Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Italija

Roma ir poilsis Odisėjo įlankos pakrantėje Italijos kvapai ir skoniai Italija - Šveicarija - Austrija
Klasikinė Italija lėktuvu

ITALIJOS KVAPAI IR SKONIAI


Roma - Montepulčijano - Pjenca - Montalčino - Siena - San Džiminjano - Piza - Specija - Činkuė Tėrė - Luka - Florencija

1 diena (sekmadienis). Atvykimas į Romą lėktuvu apie 20 val. Sutikimas ir nuvežimas į viešbutį Romos centre. Vakarienė restorane. Norintiems - ekskursija su rusakalbiu gidu  "Naktinė Roma"  (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.

2 diena (pirmadienis). Po pusryčių - ekskursija  į Vatikano muziejų su rusakalbiu gidu. Vatikane apžiūrite didžiausią ir puošniausią katalikų bažnyčią pasaulyje - Šv. Petro baziliką ir aikštę.

Laisvas laikas. Apžvalginė ekskursija po Romą - Koliziejus, Romėnų forumas, kur kadaise virė kultūrinis, politinis ir dvasinis gyvenimas; Kapitolijaus kalva, Trajano kolona, Panteonas arba „visų dievų šventykla". Žymiausios miesto aikštės: Venecijos, Trevi aikštė su didžiausiu fontanu Romoje, gražiausia barokinė Navonos aikštė su Berninio „Keturių upių" fontanu, Ispanijos aikštė ir kt. Laisvas laikas. Vakarienė restorane arba pageidaujantiems - vakarienė tipiškame teatre-restorane (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.

3 diena (antradienis). Po pusryčių - išvyka po Kjanti regioną, aplankant senovinį Toskanos miestelį  Мontepulčijano,  įsikūrusį ant aukštos kalvos ir  pagarsėjusį  vieno seniausių Italijos vynų rūšies gamyba  -  "Nobile di Montepulciano". Aplankysite tipinį  Toskanos vyno rūsį su vynų ir kitų Toskanos regionui būdingų produktų degustacija - kumpių, sūrių, dešrų ir kt. Toliau vyksite į  Pjencą, «idealų renesansinį miestą»,  pastatytą popiežiaus  Pijaus Rimiečio II-jo, kur, be to, gaminamas vienas geriausių  ir garsiausių Italijoje, avių sūris «pecorino». Toliau vykstate į Montalčino, pagarsėjusį išskirtiniu vynu «Brunello di Montalcino». Vynų ir būdingų tam regionui, produktų degustacija, parinktų someljė. Pervažiavimas į  Kjančiano Tėrmė. Įsikuriate viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė

4 diena (trečiadienis). Po pusryčių vykstate į Sieną.  Ekskursija po miestą pėsčiomis: garsioji vėduoklės pavidalo centrinė Piazza del Campo aikštė, kur du kartus per metus vyksta  garsiosios žirgų lenktynės "Palijo", grakšti gotikinė Rotušė su 102 m aukščio Torre del Mangia varpine,  viena didingiausių Katedrų Italijoje, kur puikiai dera romaninė-gotikinė architektūra. Toliau vykstate į  San Džiminjano - puikiai išlikusį viduramžių miestelį kalvos viršūnėje su daugybe akmeninių bokštų - kadaise jų buvo per 70, šiuo metu likę 13. Ekskursija su gidu, paskui laisvas laikas savarankiškai pažinčiai su  Toskanos viduramžių miesteliu. Galima pasikelti į vieną iš bokštų, kur

Viduramžiais buvo prieskonių saugyklos. San Džiminjanas didžiuojasi čia gaminamais vienais skaniausių ledų Italijoje. Toliau - Piza - buvęs galingas jūros uostas prie Ligūrijos jūros ir ekskursija su gidu: apžiūrite aikštę, vadinamą Stebuklų lauku, apžiūrite Katedrą ir garsųjį Pizos svyrantį bokštą. Laisvas laikas. Vykstate į Speciją. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena (ketvirtadienis). Pusryčiai. Apžvalginis pasiplaukiojimas laivu Tirėnų jūra - vieno pačių  nuostabiausių Italijos regionų -  Italijos Rivjeros, Činquė Tėrė (Cinque Terre), pakrantėmis. Panoraminis vaizdas į Penkių Žemių nacionalinio parko spalvingus viduramžių miestelius: Riomadžiorę - Penkių Žemių deimantą, įkurtą net XII amžiuje. "Meilės taku", einančiu palei jūrą iš Riomadžiorės galima nesunkiai pasiekti kaimyninį miestelį Manarolą - miestelį-uostą, įsikūrusį ant uolos, apaugusios Kornilijo vynuogynais, garsiais jau senovėje išgaunamais vynais, o mūsų laikais žinomą dėl stačios nuokalnės su 365 laipteliais, tiek, kiek dienų metuose, vedančiais į miestą.

Vernaca - miestelis, kur daugybė nusileidimų ir pakilimų, kurių dėka atsiveria nuostabūs vaizdai ir matomi iš pagrindinės miestelio aikštės. Monteroso kranto pavadinimas atsirado dėl raudonos  spalvos, kuria nusidažo kalnai leidžiantis saulei arba nuo viduramžių pilies savininko ugninės plaukų spalvos, miestelyje taip pat yra senovinis kapučinų vienuolynas.

Grįžtate į Riomadžorę ir traukiniu važiuojate į Speciją. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena (penktadienis). Po pusryčių išvykimas į Luką.  Pakeliui gėritės  Kararos panorama su  didingomis akmenų skaldyklomis, kur Mikelandželas praleisdavo daug laiko ieškodamas sau reikalingo marmuro. Atvykus į Luką -  ekskursija po miestą su gidu. Laisvas laikas. Vykstate į Monte Karlo di Luką, žavingą Lukos priemiestį, įsikūrusį kalvos viršūnėje. Lankysitės fermoje ir ragausite unikalių Toskanos regiono produktų - alyvuogių, sūrių,  duonos,  vynų  ir mėsos.    Pavakary išvykimas į Florenciją. Ekskursija po miestą su gidu:  Įsikuriate viešbutyje netoli centro.Vakarienė. Nakvynė

7 diena (šeštadienis). Po pusryčių laisvas laikas arba - pageidaujantiems - ekskursija į Ufičių galeriją arba Pičių rūmus su gidu (už papildomą mokestį). Po pietų išvykimas į Romą. Įsikūrimas Viešbutyje netoli centro. Vakarienė. Nakvynė.

8 diena (sekmadienis). Pusryčiai. Laisvas laikas. Nuvežimas į Romos oro uostą skrydžiui namo į Vilnių

Apgyvendinimas (eurais): 2+1 nakvynės Romoje,1 nakvynė Kjančiano Termė, 2 nakvynės Specijoje, 1 nakvynė Florencijoje.

Viešbutis

2014-06-15 iki 30-08

2014-08-31 iki 11-08

1 asm. DBL su pusryčiais, vakarienėmis (HB)

2232 Lt  
(646,43 Eur)

2232 Lt ​
(646,43 Eur)

1 asmeniui DBL su pusryčiais (BB)

1868 Lt 
(541,01 Eur)

1868 Lt
(541,01 Eur)

Priemoka už vienvietį - SGL

675 Lt 
(195,49 Eur)

657 Lt
(190,28 Eur)

Nuolaida  trečiam asmeniui kambaryje

120 Lt 
(34,75 Eur)

120 Lt
(34,75 Eur)

Į kainą įskaičiuota

Autobusas kelionės metu
Lydintis rusakalbis visos kelionės metu
Apgyvendinimas 3* arba 4*viešbučiuose
Oficialūs rusakalbiai gidai
2 valandų apžvalginė ekskursija Sienoje
2 valandų apžvalginė ekskursija Florencijoje3 valandų apžvalginė ekskursija Romoje
3 valandų ekskursija Vatikane1 valandos ekskursija Lukoje
1 valandos ekskursija Pizoje
Montepulčiano, Pjencos lankymas su rusakalbiu lydinčiuoju
Мontalčino, San Džiminijano, Činkue Tėrė, Kararos lankymas su rusakalbiu lydinčiuoju
Montepulčiano regiono vynų ir kulinarinio paveldo degustavimas Montalčino regiono vynų ir kulinarinio paveldo degustavimas
Montekarlo di Lukos regiono vynų ir kulinarinio paveldo degustavimas
Bilietai į laivą Činkuė Tėrė nacionaliniame parke

Į kainą neįskaičiuota

Lėktuvo bilietai
Bilietai į muziejus ir bažnyčias
Įėjimas į Vatikano muziejų 24 EUR
Ekskursija „Naktinė Roma" 25 EUR
Ekskursija į Ufičių galeriją arba Pičių rūmus 30EUR
Vakarienė teatre - restorane  Romoje (vynas ir vanduo įskaičiuotas) 47 EUR
Ausinukai visos kelionės metu 15 EUR
Miestų mokesčiai mokami vietoje viešbučiuose

Trevi aikštė

Itališki ledai

Navonos aikštė
Romėnų forumas
Šv. Petro bazilika ir aikštė
Neapolio pica
Мontepulčijanas

Toskana

Italijos vynai

Nobile di Montepulciano degustacija
Piza
Činquė Tėrė
Pecorino sūris

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 21 24 107, mob. (8 610) 40077
el.p.: eglekel@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:541.01 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS