Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: ŠVITĖS kelionės


Havajai

Kauai

Kauai - ketvirtoji pagal dydį vulkaninės kilmės Havajų sala, kartais vadinama ,,Sodo sala". Ši seniausia ir šiauriausia Havajų sala yra išmarginta nuostabiais slėniais, aštriais kalnų bokštais ir nelygiomis, per laiką pakitusiomis uolomis. Salą gaubia tropiniai miškai, išraizgyti upėmis ir papuošti kaskadiniais kriokliais. Kuai saloje gausu ne tik gamtos grožybių, bet ir užsiėmimų. Galite plaukti baidarėmis Wailua upe, nardyti Poipu paplūdimyje ar vaikščioti Kokee parko takais. Salos atmosfera ir turtinga kultūra daro ją nesenstančią ir nuolat traukiančią turistus.

Oahu

Ši sala kartais vadinama ,,susibūrimo vieta" ir tikrai atitinka savo vardą. Trečioje pagal dydį Havajų saloje gyvena daugybė įvairiausių Havajų gyventojų. Tai tarsi Rytų ir Vakarų kultūrų susiliejimas, pagrįstas vietinių Havajų gyventojų vertybėmis ir tradicijomis. Šioje saloje galite aplankyti tiek modernius šurmulingus miestus, tiek mažus ir ramius miestelius. Čia Jūs rasite daugybę užsiėmimų, apgyvendinimo vietų, restoranų ir kitų pramogų.

Molokai

Penkta pagal dydį Molokai sala yra tik  61km. ilgio ir 16km. skersmens plačiausiame taške. Čia yra didžiausios jūros uolos pasaulyje ir ilgiausias besikeičiantis rifas. Molokai salos gyventojai yra ištikimi savo šaknims, iš didelės meilės salai stengiasi išsaugoti kaimo gyvenimo būdą. Molokai yra tikra nuotykių sala, kurioje atgyja Havajų praeitis, nesvarbu, kur bekeliautumėte - į Kalaupapa Nacionalinį istorinį parką ar mėgautumėtės saulėje  baltojo smėlio Papohaku paplūdimyje.

Lanai

Mažiausiai apgyvendinta Havajų sala Lanai, turistams siūlo daug viliojančių pasiūlymų. Čia yra dvi skirtingos salos pusės -  vienoje prabangūs kurortai, kur lankytojai gali mėgautis aukščiausios klasės patogumais, o kitoje pusėje nelygūs, vingiuoti keliukai, kuriais turistai mėgsta važinėtis keturračiais ir ieškoti beprotiškų nuotykių.

Maui

Maui yra antra pagal dydį Havajų sala, dar vadinama ,,Slėnio sala". Ši sala mėgstama turistų dėl įspūdingų visame pasaulyje garsių paplūdimių, migruojančių banginių (žiemos metu) vaizdų, nuostabių Haleakala salėtekių ir saulėlydžių. Nenuostabu, kad ši sala išrinkta ,,Geriausia JAV sala" daugiau nei 20 metų.

Havajų sala

Havajų salų grandinėje ši sala yra jauniausia ir didžiausia - beveik dvigubai didesnė nei visos kitos Havajų salos kartu sudėjus. Čia galima apkeliauti net keturias skirtingas pasaulio klimato zonas - nuo drėgnosios atogrąžų iki tundros. Havajų salos grožis yra neprilygstamas, pradedant nuo Havajų ugnikalnių nacionalinio parko, snieguotomis Maunakea viršūnėmis, baigiant Hilo ir Hamakua pakrantėmis. Jeigu nuvyksite į šią išskirtinę salą, be abejonės liksite be žado!

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika