Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: ŠVITĖS kelionės


Taitis - Ekskursijos po salą

Salų kraštovaizdis nepaprastai skirtingas, todėl tiek kelionė aplink salą, tiek į salos gilumą paliks neišdildomų įspūdžių. Taityje nuvyksite į oazę, nuo kurios Uolisas ir Kukas pradėjo Polinezijos atradimą, iš rankų pamaitinsite didžiulius ungurius, pasigėrėsite  nuostabiais gamtovaizdžiais ir galingų krioklių vaizdais, jau nekalbant apie unikalius muziejus, kokių nerasite niekur pasaulyje!

   

Ekskursijų po salas metu tikriausiai užtiksite “tiare” plantacijas. Tai kvapi gėlelė, iš kurios gaminamas monoj – įdegimą stiprinantis ir švelninantis aliejus, nuo 1942 metų žinomas kaip pagrindinis Polinezijos ekonomikos prekybinis ir kultūrinis ženklas.
     Ryklių šėrimas. 
Būtinai pasinaudokite proga pašerti šiuos taikius aštriadančius milžinus. Prisiminimai išliks visą gyvenimą! Nemėgstantys ypač aštrių pojūčių gali tiesiog pasigėrėti delfinais, noriai bendraujančiais su turistais. Tokia galimybė yra viešbutyje “
Beachcomber”, Morea saloje.

 

Piknikas motu.

Visos Polinezijos salos yra vulkaninės kilmės. Kai kuriose (Taitis, Murea, Raitea, Bora Bora) užgesę ugnikalniai yra ir šiandien. Kitose salose (Ranigora, Manihi) ugnikalniai nugrimzdo į vandenyną. Aplink tokias povandenines uolas susiformavo koraliniai rifai, išsikišantys ir virš vandens. Tokios koralinės juostos sudaro keletą salelių, vadinamų “motu”. Salelės beveik plokščios, nusėtos kokoso palmėmis. Tokios įstabios gamtos apsuptyje Taičio gyventojai padengs Jums gausų stalą, nukrautą čia pat, žieminėje krosnyje, gamintais tradiciniais patiekalais.

Čia susipažinsite su istorija, patiekalų gaminimo būdais, pasiklausysite vietinių anekdotų, išmoksite šokti (žinoma, jei to dar nesuspėjote padaryti viešnagės Murea saloje, Tiki kaime metu).

Tiki kaime sukoncentruotas visas kultūrinis Polinezijos salų palikimas. Čia ne tik paragausite tradicinių patiekalų, pamatysite Taičio šokius su fakelais, bet ir  turėsite galimybę stebėti tradicinį Polinezijos kaimo gyvenimo būdą, užsakyti vedybų ceremoniją pagal vietines tradicijas.

Be viso kito, galėsite užsisakyti ekskursiją malūnsparniu, pažvejoti, paplaukioti kanoja ar valtimi su permatomu dugnu.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS