PRANCŪZIJA. AKVITANIJA, PILYS IR BORDO

su dr. Eugenijumi Skerstonu

Kelionė lėktuvu 2022 m. rugsėjo mėn.

Kelionės vadovas - vertėjas yra socialinių mokslų daktaras, lektorius, prancūzų gyvensenos "Art de vivre" žinovas, knygų apie madą ir interjerą autorius (knygos: „Domicilium elegans“, „Privatus Vilnius. Interjerai“, „Privatus Vilnius. Namų puošyba“, „Mados psichologija“, „Vyras ir veidrodis: psichologinė dvikova", „Deivė be diademos. Pokalbiai su portretais").

1 d. VILNIUS – BORDO

Skrydis į Bordo su tarpiniu persėdimu. Atskridus  pervežimas  į viešbutį-rezidenciją  Akvitanijoje. Apsigyvenus - gurmaniška vakarienė. Nakvynė 4 žv. elegantiškame viešbutyje - rezidencijoje.

2 - 5 d.  PILIŲ LANKYMAS 

Pusryčiai. Pilių lankymas - pažintis su aristokratų gyvenimo būdu, pilių interjerų puošyba, sodų apžiūra. Lankymasis Sarlat mieste, su didžiausia viduramžių, Renesanso ir XVII a. pastatų fasadų koncentracija iš visų Prancūzijos miestelių, Perigore, srities sostinėje, sename gastronomijos mieste,  kruizas upe, lankymasis fermoje ir vynų ūkyje, degustacija ir galimybė įsigyti  ypač vertinamų profesionalių regiono skanėstų – žąsų ir ančių kepenėlių paštetų, trumų, paukštienos ir mėsos konservų, figų, galantinų, vynų.
Restorano šefo gurmaniškos vakarienės viešbutyje - pilyje. Nakvynės elegantiškame 4 žv. viešbutyje-rezidencijoje.

6 - 7 d.  BORDO

Pusryčiai. Išvykimas į St. Emilijoną, žavų miestelį pačiame raudonojo vyno, kuriam jis davė vardą, rajono centre.  Miesteliui vardą davė atsiskyrėlis Emiljus VIII a. išsikirtęs uoloje urvą. Vėliau buvo pastatytas vienuolynas, viduramžiais įsikūrė miestelis, o Šv. Emilijaus sekėjai po jo mirties kreidos uoloje iškirto bažnyčią. Pasivaikščioję po senamiestį  ir padegustavę šio krašto vynų vyksime į Bordo. Tai penktas pagal dydį Prancūzijos miestas, įsikūręs Garonos upės vingyje. svarbus prekybos centras ir kryžkelė, Prancūzijos uostas, eksportuojantis vyną į daugelį pasaulio šalių, tai miestas, turintis didingą XVIII a. senamiestį su klasicistiniais namais ir rūmais, plačiomis gatvėmis, gražia krantine, esplanada des Quinqoces,  aikštė de la Bourse, milžiniška St. Andre katedra su Paskutiniojo teismo scenomis bei didžiuoju teatru Grand Teatre. 1773-1780 m. pastatytas teatras yra klasicizmo šedevras, jį vainikuoja 12 mūzų statulų. Bordo mieste nuo senų laikų vyksta turtingas kultūrinis gyvenimas. 
Po pažinties su miestu vakarienė restorane. Nakvynė 3 žv. viešbutyje Bordo. 

8 d. BORDO – VILNIUS

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis maršrutu Bordo - Vilnius su tarpiniu persėdimu. 

Kelionės kaina priklauso nuo vykstančiųjų skaičiaus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • bilietas lėktuvu maršrutu Vilnius– Bordo – Vilnius su tarpiniu persėdimu (įskaičiuoti oro uostų mokesčiai ir 1 registruojamas bagažas),
  • 5 nakvynės  4 žv. viešbutyje - rezidencijoje dviviečiuose kambariuose,
  • 2 nakvynė viešbutyje Bordo,
  • 7 pusryčiai ir 7 vakarienės (3 patiekalai pagal restorano šefo parengtą meniu, už gėrimus mokama papildomai vietoje),
  • įėjimo bilietai pagal numatytą programą,
  • vertėjo dr. E. Skerstono paslaugos, pervežimai pagal programą mikroautobusu kiekvieną dieną. 

Papildomai:

  • asmeninės išlaidos.

*Keičiantis lėktuvų bilietų kainai bendra kelionės kaina gali keistis.AKITANIJOS PILYS, akvitanijos pilių šeimininkai, BORDO pilys, brangi kelionė į prancūciją, kskliuzyvinės kelionės, išskirtinės kelionės, kelionė į prancuzija su skerstonu; kelionė į Prancūzją, kelionė su Eugenijus Skerstonas, kelionė su prabanga. KELIONĖ SU SKERSTONU, Kelionės į Prancūziją, Pažintinės kelionės į Prancūziją, pilys akvitanija. pilių interjeras, PILIŲ LANKYMAS, pilių lankymas, prabangios kelionės, Prancūzija Akvitanijos pilys Bordo, viduramžių pilys, vienkartinės kelionės lėktuvu

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 682) 188 10, (8 5) 26 27 777,
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika