Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: ŠVITĖS kelionės


Paryžius ir mada

Kelionė lėktuvu su dr. Eugenijumi Skerstonu

Kelionės vadovas - vertėjas yra socialinių mokslų profesorius, lektorius, prancūzų gyvensenos "Art de vivre" žinovas, knygų apie madą ir interjerą autorius (knygos: „Domicilium elegans, „Privatus Vilnius. Interjerai, „Privatus Vilnius. Namų puošyba, „Mados psichologija, „Vyras ir veidrodis: psichologinė dvikova", „Deivė be diademos. Pokalbiai su portretais") ir kt.

Kelionės data: 2024 m. birželio 16 - 20 d.

1 d. VILNIUS – PARYŽIUS

Skrydis maršrutu Vilnius-Paryžius. Atskridus  pervežimas  į 3 žv. viešbutį Paryžiuje. Apsigyvenus – bendra vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

2- 3 d.  PAŽINTIS SU MADA, MADOS MUZIEJŲ LANKYMAS 

Pusryčiai. Trijų dienų pažintis su mados istorija persipins nuo jos atsiradimo iki šių dienų.

Pasivaikščiosite senosiomis Paryžiaus gatvėmis, pamatysite vietas, kur gimė mados industrija ir dirbo pirmieji jos kūrėjai, kur garsūs mados dizaineriai kadaise atidarė savo pirmuosius butikus. Sužinosite kaip išskirtinės asmenybės savo stiliumi ir drabužių dėvėjimo būdu apvertė seniai nusistovėjusias teisingo ir gero skonio idėjas bei sukėlė tikras revoliucijas.

Apsilankysite kvepalų įmonėje, diktuojančioje kvepalų rinkos madas. Užsuksite į senovinius dengtus pasažus su prašmatniomis dekoracijomis, kurie XIX a. buvo pirmieji prekybos centrai ir tapo mėgstama paryžiečių pasivaikščiojimo ir pirkinių vieta. Su šių laikų žinomų dizainerių sezono mada ir mados tendencijomis susipažinsite „Lafayette“ galerijoje.

Trijų dienų bėgyje apsilankysite keturiuose žinomuose Paryžiaus muziejuose:

Apsilankykite renesansiniuose Galliera rūmuose, kur saugomos vienos turtingiausių kolekcijų pasaulyje. Čia pamatysite didelę kostiumų, aksesuarų ir fotografijų kolekciją, atspindinčią Prancūzijos mados tendencijas ir įpročius nuo XVIII amžiaus iki šių dienų.

Lankysitės tekstilės muziejuje kuris yra Musée de Art Décoratifs dalis, ir apžiūrėkite parodas, kuriose eksponuojami tūkstančiai kūrinių, įskaitant kostiumus, aksesuarus ir tekstilės gaminius nuo trečiojo amžiaus iki šių dienų. Čia bus galima pamatyti ir interjero dizaino pavyzdžių, baldų, gobelenų ir kitų meno objektų.

Turėsite įdomią ekskursiją po Yves Saint Laurent  buvusią dizainerio ateljė, kuri dabar yra jo gyvenimui ir darbui skirtas muziejus.

Lankysitės naujoje parodoje „Universalinių parduotuvių gimimas. Mada, Dizainas, Žaislai, Reklama 1852-1925 metai. 

Šioje parodoje sužinosite, kaip pamažu gimė tam tikras laisvalaikio modernumas, „ ėjimas apsipirkti “, kaip teatras, puota, kavinė ar koncertas, tapo nauja buržuazine pramoga, o universalinės parduotuvės - „ moterų karalyste“.

Didelė dalis 700 kūrinių – nuo plakatų iki drabužių, žaislų ir dekoratyvinių meno kūrinių, iš muziejaus kolekcijų – leis suprasti Paryžiaus komercijos raidą nuo 1852 m. Šios parodos ekspozicija atskleis ekonominius pokyčius ir socialines mutacijas, kurios apėmė Prancūzijos visuomenę. Parodoje sužinosite, kaip buvo klojami šiuolaikinės komercijos pagrindai didelėmis komercinėmis naujovėmis, tokiomis kaip mados demokratizavimas, išpardavimų ir sezoninių parodų išradimas arba vaikas, kaip naujas komercinis tikslas ir pardavimas paštu.

Kita paroda “Dizaino kolekcija+Mada, Papuošalai.

Dekoratyvinio meno muziejus nuolatinėse galerijose, skirtose dizainui nuo XX a. iki šių dienų, pirmą kartą pristatys aukštosios mados ir gatavų drabužių, taip pat papuošalų ir bižuterijos pasirinkimą. Bus galima pamatyti 30 mados siluetų ir 100 brangenybių iš dizainerių ir prestižinių namų, tokių kaip Cartier, Van Cleef & Arpels, Christian Dior, Lanvin ir Balmain bei kt.

Po parodų lankymo nakvynės viešbutyje.

4 d. PARYŽIUS – VILNIUS

Pusryčiai. Laisvas laikas Paryžiuje. Pervežimas į oro uostą. Skrydis maršrutu Paryžius – Vilnius. Atskridus sugrįžimas į namus.

Kelionės kaina 1490 Eur/asm., kai grupėje vyksta 14 asmenų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 •   skrydis Vilnius - Paryžius - Vilnius,
 •   4 nakvynės  3 žv. Viešbutyje Paryžiuje dviviečiuose kambariuose,
 •   4 pusryčiai ir 1 vakarienė (3 patiekalai pagal restorano meniu),
 •   įėjimo bilietai į 4 muziejus pagal numatytą programą,
 •   2 ekskursijos su vietiniais gidais,
 •   vertėjo dr. E. Skerstono paslaugos,
 •   pervežimai oro uostas-viešbutis-oro uostas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 •   asmeninės išlaidos,
 •   papildomas maitinimas ir gėrimai,
 •   medicininių išlaidų draudimas,
 •   miesto mokesčiai,
 •   visuomeninio transporto bilietai,
 •   bilietai į kitus nenumatyus lankyti objektus.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika