Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: ŠVITĖS kelionės


Taitis - nardymas

Nardymas Polinezijos vandenyse

 

Polinezijos vandenys nuo seno garsėja povandeninio pasaulio įvairove. Čia galima sutikti įvairiausių žuvų rūšių – nuo mažųjų žuvų skraiduolių iki stambiųjų napoleonų, rifų ryklių, tunų, barakudų, lydekų. Prancūzijos Polinezija – viena iš nedaugelio vietų, kurioje visą šią grožybę galima pamatyti vienoje vietoje. Nepamirškite povandeninio filmavimo kameros!

Polinezijos rykliai ne tokie agresyvūs, kaip kituose vandenyse. Prie jų galima ganėtinai arti prisiartinti. Nepaisant to, negalima arti jų žvejoti.

Nardymui tinkamiausiomis pripažintos Taumotu archipelago salos: Ranigora, Manihi. Tačiau nardyti galima ir Bora Bora, Murea, Taiti salų prieigose.

Matomumas siekia 130 pėdų. Vidutinė vandenyno vandens temperatūra 26° - 29°. Temperatūros svyravimai paviršiuje ir 166 pėdų (50 m) gylyje beveik nejuntami. Trijų milimetrų ar net lykros nardymo kostiumai tikrai garantuos komfortišką savijautą

Kur galima nardyti?

Yra trys galimybės:

- Galite nardyti lagūnoje – tai tikras gamtinis baseinas ir puiki vieta pradedantiesiems bei norintiems įgauti

nardymo patirties.

- Panėrimas vandenyne, kur galima paplaukioti tarp įvairiaspalvių koralinių rifų bei gausybės žuvų (taip pat ir plėšriųjų!).

- Panėrimas užutekiuose ir protakose, jungiančiuose lagūną ir vandenyną, garsėjančiuose ypatinga ryklių koncentracija.

Kiek giliai galima nardyti

Dažniausiai nardoma 18 – 24 m gylyje, tačiau profesionalai gali nerti ir į 30 – 42 m gelmes. Tokius panėrimus patyrusiems nardytojams organizuoja kai kurie nardymo klubai.

Polinezijaideali vieta ir profesionaliems nardytojams ir pradedantiesiems.

Pradedančiuosius instruktoriai smulkiai supažindina su nardymo technika ir plaukimo po vandeniu ypatumais bei nuolat stebės kiekvieno panėrimo metu. Dėmesys ir parama Jus lydės iki tol, kol po vandeniu nejausite jokio diskomforto ir galėsite laisvai gėrėtis povandeniniu pasauliu.

Profesionalūs nardytojai neturėtų pamiršti visų savo sertifikatų! Taityje ypatingai paisoma galiojančių saugos

instrukcijų ir panėrimo gylis griežtai ribojamas atsižvelgiant į nardytojo turimo sertifikato lygį. Priešingu atveju teks viską pradėti iš naujo. Taip pat bus pareikalauta dienoraščio, kuriame nurodyti duomenys apie Jūsų paskutiniuspanėrimus.

Nardymo įrangą galite atsivežti su savimi, tačiau tai tikrai nebūtina! Ypatingai saugią ir periodiškai kruopščiai tikrinamą įrangą galite rasti nardymo centruose. 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 602) 04224
el.p.: info@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS