Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Japonija

Rudens spalvos Japonijoje Japonijos sostinės

 

8 dienų turas “Japonijos sostinės”

Tokijas – Osaka – Nara –Kiotas – Tokijas

1 diena.

Atvykimas į Tokijo Naritos oro uostą. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas.
18:00 viešbučio vestibilyje Jus pasitiks rusakalbis gidas, kartu su kuriuo metro pasieksite Sky Hop Bus išvykimo tašką. Vakarinis turas po Tokijų turistiniu Sky Hop autobusu* atviru stogu. Ekskursijos metu Jus pamatysite gražiausius naktinio miesto kampelius, apšviestus neonine šviesa:

 • Ginza - prabangiausias Tokijo rajonas, kur įsikūrusios prestižinės parduotuvės ir restoranai;
 • Vaivorykštės tiltas, jungiantis miestą su dirbtinai sukurta Odaiba sala. Persikėlus į Odaibą prieš Jūsų akis atsivers pasakiški Tokijo įlankos vaizdai.
 • aukščiausias pasaulyje televizijos bokštasTokyo Sky Tree”. Jo aukštis siekia 634 metrus.
 • Roppongi – vienas garsiausių Tokijo rajonų, kuriame verdas tikras naktinis gyvenimas. Čia įsikūrė gausybė barų, kavinių, restoranų ir klubų.

21:00 ekskursijos pabaiga. Grįžimas į viešbutį metro.

*Esant blogam orui, vietoj Sky Hop Bus vyksite į Oedo Onsen terminių pirčių kompleksą, įsikūsusį Odaiba saloje.

Ginza
Vaivorykštės tiltas
Roppongi

2 diena.

Pusryčiai viešbučio restorane. Išvykimas iš viešbučio 9 val. Apžvalginė visos dienos ekskursija po Tokiją. Vyksite į dirbtinę Odaibo salą. Apsilankysite “ateities muziejuje” Miraikan, kur išvysite roboto Asimo pasirodymą. Naujos kartos Asimo supranta „kūno kalbą“. Jis atpažįsta žmones pagal veidą ir pagal balsą. Asimo gali eiti nugara atgal arba šokinėti. Jis gali judėti nelygiu paviršiumi, lipti laiptais.
Pietūs (mokama vietoje). Grįžimas į Tokijo centrą. Tęsite pažintį su miestu. Apžiūrėsite Meidži šintoistų šventyklą, kur palaidotas imperatorius Mucuhito, laikomas šiuolaikinės Japonijos kūrėju. Pasivaikščiosite Omotesando gatve, dar vadinamą Tokijo Eliziejaus laukais. Aplankysite Sengakuji šventyklą, kur palaidoti ”47 Roninai” . 2013 m. netgi pasirodė kino juosta “47 Roninai”, kurioje remiantis japonų legenda ir pasakojama XVIII a. menanti istorija apie ištikimybę, kerštą, draugystę ir neišsemiamą samurajų drąsą. Istorijos centre – 47 roninai, kurie, netekę savo Mokytojo prisiekia atkeršyti už jo mirtį, nepaisydami už tai jų lauksiančio mirties nuosprendžio.

Grįžimas  viešbutį.

Harajuku, Tokjas
Asimo robotas
Ronin 47 kapavietė

3 diena.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Laisvas laikas Tokijuje.
Siūlome pratęsti pažintį su miestu: pasivaikščioti po Imperatoriaus rūmų – dabartinės Japonijos imperatoriškosios šeimos rezidencijos - Rytinį sodą. Aplankyti Asakusa budistų šventyklą; užsukti į Cukidzi žuvų turgų ar pasivaikščioti po modernius Šibuja ir Harajuku rajoną. Kaip alternatyvą siūlome išvyką į Hakone nacionalinį parką, kur glima leistis į kruizą Asi ežeru, grožėtis šventojo Fudzijamos kalno vaizdais bei pasikelti funikulieriumi į Didžiojo virimo slėnį Ovakudanį prie sieros geizerių.

Vakare išvykimas išvykimas greituoju traukiniu "Shinkansen" į Osaką. Nakvynė viešbutyje Osakoje.

Imperatoriaus rūmai
Hokane nacionali morobotas
Shinkasen

4 diena.

Pusryčiai viešbučio restorane. Susitikimas su rusakalbiu gidu. Iš ryto pažintis su Osaka. Aplankysite Osakos pilį, vieną svarbiausių Japonijos pilių gynybos kompleksų; pakilsite į Umeda Sky dangoraižį, nuo kurio apžvalginės aikštelės, esančios 173 m. aukštyje, atsiveria stulbinanti miesto panorama. Išvykimas į seniausią Japonijos sostinę (VIII a.) Narą. Apžiūrėsite didžiausią  pasaulyje medinį statinį Todaidzi. Šventykloje išvysite  įspūdingą 15 metrų aukščio bronzinę Budos statulą. Paivaikščiosite po 660 hektarų plotą užimantį parą, kur ganosi prijaukintų daugiau nei 1000 elnių, Kasuga - tūkstančio žibintų šventyklos - saugotojų.Vakare grįžimas į viešbutį Osakoje.

Todaidzi ir elniai
Osakos pilis
Vaizdas nuo Umeda Sky dangoraižio

5 diena.

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas Osakoje. Sabarankiškai siūlome nuvykti į Hirošimą, kur galėsite persikelti į Mijadžimos salą ir aplankyti Icukušimos, Daisho-in šventyklas.

Mijadžimos sala
Hirošimos "Taikos" parkas
Icukušimos šventykla

6 diena.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Jūsų laukia visos dienos ekskursija į Kiotą – „Tūkstančio šventyklų miestą“ . Išvysite įspūdingą Kinkakuji šventyklą, dar žinomą kaip Auksinis paviljonas. Šventykla taip vadinamas dėl to, kad antrasis ir trečiasis jos aukštai iš vidaus ir išorės padengti gryno aukso lakštais. XIV a. iškilęs pastatas pastatytas paviljonas  kaip poilsio vila šiogūnui Ašikagai Jošimitsu, yra laikomas pirmuoju triaukščiu pastatu Japonijoje. Išvysite Rioan-dži (Ryoanji) - dzenbudizmo šventyklą, dar kitaip vadinamą „Ramiojo drakono“ šventykla. Šventyklos akmenų sodas suprojektuotas taip, kad kaip bežiūrėsite, vieno iš akmenų vis tiek nematysite. (arba apsilankysite Nijo pilyje, garsėjančioje Kano mokyklos piešiniais ir „lakštingalų“ grindimis, juosiančiomis visą pilį).

Aplankysite ant uolos pakraščio įsikūrusią Tyro vandens šventyklą – Kiyomizu-dera, pastatytą dar VIII a.  nuo kurios atsiveria nuostabi senojo miesto panorama. Kiyomizu-dera garsėja didžiule medine terasa, kuriai sukonstruoti nebuvo panaudota ne viena vinis.

Turėsite galimybę aplankyti Nisidzi kimono fabriką, kur periodiškai rengiami “kimono pasirodymai” (kimono demonstravimas vyksta ne kiekvieną dieną, informacija tikslinamą prieš išvykimą).

Atsisveikinimas su Tokiju. Savarankiškas išvykimas greituoju šinkansen traukiniu į Tokiją. Pervežimas į viešbutį Tokijuje.

Kinkakuji
Rioan-dži (Ryoanji)
Kiyomizu-dera vandens šaltiniai

7 diena.

Pusryčiai viešbučio restorane. Laisva diena. 

8 diena.

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Naritos oro uostą. Grįžimas namo.

Į turo kainą įskaičiuota:

 • apgyvendinimas pasirinktos klasės viešbutyje
 • pusryčiai viešbutyje
 • ekskursijos su rusakalbiu gidu (vakarinis Tokijas, Tokijas ir Odaiba, Osaka ir Nara, Kiotas);
 • įėjimai į mokamus objektus pagal programą Kiote, Naroje, Osakoje
 • pervežimas: oro uostas - viešbutis Tokijuje - oro uostas
 • pervežimai turo metu, kaip nurodyta programoje

Papildomai:

 • tarptautiniai lėktuvo bilietai
 • 7 dienas galiojantis JR Pass (310 USD)
 • asmeninės išlaidosmaitinimas
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.


Kaina nuo:1479 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS