Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


CIEF ruduo

  

I etapas vyks 2019 m. spalio 15 – 19 d.

II etapas vyks 2019 m. spalio 23 – 27 d.

III etapas vyks 2019 m. spalio 31 – lapkričio 4 d.

Kinijos importo-eksporto prekių mugė, kitaip vadinama Kantono muge, vyksta nuo 1957 m. Kiekvieną pavasarį ir rudenį ją organizuoja Kinijos užsienio prekybos centras Guangdžou mieste. Šį rudenį paroda Guangdžou tarptautinių parodų centre įvyks 126-ąjį kartą. Tai aukščiausio lygio ir pati didžiausia Kinijos prekybinė mugė, sulaukianti didžiulio skaičiaus lankytojų iš viso pasaulio. CIEF importo-eksporto parodoje pristatomi naujausi gaminiai ir techninės naujovės, užmegami naudingi verslo ryšiai. Mugėje kasmet lankosi ir didžiausi Lietuvos mažmeninės prekybos atstovai.

2018 m. rudenį parodoje apsilankė beveik 200 000 svečių iš užsienio, dalyvavo 25 000 eksponentai. Parodos plotas siekė 1 180 000 m2. Verslo sandorių apyvarta siekė daugiau nei 27 bilijonus JAV dolerių.
Su kiekviena paroda atnaujinama virš 40% Kinijos produkcijos. Paroda, kaip įprasta, vyks trimis etapais:

1-OJO MUGĖS ETAPO PRODUKCIJA (PRAMONINĖS PREKĖS): (UŽSAKYMO TERMINAS PASIBAIĘS)

2-IOJO MUGĖS ETAPO PRODUKCIJA (KASDIENINIO VARTOJMO PREKĖS):

Kasdienio vartojimo prekės: namų apyvokos reikmenys, virtuvės reikmenys, stalo aksesuarai, keramika; valymas ir priežiūra, vonios kambario aksesuarai, namų priežiūros reikmenys ir kt; asmens higienos reikmenys ir tualetiniai reikmenys, kosmetika; augintinių priežiūros produktai.

Dovanos, žaislai ir šventinės dekoracijos: laikrodžiai ir optiniai prietaisai (rankiniai laikrodžiai, laikrodžiai, laikrodžių dalys, akiniai, akinių stiklai, aksesuarai ir kt.); žaislai (kūdikių žaislai, elektriniai žaislai, nuotolinio valdymo ir su laikrodiniu mechanizmu žaislai, veiksmo žaidimai, lavinamieji žaidimai ir žaislai, pliušiniai ir skuduriniai žaislai, lėlės, muzikiniai žaislai, pripučiami žaislai, kiti žaislai ir žaislų priedai); vakarėlių ir švenčių reikmenys ir dekoracijos; tradicinio kinų meno dirbiniai, juvelyriniai dirbiniai, nefritinės skulptūrėlės, kaulo raižiniai, dirbiniai iš polyresin medžiagos, reklaminės dovanos, dovanų pakavimo priemonės ir t.t.

Namų dekoracijos ir baldai:  dirbiniai iš keramikos, stiklo, pinti daiktai; stalo dekoracijos, dirbtinės gėlės ir ikebanos; paveikslai ir rėmeliai, langų ir durų dekoracijos, kaulo ir nefrito raižiniai; sodo baldai ir reikmenys, akmens ir geležies lauko dekoracijos;  baldai (namų, viešbučių bei restoranų, biuro, medicinos įstaigų, lauko baldai, komerciniai baldai, baldų aksesuarai).

 


3-IOJO MUGĖS ETAPO PRODUKCIJA (TEKSTILĖ IR KT.):

Tekstilė ir audiniai: drabužiai vyrams, moterims, vaikams; kasdieniniai, proginiai, aukštosios mados, sporto apranga, apatinis trikotažas; aksesuarai, priedai, speciali apranga, audiniai ir kt.

Namų tekstilė: antklodės, staltiesės, dekoratyvinė tekstilė, rankšluosčiai, užuolaidos; kilimai, gobelenai;

Avalynė: avalynė vyrams, moterims ir vaikams (išeiginė ir laisvalaikio avalynė);

Biuro reikmenys:  rašymo priemonės, duomenų saugojimas, popieriaus produkcija, stalo dekoracijos, etiketės;

Lagaminai ir rankinės: lagaminai, portfeliai, rankinės, aksesuarai ir kt.;

Sporto ir laisvalaikio prekės: stalo žaidimai, sporto suvenyrai, iškylų reikmenys ir kt.;

Vaistai, sveikatingumo produktai, ligoninių įranga: tradicinė kinų medicina ir moderni medicina (medicininiai instrumentai, vaistai), produkcija kūno priežiūrai ir grožiui, pesticidai ir veterinariniai vaistai;

Maistas: gyvulinės ir augalinės kilmės produktai, gėrimai (kava, arbata),  produktų pakavimas ir t.t.;

Tarptautinis paviljonas: maistas ir gėrimai, buitinės prekės, medžiagos ir tekstilės gaminiai namams.

Parodos puslapis: http://cantonfair.org.cn/en/index.aspx

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės kaina nuo 1060 Eur/1 asm.  (aviabilietas, viza, 4 nakvynės 4* viešbutyje, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais). 
Galutinė kaina prikausys nuo lankomo mugės etapo, kelionės trukmės ir laisvų vietų viešbučiuose bei lėktuvuose rezervacijos metu.

Pageidaujant galime užsisakyti papildomas ekskursijas Honkonge: ekskursiją laivu į Lantau salą, garsėjančią puikiais peizažais, žvejų kaimais, balto smėlio paplūdimiais ir didžiausia pasaulyje bronzine Budos statula po atviru dangumi. Saloje galimas apsilankymas Po Lin vienuolyne. Taip pat siūlome vienos dienos ekskursiją laivu į Macao.

Įėjimas į mugę: užsiregistravus iš anksto su e-pakvietimu – nemokamas. Registracijos mokestis vietoje – 200 CNY.

Įėjimui į mugę reikia pateikti šiuos dokumentus: asmens dokumentą, 1 nuotrauką (4x5 cm), vizitinę kortelę.

Informacija Kinijos vizai gauti: https://svite.lt/vizos/viza-kinija

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 616) 16 777, mob.
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Šalis: Kinija
Miestas: Guangdžou
Sritis: importo - eksporto prekės
Parodos pradžia: 2019-10-15
Parodos pabaiga: 2019-11-04
Kaina nuo: 1060 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄPrivatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS