Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Viešbučiai


Viešbutis Eden Resort & Spa


 

Eden Resort & Spa

Eden Resort & Spa - 5 žvaigždučių viešbutis, esantis Beruweloje, nutolusioje 60 km nuo Kolombo miesto ir 96 km nuo taptautinio oro uosto. Eden Resort & Spa suteiks dar nepatirtų įspūdžių kiekvienam savo svečiui. Čia galima atsipalaiduoti ir mėgautis auksinių paplūdimių grožiu, paragauti tarptautinės virtuvės patiekalų ir patirti kitų, įvairių pramogų.

Visuose kambariuose įrengti oro kondicionieriai, palydovinė televizija, plaukų džiovintuvas, seifas, kavos ir arbatos pasigaminimo įrenginys, mini baras.

SPA svečiai turi galimybę mėgautis įvairiomis terapijomis ir grožio procedūromis. Taip pat žaisti skvošą, biliardą, snukerį, atsipalaiduoti baseine.

Višbutyje siūlomos ir kitos paslaugos: automobilių aikštelė, skalbimo paslaugos, bagažo saugojimas, vaikų žaidimo aikštelė, prekybos pasažas, kirpyklos salonas.

Viešbutis siūlo platų tarptautinės virtuvės pasirinkimą: ,,Garden of Eden'' savitarnos  restorane galima paragauti patiekalų iš Indijos, Kinijos, Šri Lankos. ,,Chameleon Café'' suteikia draugišką ir atpalaiduojančią atmosferą, ,,Temptations'' galima skaniai papietauti. Gyvų pasirodymų ir gėrimų svečiai gali rasti ,,Captain's Deck'' bare, o atsipalaiduoti prie baseino ir paragauti sveikų užkandžių bei gaiviųjų gėrimų ,,Splash'' bare. Norintims romantiško vakaro žvakių šviesoje su asmeniniu padavėju - ,,Watchtower'' restoranas.

 

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 21 24 107, mob. (8 610) 40077
el.p.: eglekel@svite.lt
PAKLAUSIMAS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS