Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Slidinėjimas


Slidinėjimas Italijoje, Šveicarijoje ir Prancūzijoje (Aostos slėnis)


1 diena Naktį išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena Pusryčių paketai. Išvykstame į Italiją. Vakare atvykstame į vieną iš Aostos slėnyje esančių viešbučių. Nakvynė.

3 diena Slidinėjimas tarpusavyje sujungtuose Cervinia ir Valtournenche slidinėjimo centruose, kur Materhorno papėdėje Jūsų laukia 150 km įvairaus sudėtingumo trasų (daugiau informacijos www.cervinia.it). Pageidaujantieji taip pat gali slidinėti Zermatt slidinėjimo centre Šveicarijoje (daugiau informacijos www.zermatt.ch), kuris keltuvais ir trasomis sujungtas su Cervinia slidinėjimo centru. Nakvynė.

4 diena Slidinėjimas Pila slidinėjimo centre. Tai modernus, 70 km daugiausiai vidutinio sudėtingumo trasų siūlantis slidinėjimo kurortas (daugiau informacijos www.pila.it). Po slidinėjimo - laisvas laikas Aostos senamiestyje. Nakvynė.

5 diena Vykstame slidinėti į Monblano papėdėje įsikūrusį Courmayeur slidinėjimo centrą. Tai vienas elegantiškiausių ir madingiausių Aostos slėnio kurortų (daugiau informacijos www.courmayeur-montblanc.com). Nakvynė.

6 diena Vykstame slidinėti Prancūzijoje esančiame La Rosiere kurorte (daugiau informacijos: www.larosiere.net). Į jį pateksime iš Italijos pusėje esančio La Thuile slidinėjimo centro (daugiau informacijos: www.lathuile.it). Abiejuose kurortuose rasite net 150 km puikių trasų. Nakvynė.

7 - 8 dienos Slidinėjimas Cervinia, Valtournenche ir Zermatt (Šveicarijoje) slidinėjimo centruose. Nakvynė

9 diena Išvykstame namų link. Kelionė. Nakvynė viešbutyje Čekijos pasienyje.

10 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė patogiu turistinės klasės autobusu; 7 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis viešbutyje Italijoje; 2 nakvynės su pusryčiais arba pusryčių paketais turistinės klasės viešbučiuose kelionės metu; nuvežimas iki slidinėjimo trasų ir parvežimas į viešbutį; kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

slidinėjimo abonementas (žr. kainų lentelę); kurorto mokestis 14 EUR (privaloma); medicininės pagalbos užsienyje draudimas; slidinėjimo inventoriaus nuoma ~ 25 EUR dienai; užstatas už slidinėjimo abonemento kortelę ~ 5 EUR.


Pastabos

Slidinėjimo programa gali būti keičiama, atsižvelgiant į oro sąlygas. Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės, Klaipėdos*, Kryžkalnio*, Panevėžio*, Šiaulių* (*yra papildomų sąlygų).


Kelionės priemokos
6 dienų Aostos slėnio slidinėjimo abonementas275,00 €
Kurorto mokestis (privaloma)14,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 10 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:645.05 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS