sveikatingumo produktai, ligoninių įranga: tradicinė kinų medicina ir moderni medicina (medicininiai instrumentai, vaistai), produkcija kūno priežiūrai ir grožiui, pesticidai ir veterinariniai vaistai; 
Maistas: gyvulinės ir augalinės kilmės produktai, gėrimai (kava, arbata),  produktų pakavimas ir t.t.;
Tarptautinis paviljonas: maistas ir gėrimai, buitinės prekės, medžiagos ir tekstilės gaminiai namams.

Pageidaujant galime užsisakyti papildomas ekskursijas: 

  • ekskursiją laivu į Lantau salą, garsėjančią puikiais peizažais, žvejų kaimais, balto smėlio paplūdimiais ir didžiausia pasaulyje bronzine Budos statula po atviru dangumi. Saloje galimas apsilankymas Po Lin vienuolyne. 
  • Galima ir vienos dienos ekskursija laivu į Makao.
  • Norintiems platesnės pažinties su Kinija siūlome programas su apsilankymu Pekine, Šanchajuje, Sianyje ir kt. miestuose, poilsį Hainanio saloje ar pakilti į Himalajų kalnus Tibete.

Vizai gauti reikia pristatyti: pasą (pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėn. po grįžimo datos, pase turi būti 2 tušti lapai kartu) ir 1 nuotrauką.

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės į mugės I etapą kaina nuo 1030 Eur/1 asm.  (aviabilietas, viza, 4 nakvynės 4* viešbutyje, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais). 
Galutinė kaina prikausys nuo lankomo mugės etapo, kelionės trukmės ir laisvų vietų viešbučiuose bei lėktuvuose rezervacijos metu.

Kelionės kainos į mugės II ir III etapą kol kas žemesnės.

Pageidaujant galime užsisakyti papildomas ekskursijas Honkonge: ekskursiją laivu į Lantau salą, garsėjančią puikiais peizažais, žvejų kaimais, balto smėlio paplūdimiais ir didžiausia pasaulyje bronzine Budos statula po atviru dangumi. Saloje galimas apsilankymas Po Lin vienuolyne. Galima ir vienos dienos ekskursija laivu į Macao. Norintiems platesnės pažinties su Kinija siūlome programas su apsilankymu Pekine, Šanchajuje, Sianyje ir kt. miestuose,  poilsį Hainanio saloje ar pakilti į Himalajų kalnus Tibete.

Įėjimas į mugę: užsiregistravus iš anksto su e-pakvietimu – nemokamas. Registracijos mokestis vietoje – 200 CNY.

Įėjimui į mugę reikia pateikti šiuos dokumentus: asmens dokumentą, 1 nuotrauką (4x5 cm), vizitinę kortelę.
Vizai gauti reikia pristatyti: pasą (pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėn. po grįžimo datos, pase turi būti 2 tušti lapai kartu) ir 1 nuotrauką.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 610) 40077
el.p.: dalia@svite.lt

Informacija

Šalis: Kinija
Miestas: Guangdžou
Sritis: importo-eksporto prekės
Parodos pradžia: 2019-10-15
Parodos pabaiga: 2019-11-04
Kaina nuo: 859 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS