Taitis - Bora Bora

Bora Bora sala

Bora Bora sala - Ramiojo vandenyno perlas – uolų masyvas su trimis viršūnėmis (aukščiausia – Otemanu – 727 m), apsuptas perlamutrinės spalvos įlankomis. Nepaprastai turtinga salyno gamta leidžia džiaugtis atskirų mažyčių salelių (motu) grožiu. Vienoje tokių salų įsikūręs oro uostas, kituose išsidėstę viešbučiai.

Atrakcijos, ekskursijos – kiekvieno skoniui. Ypač siūloma išvyka džipais. Nuo Vaitape uosto vyksite link šiaurinio iškyšulio, Faantuji kaimo, kuriame gyveno genčių vadai. Toliau keliausite pro karinės bazės griuvėsius, likusius čia nuo amerikiečių karo su japonais laikų. Vaizdingu kokosinių palmių apsuptu keliu pasieksite pietinę salos dalį su puikiu pliažu ir įlanka. Žinoma, keliauti galima ir buvusiuoju “kariniu keliu”, pakeliui stebint kur ne kur išlikusias amerikietiškos karinės įrangos liekanas. Bet kuriuo atveju nuotaikinga kelione kalnuotomis vietovėmis viduryje tropinių miškų, saulė, paukščių čiulbėjimas Bora Bora saloje Jums garantuota!

Ne mažiau įspūdžių patirsite ir pasirinkę “Ryklių šėrimo” ar “Koralinio sodo” pramogas. Su vietinėmis tradicijomis susipažinsite nuvykę į pikniką vienoje iš salų (motu). Čia Jus supažindins su vietiniais skanėstais, augmenija, žavi taitietė pamokys Jus apsivilkti pareo (moteriškas rūbas iš vienos audinio palos), o vietinis tane (vyras) parodys, kaip perskelti kokoso riešutą. Jūsų laukia vaišės, kurių metu bus siūloma paragauti įvairių žuvies patiekalų, duonmedžio, ananasų, vietinių saldumynų, linksmins šokiais ir dainomis.

 

Bora Bora taip pat ideali vieta ramiam poilsiui. Viešbučiai turi nuosavus smėlėtus pliažus su baseinais. Tilteliai virš vandens suteikia ramybės, atsiskyrimo pojūtį, o švelnus vandens teškenimas suteikia sparnus svajonėms. Vakarais terasoje su draugais ar šeima gėrėsitės nuostabiais saulėlydžiais, o rytais žavi taitietė atveš Jums pusryčius kanoja.
Mėgėjams nardyti su akvalangais siūloma vykti į Tupitupiti, kur galėsite stebėti didelius ryklius, tuną, barakudą.

 

Jei plaunuojate vykti į Bora Bora, ar aplankyti kitas Prancūzjos Polinezijos salas, prašome kreiptis.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika