Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Viešbučiai


Sheraton Senggigi Beach Resort


Sheraton Senggigi Lombok 5*

7 naktys nuo  1 710 LTL/asm.

 

 

Sheraton Senggigi Beach Resort yra 1,5 km atstumu nuo Batu Bolong šventyklos ir 12 km  atstumu nuo Lembaro prieplaukos, kuri jungia Lomboko su Bali salas. Lomboko tarptautinis oro uostas už 48km. Įsikūrusį Lomboko Senggigi paplūdimyje , "Shenton" viešbutį supa vien tropinikų sodai. Viešbutis siūlo tai pat baseiną po atviru dangumi bei spa.


Viešbutis svečiams siūlo net 4 pietavimo galimybes : "Putri Duyung" baras yra "baras baseine", kuriame svečiai gali užsisakyti užkandžių ir gėrimų neišlipę iš baseino; "Bawang Grill" siūlo kepsnių ir jūros gėrybių pasirinkimą netoli baseino; Priešais pasakišką salos peisažą "Kebun Anggrek " restoranas patiekia pusryčius; Gėrimai ir lengvi užkandžiai siūlomi Saulėlydžio bare.


Erdviuose oro kondecionieriais aprūpintuose kambariuose svečių patogumui yra yra modernūs TV ir DVD grotuvai, asmeniniai seifai. Privačiuose vonios kambariuose yra vonia ir dušo kabinos. Kambaryje tai pat yra arbatai/Kavai gaminti skirti įrankiai, mini baras bei 24 valandų kambarių aptarnavimas.


Svečiai gali atsipalaiduoti žaisdami tenisą arba mankštindamiesi sporto klube. Kitos paslaugos apima verslo centrą siūlantį nemokamą prisijungimą prie interneto ir kelionės informacijos puktas, kuriame rasite visą jums reikalingą informaciją apie lankytinus sąlos objektus. Personalas 24 valandas per parą registratūroje padeda su bagažo saugojimu, valiutos keitimais, lėktuvo skrydžių planavimu. Tai pat yra stovėjimo aikštelė.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS