Verta pamatyti Ras al Chaimoje

Via Ferratta

Mėgaukitės aktyviu poilsiu kalnuose. Pirmasis artimųjų rytų Via Ferrata kopimo maršrutas dabar yra atviras tiems, kurie siekia didelės adrenalino dozės Jabel Jais aukščiausiame Jungtinių Arabų Emyratų kalne. Profesionalai Jums padės visą kopinėjimo maršrutą. Galėsite pasimėgauti net trimis, daugiau nei 1 km. ilgio kvapą gniaužiančiomis skrydžių trasomis.

Dhayah Fort

Dhayah kalva buvo apgyvendinta dar III-iame tūkstantmetyje pr. Kr. Kūgio formos kalva, stūksanti palmių sodų pakraštyje, tarsi natūralus oazės gynybinis postas. Žmonės gyveno šioje kalvoje jau nuo pat priešistorės - čia buvo gausu gyvenviečių. Šiandien ši tvirtovė traukia daugybę turistų. Tai yra vienintelis, vis dar egzistuojantis piliakalnis Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Beduinų oazės stovyklavietė

Ši stovyklavietė buvo sukurta keliaujantiems, trokštantiems pažinti įspūdingą Arabijos dykumą, susiliejančią su prabanga. Beduinų oazė yra autentiškas beduinų gyvenimo atspindys. Viešnagės metu Jūs galite išbandyti gausybę užsiėmimų.

Jabel Jais skrydis

Gaukite dozę adrenalino ir skriekite ilgiausia pasaulyje lyno trasa Ras Al Khaimah! Šis skrydis yra įtrauktas į Gineso rekordų knygą, jo ilgis net 2,83 kilometrai. Skriedami galėsite mėgautis žadą atimančiais kraštovaizdžio vaizdais. Aukštis virš jūros lygio aukščiausiame trasos taške net 1,680 metrai. Profesionalai užtikrins Jūsų saugumą.

Jabel Jais kalnas

Jabel Jais yra aukščiausias Jungtinių Arabų Emyratų kalnas. Vaizdai kopiant į viršukalnę tikrai atima žadą – jie išliks ilgai Jūsų atmintyje.

Ras Al Khaimah žuvų turgus

Tai didžiausias žuvų turgus Ras Al Khaimah mieste.

Bėgimo takas Marjano saloje

Takas yra net 2000 metrų ilgio. Pabėkite nuo dienos rūpesčių, ir leiskitės į trumpą promenadą. Jei mėgstate aktyvų poilsį, galite važiuoti dviračiu ar lengvai prasibėgti. Jei keliaujate su vaikais, padarykite pertraukėlę stabteldami pailsėti poilsiavietėse, kol vaikai žaidžia žaidimų aikštelėse. Šalia yra ir pasakiškas balto smėlio paplūdimys, kuris pritraukia begalę turistų.

RAK takas

Tai naujas kartingų takas Ras Al Khaimah mieste. Jūs turėsite galimybę išbandyti profesionalius lenktynių kartingus ir gauti adrenalino dozę. Vaikai taip pat yra kviečiami išbandyti kartingus. Čia galite organizuoti vakarėlius, gimtadienius, įmonės renginius.

Al Marjan sala

Al Marjan yra viena iš keturių Ras Ak Khaimah dirbtinių salų, apsuptų turkio spalvos vandenyse. Marjan iš arabų kalbos reiškia „koralas“ ir taip pavadinta todėl, kad iš aukštai primena koralą. Saloje yra trys kurortai. Čia organizuojami muzikos festivaliai ir daugybė kitų pramogų.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS