Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


Dienos sporto, nuotykių ir žaidimų stovykla VISI SAVI!


Dienos sporto, nuotykių ir žaidimų stovykla VISI SAVI! 


Stovyklautojų amžius: 7-14 m. (grupės lietuvių ir rusų k.)

 

Stovyklos pamainos: 06.30-07.04 | 07.07-07.11 | 07.14-07.18 | 07.21-07.25 | 07.28-08.01

 

 

APGYVENDINIMAS /  STOVYKLOS VIETA
„Viva Green Resort", Tuščiaulių k., Nemenčinės sen., Vilniaus raj.


Nutolęs apie 20 km nuo Vilniaus, vaizdinguose Nemenčinės pušynuose, tarp Gėlos ir Gėlužio ežerų bei Neries upės įsikūręs "Viva Green Resort" poilsio kompleksas - viena iš didžiausių rekreacinių erdvių Vilniaus apskrityje. Šalia gamtos teikiamų malonumų, papildomų pramogų galimybes praplečia komplekse įrengti sporto aikštynai (futbolo, krepšinio, paplūdimio tinklinio), lauko estrada, užsiėmimų salės, restoranas, šalia esantys ežerai bei upė. Dušai ir tualetai atskirai berniukams ir mergaitėms, modernia įranga aprūpinta virtuvė.

MAITINIMAS: 2 kartus per dieną jaukiame restorane su modernia ir rūpestinga virtuve. (galimybė papildomai užsakyti ir pusryčius)

 

Stovyklos tikslai: nuotykiai, linksmybės, iškylavimai, žaidimai, rungtynės, maudynės, diskotekos, tematiniai vakarėliai, laužas gamtos apsuptyje... Su šiomis atrakcijomis ir dar daugiau jų, kviečiame vaikus ir jaunimą į sportišką vasaros poilsio stovyklą, vyksiančią nuostabių pušynų apsuptoje vaizdingoje miško stovyklavietėje. Stovykla skirta vaikams ir jaunimui, mėgstantiems aktyvų ir turiningą poilsį: pramogausime, nepervargdami sportuosime, susipažinsime su naujais draugais, patirsime linksmų nuotykių, azartiškai rungsimės ir draugiškai žaisime.

 

Preliminari STOVYKLOS PROGRAMA*:

 

Dalyvavimas stovyklos komandų veikloje. Kvadrato varžybos, maudynės, krepšinio ir futbolo rungtynės! Kelionė aplink ežerą, kurios metu laukia įvairių užduočių įvykdymas. Lobio paieškos, paplūdimio tinklinio rungtynės ir vandens estafetės! Madų konkursas, šokiai ir diskotekos! Viktorinų rungtis, „Crazy krepšinis", vandens mūšis. Grill vakarėlis prie įspūdingo grožio laužavietės ir miško diskoteka. Talentingiausių, sumaniausių, vikriausių ir kitų „-iausių" stovyklos dalyvių pagerbimas.

 

*dienos stovyklos programa derinama prie tuo metu poilsiavietėje vykstančios stacionarios stovyklos programos. Dienos stovyklos dalyviai įsilieja į vykstančią veiklą su savo idėjom ir indėliu: visi kartu draugiškai varžosi, atlieka užduotis ir smagiai leidžia laiką.

Stovyklos tikslai: nuotykiai, linksmybės, iškylavimai, žaidimai, rungtynės, maudynės, diskotekos, tematiniai vakarėliai, laužas gamtos apsuptyje... Su šiomis atrakcijomis ir dar daugiau jų, kviečiame vaikus ir jaunimą į sportišką vasaros poilsio stovyklą, vyksiančią nuostabių pušynų apsuptoje vaizdingoje miško stovyklavietėje. Stovykla skirta vaikams ir jaunimui, mėgstantiems aktyvų ir turiningą poilsį: pramogausime, nepervargdami sportuosime, susipažinsime su naujais draugais, patirsime linksmų nuotykių, pašėliosime, azartiškai rungsimės ir draugiškai žaisime.

 

1 diena. Susipažinkime! Atvykimas, įsikūrimas, susipažinimas su aplinka ir taisyklėmis, pasidalijimas į komandas, susipažinimo žaidimai!

 

 

 

2 diena. Virstame stipriomis komandomis. Komandos susikuria identitetą, susigalvoja šūkius, kuria

 

 

 

komandos šokį. Kvadrato varžybos, maudynės, krepšinio rungtynės!

 

 

 

3 diena. Futbolo rungtynės. Kelionė aplink ežerą, kurios metu laukia įvairių užduočių įvykdymas, Vakare visi kartu susikuriame savo „Sporto TV“.

 

 

 

4 diena. Jūs gavote laišką! Komandos gauna laiškus, kuriuose nurodytos instrukcijos „lobio" paieškai. Lobių paieškos. Paplūdimio tinklinio rungtynės ir estafetės! Vakare – madų konkursas ir diskoteka!

 

 

 

5 diena. Maudynės. Viktorinų rungtis. „Crazy krepšinis". O pavakary – grill vakarėlis ir miško diskoteka. Talentingiausių, sumaniausių, vikriausių ir kitų -iausių stovyklos dalyvių pagerbimas. Išvykimas iki 21.00 val.

 

 

 

Organizatoriai pasilieka teisę koreguoti bet kurios stovyklos programą. Kiekvieną dieną pradėsime rytine mankšta, vyks įvairios sporto rungtynės, linksmosios maudynės, azartiški žaidimai, įvairių užduočių pasiskirstymai ir atlikimas, rezultatų aptarimai, o vakarais - šaunios diskotekos, vakaronės ir kitos pramogos.

Kas įskaičiuota į stovyklos kainą

 

 • apgyvendinimas 5-6 vietų kambariuose;
 • maitinimas 4 kartus per dieną, jaukus restoranas, moderni ir rūpestinga virtuvė;
 • grilio vakarėlis šalia įspūdingos laužavietės, linksmos diskotekos vakarais;
 • nuotaikinga stovyklos programa ir patyrusių vadovų priežiūra, įvairios priemonės ir techninis aprūpinimas;
 • stovyklos fotogalerija internete, apdovanojimai, įvairūs siurprizai, gera nuotaika, puiki patirtis ir savijauta, daug šaunių draugų ir gerų atsiminimų!
Stovykla Varlinukas Stovykla Varlinukas Stovykla Varlinukas Stovykla Varlinukas
Stovykla Varlinukas Stovykla Varlinukas Stovykla Varlinukas Stovykla Varlinukas Stovykla Varlinukas

Ką reikėtų pasiimti į stovyklą

 


Būtina turėti:

 • Vaikui, vykstančiam į stovyklą, būtina turėti medicininę pažymą, kurią išduoda šeimos gydytojas poliklinikoje (forma 079/a). Ji turi būti išduota ne anksčiau nei 7 dienos iki stovyklos pamainos pradžios. Be šios pažymos mes neturime teisės priimti stovyklautojo.
 • higienos reikmenis ir didelį rankšluostį;
 • patogią avalynę: sportinius ir laisvalaikio batelius (basutes ar pan.);
 • maudymosi kostiumą;
 • kepuraitę nuo saulės ar skarelę, kremą nuo saulės;
 • šiltus drabužius (megztinį ir striukę) ir kitą aprangą visam pamainos laikotarpiui;
 • drabužius, kuriuos galima neatstatomai sugadinti (džinsai ar sportinės kelnės, palaidinukė ar marškinėliai, kepuraitė) – stovykloje prireiks vieno komplekto vaiko dydžio drabužių persiuvimui. Vėliau šie drabužiai bus nebetinkami naudoti (sukarpyti, nudažyti ir pan.);
 • vaistus, kuriuos vaikas privalo vartoti (apie šį poreikį būtina pranešti stovyklos vadovui).

 

Rekomenduojama turėti:

 

 

 

 • priemones nuo uodų ir kitų vabzdžių;
 • akinius nuo saulės;
 • maudymosi inventorių (plaukimo akinukus, pripučiamas liemenes, plaukmenis ir pan., jeigu vaikas tokius turi);
 • guminius batukus ("botus"), neperšlampamą plastikinį apsiaustą su galvos gobtuvu.

 

 

 

Labai nerekomenduojama su savimi turėti brangių asmeninių priemonių (elektroninių prietaisų, telefonų, fotoaparatų), papuošalų ir per didelių sumų pinigų. Organizatoriai neatsako už stovykloje prarastą ar sugadintą stovyklautojo turtą ir vertybes. Į stovyklą draudžiama atsivežti greitai gendančius maisto produktus.

Kaip atvykti į stovyklą

 

Yra keli būdai pasiekti stovyklavietę:

 

 

 

 • vykstant savo transportu;
 • kooperuojantis su kitais savo vaikus vešiančiais tėvais (tokiu atveju kreipkitės į mus, mes pasistengsime surasti pakeleivingą transportą ir suplanuoti išvykimo ir/ar parvykimo maršrutą);
 • nesant galimybių, už papildomą mokestį organizatoriai išnuomos keleivinį transportą nuvykimui ir/ar parvykimui.

 

 

 

Atvykimo ir registracijos laikas: pirmąją pamainos dieną nuo 11.00 iki 12.00 val. Išvykimo laikas paskutiniąją pamainos dieną iki 12.00 val. (į dienos stovyklą - atvykimas ryte, išvykimas po vakarienės arba atskiru susitarimu)

 

 

 

Stovyklavietės adresas: „Viva Green Resort“ Tuščiaulių k., Nemenčinės sen., Vilniaus raj. (Supaprastinta atvykimo schema: spauskite čia.)

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija


Kaina nuo:
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS