Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


Plačiau apie Expo Astana 4 d. programa Almata 6 d. programa

Almata 6 d. programa

Kelionės programa, tvarkaraštis, kainosGalimos ekskursijų datos:

04.01 / 04.15 / 04.29 / 05.06 / 05.20 / 06.10 / 06.24 / 07.08 / 07.22 / 08.05 / 08.19 / 09.02 / 09.16 / 09.30 / 10.14 / 10.28

1 diena

Atvykimas į Almatą (rekomenduojama iki 17:00 valandos). Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas, apžvalginė ekskursija „Vakarinis miestas“, susipažinimas su miestu (3val), grįžimas į viešbutį, laisvas laikas.

Ekskursijos metu Jūs susipažinsite su miesto istorija, pamatysite įspūdingą architektūrą ir sostinės paminklus ( Nepriklausomybės aikštė, Hazrat Sultan mečetė, bulvaras, Apvalioji aikštė ir kt.). Pageidaujant apsilankysite prekybos ir pramogų centre – „Khan Shatyr“.

2 diena

Pusryčiai viešbutyje, ekskursija į Čaryno kanjoną (apie 10 val.), pietūs kavinėje, pasivaikščiojimas po įspūdingus pilių slėnio labirintus. Vakare su grįžimas į viešbutį, laisvas laikas.

Čaryno kanjonas
Tai vienas iš pačių unikaliausių gamtos objektų, kuriame per tūkstančiius metų suformavo įvairiausios reljefo formos – stulpai, bokštai, koplyčios. Čaryno kanjonas – tai gamtos paminklas, kurio amžius yra 12 milijonų metų , jo ilgis yra 154 kilometrai palei upę. Labaiausiai lankoma vieta yra „Pilių slėnis“. Iki šio slėnio kelias trunka 3- 3,5 valandas. Pakeliui Jūs susipažinsite su šio krašto istorija ir gamta, sužinosite daug įdomaus apie kazachų tautą, apie jų gyvenimo būdą ir tradicijas. Kai tik Jūs pamatysite Čaryno kanjoną, tuoj pat pamiršite visą ilgą kelią, nes kanjonas pakerės savo grožiu.

3 diena

Pusryčiai viešbutyje, pasivažinėjimas su funikulieriumi po „Medeo – Chimbulak“ (3 val), pietūs kavinėje, pervežimas į Kok-Tobe, pakilimas su funikulieriumi į Kok-Tobe kalną, pasivaikščiojimas po Kok-Tobe parką (2 val), grįžimas į viešbutį, laisvas laikas.

Medeo
Ledo čiuožiykla Medeo, pastatyta 1691,2 metrai virš jūros lygio ir 25 km nuo Almatos miesto centro. Iš visų pusių Jūs stebėsite didingus kalnus. Slidinėjimo kurortas „Chimbulak“ – tai nuostabi vieta, kur svaigsta galva nuo gryno kalnų oro, nuostabaus vaizdo, čia širdis plaka greičiau nuo patirtų įspūdžių.

Kok-Tobe
Tai ideali vieta panoraminiam Almatos miesto vaizdui. Jūs pakilsite į apžvalgos bokštą, kur galėsite mėgautis miesto vaizdu. Kalno viršūnėje . Čia yra „Norų“ fontanas, vaikiškas miestelis, mažas zoologijos parkas, dailininkų galerija ir restoranai. Unikalus Kok-Tobe kompleksas yra pats ryškiausias Almatos miesto lankytinas objektas.

4 diena

Pusryčiai viešbutyje, ekskursija Etno-aul (šou programa) (8val), pietūs Etno-aul, grįžimas į miestą, ekskursija į laukinių paukščių šou, pervežimas į viešbutį.

Etno-aul
Apsilankius Etno-aul , mes siūlome Jums pasinerti į tradicinę kazachų aplinką. Čia Jūs susipažinsite su įspūdingomis tautos kasdieniškomis tradicijomis bei kultūra. Šią programą sudaro: „Šašu“ apeigos ir ekskursija po kaimo teritoriją, pažintis su jurta ir kazachų gyvenimo būdu, tradiciniai žaidimai. Vėliau Jūsų laukia pietūs - nacionaliniai patiekalai. Po pietų vyks tradicinis šokis, kurio metu ir svečiai bus kviečiami išmokti bei pasilinksminti.

Laukinių paukščių pasirodymas
Almatoje yra unikali įvairių paukščių rūšių prieglauda, kurią įdomu aplankyti. Tokia prieglauda yra vienintelė visoje Kazachstano teritorijoje ir užaugino apie 1060 paukščių, 360 sakalų išleido į laisvę.. Apsilankydami šioje prieglaudoje, Jūs galėsite pasigrožėti gražiais laukiniais paukščiais, taip pat sužinoti apie jų gyvenimą ir pasižiūrėti sakalų pasirodymą. Šiame pasirodyme paukščiai demonstruoja kaip jie gaudo maistą iš vandens ir daugelį kitų dalykų.

5 diena

Pusryčiai viešbutyje, ekskursija prie Isyk ežero (9 valandos), Auksinio žmogaus muziejus, pietūs kavinėje, grįžimas į viešbutį, pervežimas į viešbutį.

Isyk ežeras
Šio ežero istorija siekia 10 tūkstančių metų. Ežero grožis nustebins visus keliautojus, galėsite ilsėtis šio ežero krante ir mėgautis vaizdu. Pakeliui susipažinsite su šio krašto istorija, gamta ir tradicijomis, o taip pat ir su archeologiniais paminklais. Kapinėse buvo rastas „Auksinis žmogus“, jis tapo Kazachstano Respublikos simboliu.

6 diena

Pervežimas į oro uostą. Skrydis į namus.

Kaina asmeniui JAV doleriais 

Data Viešbutis Dvivietis  Vienvietis Papild. lova Vaias (7-12)*
04.01 – 10.28 3* 735 895 568 568
04.01 – 10.28 3* 842 1068 616 616
04.01 – 10.28 5* 1130 1564 657 657

*vaikams iki 7 metų ši kelionė nerekomenduojama

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Viešbučiai su pusryčiais;
 • Pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į lankomas vietas;
 • Gidas, rusakalbis ( pageidaujant galima užsakyti anglakalbį gidą);
 • Ekskursijos;
 • Maitinimas pagal programą;
 • Vanduo (0,5l asmeniui į dieną)

Už papildomą mokestį:

 • Skrydžio bilietai;
 • Papildomas maitinimas;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Papildomos ekskursijos;
 • Alkoholiniai gėrimai;

Rekomenduojami viešbučiai:

 • Voyage 3*
 • Grand Voyage 4*
 • Kazzhol 4*
 • Best Western Plus Atakent  4*
 • Rahat Palace 5*
 • Rixos Hotel 5*
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 5) 26 29 000, (8 5) 26 27 777, mob.(8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS