Aušra Vėbrienė

Straipsnis žurnale "Kelionių magija"

Karibų salos

Nuo Bermudų tęsiasi ir kitos Karibų salos. Balto smėlio pliažai su krištolinio švarumo vandeniu ir turtinga augmenija žavi be išimties visus čia atvykstančius. Vidutinė metinė temperatūra svyruoja nuo +27 iki +30 laipsnių šilumos. Vietiniai salų gyventojai, amžių bėgyje įgavę įvairių tautų bruožų, garsėja svetingumu, sutinka skleisdami gyvenimo džiaugsmą. Kiekvienoje saloje galima sudalyvauti vietinėse šventėse, karnavaluose, pasiklausyti tai salai būdingų dainų, pašokti šokių. Tad nenuostabu, kad dėl šių rojaus salų ir salelių įvairiu laikotarpiu kovojo ispanai, prancūzai, anglai, olandai, amerikiečiai. Nuo XVII amžiaus pabaigos iki XVIII amžiaus pradžios +27 iki +30 buvo laikomas piratų epocha. Dabar tik senovinės plantacijos ir senųjų fortų griuvėsiai primena apie salų kolonizacijos laikotarpį, nebyliai pasakoja apie prabangų plantatorių gyvenimą ir nepavydėtiną juodaodžių vergų gyvenimą.

Keičiantis laikams, keitėsi ir atvykėliai į salas. Savo laiku salas nužiūrėjo „gėlių vaikai“ - hipiai, apie 70-ius metus atradę salas savo poilsiui - jie tiesiog mėgo voliotis balto smėlio paplūdimiuose. Po hipių atvyko ir kiti žmonės, prasidėjo prabangių viešbučių statybos era. Naujieji pastatai šiose salose harmoningai susiliejo su gamta, iškilo ne aukščiau medžių viršūnių.

Salas įvertino poilsiautojai iš įvairiausių pasaulio šalių. Čia patogu atskristi lėktuvu, dažnai žmonės salose apsilanko plaukdami komfortiškais kruiziniais laivais, tokiu būdu aplankydami eilę Karibų salų. Turtuoliai pamėgo salose rengti savo vestuves, pasiturintys rinktis salas povestuvinėms kelionėms, pažymėti reikšmingas sukaktis.

Daugelis viešbučių, atsižvelgdami į atvykstančiųjų norus, tobulino savo paslaugas pranokdami vieni kitus – įkurdami išskirtinius kambarius su žymiausių dizainerių pagalba, teritoriją apželdindami sodais su žydinčių augalų gausa ir fontanais, siūlydami aukščiausio lygio servisą. Didelį populiarumą Karibų salose sulaukė viešbučių tinklo „Sandals & Beaches“ paslaugos, siūlančios poilsį poroms ir šeimoms. Kai „viskas įskaičiuota“ - sukuriamos komfortiškos sąlygos. Ir kai jau atrodo nieko nebetrūksta iki tobulybės ir sunku dar ką nors bepridurti, šio tinklo viešbučiai pasiūlo dar vieną paslaugą – asmeninį liokajų. Kas gi tai? Asmeninis liokajus brangiems svečiams gyvenantiems aukščiausios kategorijos kambariuose suteikia nepranokstamą prabangos lygį ir servisą.

Asmeniniai liokajai prieš pradėdami darbą baigia specialius mokslus prestižinėje Anglijos liokajų mokykloje. Baigę mokslus nepriekaištingai paruošti specialistai dirba karališkose pilyse ir 5 žvaigždučių viešbučiuose. Jau prieš svečių atvykimą į viešbutį asmeninis liokajus pasirūpina, kad kambariai būtų paruošti, pasveikina atvykus ir padeda registruotis, pasiūlo atvykimo kokteilį, padeda išpakuoti daiktus. Poilsio metu liokajus rūpinasi svečių pusryčiais, pietumis ar vakariene atnešma į kambarį, paruošia aromatinę putų vonią, rūpinasi klientų garderobu, kad viskas būtų laiku išplauta, išvalyta, išlyginta, reguliariai papildo mini barą. Išvykstant asmeninis liokajus pasiūlo savo paslaugas supakuojant bagažą, pasirūpina atsiskaitymo sąskaita iki išvykimo, pasaugo bagažą, organizuoja transportą ir palydi iki automobilio. Asmeninis liokajus suteikia ir kitų mažų, mielų paslaugų. Aukščiausio lygio asmeninio liokajaus paslaugos palieka neišdildomą prisiminimą apie komfortiškas atostogas.

Smulkesnė informacija apie Sandals viešbučius

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS